Izklaides parks „Avārijas brigāde” atvērts ikvienam interesentam!

No 1. jūnija ir atvērts ilgi gaidītais jaunais izklaides parks ģimenēm ar bērniem „Avārijas brigāde”! Maija pēdējās dienās parks bija atvērts skolēnu grupām un paspējis uzņemt jau vairāk kā 13 000 apmeklētāju. Parks veidots tā, lai visa ģimene brīvā dabā varētu nesteidzīgā gaisotnē atpūsties.

Kā jau vēstīts parka mājaslapā, tad šobrīd pieejamās atrakcijas ir Dinozauru taka ar kustīgiem dinozauriem, Dinozauru atrakcija bērniem, Cālis.lv stāstu taka ar mākslinieces Vladlenas veidotām ekspozīcijām, “Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa, Virvju trase, Lecam spilvens, Ūdens spilvens un Velokartu trase.
Papildus tam parkā ik dienu pieejamas praktiskās darbnīcas, kur bērni var pilnveidot savas prasmes dažādu lietu veidošanā.

Tāpat apmeklētājiem pieejama kafejnīca ar gardiem siltajiem ēdieniem, saldo un sāļo našķu veikaliņi un suvenīru veikaliņš, parkā ir ierīkotas atpūtas vietas ar galdiņiem un krēsliem.

Parka darba laiks ir katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00.
Biļetes cena, pērkot internetā, ir 10 EUR no personas, pērkot kasē - 12 EUR.

Biļetes cenā iekļautas visas parka izpriecas visas dienas garumā!

Kā stāsta parka veidotājs Mārtiņš Brezauckis: „Parkam ir pabeigta pirmā tā īstenošanas kārta, visas solītās 2017. gada atrakcijas darbojas jau kopš 22.05 un tās izmēģināja visi skolēnu grupu dalībnieki. Papildus, norobežotā teritorijā, paralēli darbam, notiek jaunu, vēl neizsludinātu, atrakciju ierīkošana, kas, iespējams, samulsināja atsevišķus parka apmeklētājus un lika uzdot jautājumu par parka pabeigtību.

Esam uzklausījuši daudz ieteikumus – gan par uzlabojumiem, gan par parka tālāko attīstību. Daļa no tiem jau izpildīta – citi vēl gaida savu kārtu. Nemitīgi cenšamies uzlabot savu piedāvājumu, lai Jums, parka apmeklētājiem, būtu patīkamāk pie mums atrasties! Kā jau zināms, attīstība ir nebeidzams process un tā arī parks ar katru dienu kļūst aizvien labāks un interesantāks!”

Parku paredzēts attīstīt pa kārtām, katru gadu to papildinot ar jaunām atrakcijām un aktivitātēm. Pirmās kārtas izveidē ir ieguldīts nedaudz virs viens miljons eiro un tā ir pilnībā finansēta no privātajiem un aizņemtajiem līdzekļiem. Jau šobrīd uzņēmums nodarbina vairāk kā 50 darbiniekus.

Reklāmraksti

Uz staburags.lv pilno versiju