Veselīga skaistuma noslēpums – limfas stimulācijas masāža

Svarīgi nav tas, vai izskatāmies kā žurnāla vāka modele – svarīgi ir, kā jūtamies. Skaista sieviete ir tā, kura ir par sevi pārliecināta, enerģijas pilna, ar uguntiņu acīs. Taču nereti spogulis nereti rāda pavisam citu ainu – nogurušu sievieti ar nespodru sejas ādu un apdzisušu smaidu.

Nenoliedzami - sabalansēts un veselīgs uzturs ir viens no stūrakmeņiem mūsu veselībai un skaistumam. Par to ir atrodama plaša informācija. Taču salīdzinoši maz tiek runāts par limfātiskās sistēmas normālas darbības saistību ar slaidāka un skaistāka auguma iegūšanu, kā arī veselības un pašsajūtas uzlabošanu.

Limfātiskā sistēma ir ļoti būtiska mūsu organisma sastāvdaļa, kas pilda organisma attīrīšanas funkciju. Tā izvada ārā šūnu darbības atkritumus, toksīnus, šlakvielas utt. Taču, kā norāda masāžas studiju tīkla “Figura Line” speciālisti, nepietiekams izdzertā ūdens daudzums un fizisko aktivitāšu trūkums nopietni kavē šo procesu. Starp citu, neticami, bet toksīnu daudzums organismā var sasniegt pat 2-6 kilogramus!

Stimulējot limfas plūsmu, notiek organisma attīrīšanās process dabīgā un veselīgā veidā. Uzlabojas imunitāte, pazūd bezmiegs un galvassāpes, pieaug enerģija un uz dzīvi sākam raudzīties daudz pozitīvāk. Kā arī “Figura Line” piedāvātā procedūra palīdz iegūt slaidākas ķermeņa aprises un iedarbīgs “ierocis” cīņā ar celulītu. Un tā arī padara stingrāku un tvirtāku ādu, kas īpaši aktuāli jaunajām māmiņām, kā arī dāmām, kurām kādu brīdi jau vairs nav astoņpadsmit.

Atgūsti veselīgu skaistumu! Neatliec - sāc tagad!

No 13.septembra līdz 30.septembrim “Figura Line” veselīga skaistuma studijās visā Latvijā notiek akcijas “Atpakaļ pilsētā”. Tās ietvaros gan esošie, gan jaunie klienti aicināti izmantot īpaši sagatavotus un izdevīgus piedāvājumus arī studijā Aizkrauklē.

Tikai 6 dienas - stundu gara limfas stimulācijas masāža 6 EUR!

Akcijas “Atpakaļ pilsētā” ietvaros 6 dienas – 13., 14., 15. septembrī un 20., 21., 22.septembrī gan esošie klienti, gan tie, kuri vēl nekad nav izmēģinājuši limfas stimulācijas masāžu uz īpašā Latvijā ražotā aparāta-trenažiera, aicināti to izbaudīt tikai par 6 EUR (pilna cena 15 EUR).

Šajās dienās arī lielisks piedāvājums pretcelulīta krēmam “Mint” ar atsvaidzinošo un tūsku mazinošos piparmētru ēterisko eļļu. Šo krēmu, kas gatavots no dabīgām eļļām, var iegādāties tikai par 9,90 EUR (pilna cena 21,90 EUR).

Izdevīga cena klientu komplektam - pērc “Dimantu” par “Rubīna” cenu

Akcijas ietvaros līdz 30.septembrim ir iespēja iegādāties klienta komplektu “Dimants” ar iekļautām 12 masāžas reizēm un citiem pakalpojumiem, par klienta komplekta ar 9 masāžas reizēm - “Rubīns” cenu.

Klienta komplektā “Dimants” iekļautas ne tikai 12 limfas stimulācijas masāžas ar individuālu programmas izveidi un rezultātu monitoringu, bet arī viena pilna ietīšana problēmzonām ar dabīgām maskām masāžas laikā, konsultācijas par sabalansēta uztura pamatprincipiem studijā un uztura speciālista konsultācija par individuālo ēdienkarti.

Starp citu, ikviens visas akcijas laikā jebkuru apmeklēto limfas stimulācijas masāžu ir iespējams papildināt ar ietīšanu problēmzonām par puscenu! Ietīšana notiek ar dabīgām maskām - taukus šķeļošu iedarbību vēdera zonai, pretcelulīta iedarbību augšstilbiem.

Papildini savu ādu kopjošās kosmētikas plauktu ar dabīgiem līdzekļiem

Visā akcijas laikā profesionālās kosmētikas zīmola “Dermacur” pretgrumbu serumam “Anti-Age” izdevīga cena - 25,90 EUR (parasti 35,90 EUR). Šis ir iedarbīgs koncentrēts hialuronskābes serums ar kolagēnu un minerālsāļiem no Karlovi Vari avotiem, bez aromatizētājiem un parabēniem. Vairāk informācijas par Dermacur lasi - http://www.figuraline-shop.lv/par-dermacur/

Līdz 30.septembrim “Figura Line” studijā iegādājoties citus produktus ādas kopšanai un organisma attīrīšanai saņem atlaidi līdz 20%. Cik tieši būs Tava atlaide - izlozē pirkuma brīdī! Tā ir lieliska iespēja izdevīgāk iegādāties organiskos ziedūdeņus, profesionālās kosmētikas “Dermacur” pretgrumbu sejas kopšanas līdzekļus, dabīgos tikai “Figura Line” nopērkamos pretcelulīta krēmus un ķermeņa kopšanas līdzekļus ar ēteriskajām eļļām. Kā arī klientu iecienīto un novērtēto ārstniecības augu kompleksu “REFINE” organisma attīrīšanai.

Zvani uz “Figura Line” studiju Aizkrauklē un pieraksties uz sev ērtāko laiku masāžai!

Lāčplēša iela 6, 2. stāvs (viesnīca “Pērse”)

Tālrunis pierakstam: 257 03 525.

Vairāk informācijas meklē www.figura-line.lv

Seko "Figura Line" profiliem Facebook | Draugiem.lv | Instagram

Reklāmraksti

Uz staburags.lv pilno versiju