Aizkrauklē vispār ir iespējams atrast darbu! 58

Esmu sieviete 25 meklēju jau 3 mēnešus darbu Aizkrauklē bez panākumiem kas notiek vispār šajā pilsētā! Nav sludinājumu ne avīzē ne televizorā!

Komentāri 58

Kastanis

Da nav jau to darbavietu, visur tikai pa blatam var tikt. Aizkraukles domē pat speciālu štata vietu izveidoja - sabiedrisko attiecību vecākais speciālists (vai kautkā tamlīdzīgi), lai TP deputāta meitu tur iekārtotu. Nu jā, mērs no TP ievēlēts, kaut kā jau vajadzēta tai partijai pateikties - tad nu izveidoja štata vietu TP deputāta meitai! Un Zīle te vēl darbu grib atrast, naivā. Stājies TP, uzvelc oranžu kreklu un uz domi prom, mož kas nospīdēs.
P.S. A Staburags par šo faktu domē klusē, vai kā klusē...

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 13:07

Cita!

Kā tad nav darba!!!Paskaties šajā pat mājas lapā -sludinājumos-10(!!!!!!) darba piedāvājumi un pat no mājas nav jāiziet!Vairs nevar izturēt šīs te bezjēdzīgās reklāmas visur!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 14:25

ERO

Tiešām - grūti. Zinu. Šis tas jau ir, bet tikai ar pazīšanos. Vispāt tas ir ,,savējo" un ,,vietējo" megapols. Un , nedod Dievs, iet pēc sludinājuma pie kāda vietējā ,,xxxxx" lasi:uzņēmēja. Izņirgās, pazemos, nesamaksās un patrieks. Tā kā nav vērts censties. Jāskatās uz Rīgu, var izbraukāt.

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 16:31

kaza

to cita
jā, gan labi darba piedāvājumi- krāpšanas

pirms 11 gadiem, 2008.04.24 17:16

Ese

Nu nezinu, es atradu un bez nekādiem blatiem. Un vēl jāņem vērā, ka man ir mazulis gads un 4 mēneši. Tā kā vajag pašai būt daudz aktīvākai un vēl jau tas ir atkarīgs no izglītības.

pirms 11 gadiem, 2008.04.24 21:50

es

parasti avīzē ir pilns ar darba piedāvājumiem! ja nu vienīgi īpaši retā profesijā tiek meklētas vakantas vietas- piem. starpgalaktiku kosmisko kuģu iekšējo filtru maiņas speciālists! Varbūt ir vērts sākt ar pārdevējas amatu? Padomā! ;)

pirms 11 gadiem, 2008.04.25 01:07

ddz

Nu es jau darbu meklēju ar vismaz 3 mēnešus, un neteikšu, ka viegli. Un man ir arī augstākā izglītība. Runājot par pārdevējas darbu (tā kā esmu to darījusi) - nu nav tur nekas patīkams strādāt 12h no vietas!!!
Lai arī sludinājumi ir daudz, arī cilvēku, kuri piesakās uz šo darbavietu, arī ir daudz. Kas attiecas uz izglītību - gadās, ka darbu atsaka tāpēc, ka tev ir pārāk laba izglītība, jo domā, ka perspektīvu trūkuma dēļ konkrētajā uzņēmumā darbinieks ātri aizies.

pirms 11 gadiem, 2008.04.25 11:15

Lose

Pilnībā piekrītu Euro. Šajā mazajā "savējo" ūķī normālu darbu atrast nav iespējams, toties var mierīgi izbraukāt uz Rīgu (pati tā daru) un saņemt vairāk nekā tai cēlajā "baltajā mājā" (lasi: domē), bet, kad vajag turp - uz "balto māju" doties (piemēram, uz VID pēc kaut kādas izziņas), ar prieku var ar tiem pupēžiem pakašķēties, ja ir kāds juridisks pamats, jo, strādājot Aizkrauklē, tie visi jūtas kā mazi ķeizariņi, bet bieži vien ļoti neprofesionālai savās darba jomās. Man patīk, ka nav tās mietpilsoniskās sasaistes ar savējo, vietējo un izčubināto bariņu. Esi svešs starp savējiem, tā sacīt, līdz ar to visas viņu smalkās attiecības ir pie perdiena. Ļooooto stilti iesaku Rīgu :)

pirms 11 gadiem, 2008.05.27 13:57

Bezdarbniece

arī es jau pusgadu kā sekoju darba piedāvājumiem Aizkrauklē, jo izbraukāt uz darbu Rīgā ir neizturami, 2 gadus tā nomocījos, tagad mēnesi jau kā esmu bezdarbniece, bet joprojām nav izdevies atrast darbu tuvāk mājām un savā jomā :(
un neesmu ne stulba, ne pārāk gudra, taču neko vairāk kā pārdevējas darbu nevaru atrast, jo to piedāvājumu vienkārši nav, taču tā kā man ir tikai 24 gadi, stulbi būtu nolaisties uz tādu līmeni, kad esmu spējīga uz daudz ko vairāk.

pirms 11 gadiem, 2008.05.27 18:28

lose

To bezdarbniecei

Uz Rīgu izbraukāt ir pavisam reāli un mājās esmu jau 18. Daudzi vietējie vēl tik no sava provinciāla darba tešas mājās.
Bet, ja nu pakaļa gultai nemitīgi līp, tad tā pasmagi varētu būt ar celšanos (jāceļas 6.15). Precizitāte (pulkteņa ziņā) daudziem mūsu tautiešiem ir nepaceļama problēma. Tāpēc jau darba gibētējam nevajag pa naktīm neko lieko darīt.

pirms 11 gadiem, 2008.05.28 09:02

Bezdarbniece

nu nezinu kas tas par darbu no kura tik ātri var tikt prom, jo es mājās ātrākais, ja paveicas, tiku ap 19, bet biežāk jau tomēr gadījās, ka biju ap pusdeviņiem tikai, transports uz šo pusi arī nekursē tik bieži kā gribētos :(
ar visu celšanos 6os, mājas rūpēm un ģimenei vairs nav ne spēka, ne gribēšanas.. un tad ir sajūta, ka kļūstu par zombiju..

pirms 11 gadiem, 2008.05.28 11:35

mmm

Neredzu, kur ir problēma strādāt Rīgā. Iekārtojies dīzelī un lēnā garā baudi to stundu. Var tik daudz ko pārdomāt un izdomāt! Tik grāmatu izlasīt! Vai arī vienkārši ļauties vērošanai... Piemēram, vai kāds ievēro, ka netālu no pieturas "Jāņa vārti" ir apjomīga suņu kapsēta, tur tiek koptas kapu kopiņas, vasarā stādīti ziedi. Ceļa posmā Rīga - Aizkraukle - Rīga ir ļoti daudz interesanta. Ja Tu, bezdarbniece, būtu šādi uztvērusi "braukāšanu", būtu pavisam citādi. Laiks paskrietu saturīgāk. Protams, ja mājās bērns pupu gaida, tad gan pagrūti...
Bet ar to vajag rēķināties iepriekš.

pirms 11 gadiem, 2008.05.30 11:15

A.B.

Lose, ja jau te viss ir tik slikti un visi ir tik nekompetenti savos amatos, tad kāpēc nepārvācies uz Rīgu???? Par vienu kašķīgu un īgnu personu Aizkrauklē mazāk būtu.....

pirms 11 gadiem, 2008.05.30 15:06

Bezdarbniece

izmēģināju jau to visu, i tos kapiņus esmu izpētījusi, i visas mājās atrodamās grāmatas esmu ceļā pārlasījusi, i visu savu dzīvi 100reiz pārdomājusi.. apnika, jau pat vairs nosēdēt nebija iespējams..

pirms 11 gadiem, 2008.05.31 12:20

soso

Nu tādā gadījumā jāveido personīgie kontakti. Tomēr, ja neesi no ,,vietējiem - savējiem", meklēt šos kontaktus starp uzņēmējiem (darba devējiem) būtu bezcerīgi. Atliek valsts iestādes, bet tur, kā raksta A.B. ,,kašķīgiem" nav vietas: bailes no tiešā priekšnieka(ces) gūst virsroku ne tikai pār veselo saprātu, bet arī Likumu.
Loģiska A.B. retorika Aizkraukles stilam: ,,tad kāpēc nepārvācies uz Rīgu????"

pirms 11 gadiem, 2008.06.02 09:16

A.B.

Varbūt ir vērts padomāt par to, kā mēs paši visu uztveram - ar kādām emocijām jau ejam uz iestādēm, kā izturamies pret līdzcilvēkiem, vai mākam pateikt paldies un uzsmaidīt, nevis tikai izgāzt savas negatīvās emocijas! Tādēļ iesaku meklēt citur savu mazo paradīzi, ja Aizkrauklē nekas nav labi. Un ne jau Tev, soso, spriest par manu ideoloģiju.
Un vēl varu piebilst, ka esmu jauna sieviete ar augstāko izglītību, kas cīnās par vietu dzīvē ar saviem spēkiem un varēšanu, un to arī savam darba devējam esmu pierādījusi.
Un nekāda blatu sistēma nebija, kad iestājos darbā. Ne jau ar gaušanos kaut ko var panākt, ir jācīnās un jāpierāda, ko tu vari.

pirms 11 gadiem, 2008.06.02 13:59

To visu rezumējot...

...jāsecina, ka sasmacis tas Aizkraukles dīķīts ir, ko tur liegties. Tāpēc zilganzaļajos dīķa ūdeņos laisko un savstarpēji pazīstamo zivteļu starpā noteikti ir jāieklīst arī pa kādam svešiniekam. Tā teikt, lai tās zivteles tomēr jūt un zina, ka ārpus pieskābušā dīķa tās kļūst tādas necilas un nevarīgi vārgas, salīdzinot ar upes, ezera, jūras un okeāna sugas māsām :)
Ja nu kādas svešās zives ieklīdīs šajā dīķī, ar tām būs jāsadzīvo - i gribiet jūs to vai ne. Ar to jūs arī apsveicu.

pirms 11 gadiem, 2008.06.02 14:52

ha.ha.haaaaa

a kur tā nav? Domājiet, ka tikai Aizkrauklē tā notiek????? Attopieties, tauta!!!! Tā bijis, ir un būs. Bet nesaku, ka tas ir normāli!!!

pirms 11 gadiem, 2008.06.02 16:17

vinniite

he hee,bet es gulju tajaa diizelii,man riigaa darbs saakas 8.30,varu ierasties arii veelaak un maajaas esmu jau 18... veelaakais 19... un nav ne vainas.Tie tur riigaa korkjos seez arii ilgi uz darbu brauc~~stundu un streso,bet es cuc saldi

pirms 11 gadiem, 2008.06.02 19:02

lose

To vinnite
Ta jau mēs kopā braukalējam... Un tik tiešām nav ne vainas :) Tas celiņš ir tik jāiemēģina un tad jau ies laideni.

pirms 11 gadiem, 2008.06.04 19:59

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju