apģērbu veikals 23

sveikas mammas, tēti utt.. sāku domāt par 1. septembri un, ko vilkt dēlam uz skolu.. Kur jūs pērkat bērniem drēbes? vai tiešām jābrauc uz Rīgu vai Ogri? mums tepat nekas nav?

Komentāri 23

ritma

Lielvārdē ir labas drēbes. Un uz Rīgu tāpat taču jābrauc ir, lai gan dārgi gan ir visur. Es savam puikam uzvalka bikses pa 17 ls nopirku

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 01:56

Riks

Tepat Aizkrauklē arī var nopirkt labas drēbes un par normālām cenām! Daudzos Rīgas veikalos tirgo to paŝu preci ko Aizkrauklē,tikai par uzskrŭvētām cenām. Un ja papēta apĝērba kvalitāti, tad arī Rīgas krutajos veikalos tā kvalitāte ir tāda pati vai pat sliktāka kā Aizkraukles veikalos. Visu tāpat ražo vienā vietā, tikai zīmolu uzliek!

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 10:13

pliks

ko nu kurš uzskata par normālām drēbēm un normālām cenām! Uzskatu, ka Aizkrauklē tādu nav, ja vien nedomājat tirgus būdas un Gerkenu!

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 12:29

Ots

Internetā outlet shopos pa labām cenām labas drēbes, apavi, somas, sportam (kaut vai standarta Lee Cooper, Adidas, Airwalk, Nike). Piegāde parasti ar DHL 2 nedēļas. Ir lieli i-veikali, kuros visu var sapirkt. Nereklamēšu :) - e-bay neiepērkos.
Ar visu piegādi sanāk 2.5-3 reizes lētāk kā LV pirkt. Teiksim, kur tu Latvijā iepirksi Lee Cooper džinsas bērnam zem 10Ls - oriģinālās.
Otrs, jau pāris reizes esmu Latvijā iegrābies brendu veikalos ar preci - labi, OK, ja kas lielākoties ar mazāku vai lielāku skandālu, samaina, tikai lieko ceļu uz Rīgu man neviens neatmaksā. Turpretīm tur pirktās preces kalpo godam.
Ja nu gadās nopirkt kādu nepareizo izmēru, tad parasti caur paziņām ātri pārdodas tepat, jo cenu prasu to par kuru iepirku.

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 13:38

gita56

man atkal nemaz nepatīk internetā pirkt - nepataustot drēbi un neuzvelkot ir ļoti grūti. Tad jau Degās labāk ko atrast

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 13:49

mamma23

Paldies, bet tiešām - tad kas ir labas cenas? Cik izmaksātu Aizkrauklē nopirkt uzvalka bikses bērnam? Es nedomāju kaut kādu baigo brendu, bet tā, lai ir solīdas bikses... es nekur nevarēju atrast - varbūt ne tur meklēju..?

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 14:05

:(

Cik liels (vecs) Tev skaitās bērns? 1.-klasniekam laikam uzvalku nepirktu! Arī tādam, kas vēl strauji augs, neredzu lielas notes tērēt milzīgas naudas drēbēm. Neiet runa par ikdienas drēbēm, bez tām nekur, bet....

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 14:28

mamma23

nu man puikam ir 8 gadi. Bet vai tad ne ar uzvalka biksēm iet uz 1. septembri? ne jau nu džinsos...

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 14:34

Ots

Mēs pašuvām pie šuvējas - bikses, veste, nemaz tik dārgi nesanāca. Reizēm ir vajadzība pēc solīdākās drēbju kārtas.
Rīgā CUBUS (tai pat Spicē, Alfā) veikalā ieteiktu iegriezties. Uzvalku, uzvalka bikses tur vajadzētu atrast.
...
Aizkrauklē puikām praktiski neko nevar nopirkt. Tirgus piedāvājumu nezinu, neesam tik bagāti.
Tālab vai nu laicīgi pērkam internetā visai sezonai, vai laižam uz Rīgu (ja vajag tagad).

Internetā neieteiktu pirkt apšaubāmos saitos, vai vietās, kur preces kvalitāte rada bažas.
Un atceries ne no ES būs jāmaksā muitas nodoklis.

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 15:31

mamma23

vai Cubus būtu lētāk kā Aizkraukles tirgus?
NETĀ noteikti neko nesūtīšu.. JA varētu kādas solīdas bikses uz 5-7 ls atrast, būtu priecīga, bet šuvēja maksātu vēl dāŗgāk. Katrā ziņā - ļoti grūti apģērbt puiku no vietējiem veikaliem. Bieži vien Degās uz to vecumu arī viss ir tik nonēsāts..
paldies visiem par atbildēm

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 15:34

Ots

Starp citu ieteiktu iegriezties tepat Aizkrauklē Gerkenā, kas ir nepelnīti aizmirsts, tur ik pa laikam ir izpārdošanas. Tik man šķiet ka sortiments tur ir mazinājies.
Tirgū ir baigā izvēle bērnu apģērbam?
Domā man ir baigā vēlme braukt uz Rīgu iepirkties, brauciens jau ar maksā naudu, bet ko darīt, ja te puikām praktiski nekā nav.

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 16:19

Kate

Es ieteiktu iepirkties internetveikalos,ja atrod kompāniju, lai izdevīgāka piegādes maksa. Drēbes kvalitatīvas un cenas ļoti pievilcīgas.
Bērniem ir īpaši.

pirms 6 gadiem, 2013.07.02 18:58

kate

Koknesē Lāčplēša ielā ir labs apģērbu (sadzīves lietu) veikals (gan lietoti, gan jauni) tur var atrast visu!

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 15:01

Dace!

Man ir labs uzvalsks ko varētu pārdot par ļoti simbolisku cenu!

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 16:40

mamma23

cik ir simboliska cena?

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 17:02

Dace!

Domāju ka vesti, žaketi un bikses varētu par 10 Ls pārdot. Ja labi pameklētu, arī kreklu varētu iedāvināt.

pirms 6 gadiem, 2013.07.03 17:04

arī mamma

Paskaties šeit http://www.clothingattesco.com/back-to-school/icat/catgbacktoschool/, piegāde gan 10 mārciņas,3-5 dienas, pieved kurjers klāt pie durvīm. bet varbūt var ņemt lielāku pasūtījumu, kooperējoties ar citām māmiņām. Ja kaut ko angliski nesaproti, var iemest googlē un iztulkot. Izmēru tabulas arī tur klāt ir. Bikses no 3,5 mārciņām. Es jau vairākus gadus ļoti daudz iepērkos internetā gan saviem bērniem, gan sev, ja piešaujas, sanāk krietni lētāk.

pirms 6 gadiem, 2013.07.04 09:18

Ots

Galīgi garām, gan kvalitāte, gan asortiments.

pirms 6 gadiem, 2013.07.04 13:19

skolotāja

Latviski nav tāda vārda kā ASortiments!

pirms 6 gadiem, 2013.07.04 13:46

Ieva Erdmane

17.augustā pie IGA centra rīkosim Labās sestdienas tirgu, kurā aicināsim arī tirgotājus ar apaviem/apģērbiem. Šoreiz akcents būs tieši skolas precei.

Ikdienā mūsu centra veikalos var nopirkt apģērbus lieliem un maziem.

pirms 6 gadiem, 2013.07.08 10:35

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju