Ārsti Aizkrauklē 4

Nu nezinu gan, manuprāt, tieši ar ginekogiem problēmu nav. Nesen bija operācija, nu izcili laipni :) (varbūt te darbojas princips - kā sauksi, tā atsauksies?!) Ja ir steidzams gadījums (brīvdienās utml), tad taču var zvanīt ģimenes ārstam vai atrajai palīdzībai...

Komentāri 4

kirsiitis

es saprotu, vnk vēlos konsultāciju neviss slimnīcu, lai noņemtu uztraukumu.
Es arī domāju kā ir ar ārstiem brīvdienās?

pirms 7 gadiem, 2012.08.31 20:24

A.Vāne

24H diennaktī Aizkrauklē darbojas Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts, kurā var griezties, ja ir kāda pēkšņa saslimšana vai trauma.
Pareizs bija ieteikums griezties pie ģimenes ārsta pēc padoma ( jo ģimenes ārsti arī ir mācījušies ginekoloģiju). Tai pat laikā ieteikums ir sievietei ginekologu apmeklēt reizi gadā. Ja ieplāno, tad ar pierakstu valsts kvotā arī nav problēmu.
Bet Jums jāsaprot, ka ārsts neredzot pacientu pa telefonu nevar sneigt konsultāciju un parasti ārsti to arī nepraktizē.

pirms 7 gadiem, 2012.08.31 20:43

ainīte

Bet brīvdienās taču nekad neviens ārsts poliklīnikā nav strādājis !!! Un ja ej pēc pieraksta, vai arī pat tad ja nav pieraksta viņas paņem. Nav bijušas problēmas.

pirms 7 gadiem, 2012.08.31 20:44

He-he

Manuprāt Aizkrauklē ir pat ļoti labas ginekoloģes. Vai tiešām citās pilsētās ginekologiem ir 24 stundas/7 dienas nedēļā darbs (bez brīvdienām, bez nakts miega un bez svētkiem)? Ja ir kas ārkārtējs noticis un steidzami jārisina problēma - ir tak kur citur vērsties - zvans ģimenes ārstam, ātrajiem, med. palīdzības punkts. Darbdienās ginekologi neatsaka pieņemt pat bez pieraksta un tajā pašā dienā - pašai tā ir bijis, ka vajadzēja steidzami apmeklēt. Un par reģistratūras meitenēm nepiekrītu - kādreiz (pirms vairākiem gadiem)tiešām bij problēmas pat vienkārši to reģistratūru sazvanīt, jo elementāri necēla klausuli (to jau varēja redzēt pat rindā pie reģistratūras stāvot - telefons zvanījis, bet neviens uz to zvanu nereaģēja), bet tagad tas jaunas meitenes strādā - nezinu, katram jau savi kritēriji, bet manuprāt - pat ļoti laipnas un nav vairs jāiet līdz poliklīnikai lai vienk. pierakstītos viss izdarams pa telefonu.
Laikam vienkārši tāda cilvēku suga - nekad nekas nav labi. Pārvacaties tak citur, ja šeit slikti - ārsti slikti, brīvdienās pāest nav kur, vispār kafejnīcās baro negaršīgi, Domē vien vecie buki sēž utt (tas viss no Staburaga foruma ņemts). Nu tik slikti viss - ārprāts. Vēl variants - sakārtojiet privāto dzīvi, tad arī viss apkārt liksies daudz jaukāks.

pirms 7 gadiem, 2012.08.31 21:25

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju