Bērnu dārza Auseklītis 22

Kādas atsauksmes par šo dārziņu? Un par attieksmi kā tādu no personāla pret vecākiem un bērniem ? Kas ir ar to medmāsu ? atsauksmes nav labas...? padalaties pieredzē!

Komentāri 22

užas

Labāk pa gabalu turies jau laicīgi :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 08:25

..............

Vedu abus bērnus. Ideāli! Apzināta izvēle.
Audzinātājas un auklītes vislabākās.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 09:30

Omīte

Nezinu kā citiem bērniem,bet manai mazmeitiņai pagājušajā gadā bija mīļa audzinātāja Taņa,šogad Aija un Justīne.Varu teikt tikai to labāko,meitene jau pieradusi un uz dārziņu iet ar prieku.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 13:36

...

šāda diskusija par bērnu dārziem jau ir bijusi, var pameklēt pa forumu un izlasīt daudz un dažādus viedokļus......

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 13:39

mammīte

Es arī apzināti vedu savus dēliņus uz Auseklīti. ESmu sajūsmā. Auzdinātājas ir uzmanīgas un rūpīgas. Ar auklīti ir noveicies it īpaši, viņa tik tiešām izdabā katram bērnam, piem.: liekot porcijas, citam mērci liek uz kartupeļiem citiem tieši blakus tā lai nesaplūst kopā. Nu vai nav ideāli.
Ir cilvēki, kas runā runāšanas pēc, sūdzās, sūdzēšanās pēc. Pat ja viss ir kārtībā atrod iemeslus pakasīties...... tāpat arī šajā forumā. Kamēļ ir jāuzdod šis jautājums. Varu saderēt draugi un paziņas tev ir ieteikuši ko'darīt un uz kurieni iet.
Ja gribi labu attieksmi pret savu bērnu, šos apstākļus tu vari radīt pati uzturot pozitīvas attiecības ar pedagogiem, kuri strādā at tavu atvasīti. Visur nostrādā cilvēciskais faktors. Esi saprotoša, ja kas patīk- pasakies (tas ir tikai normāli un pieklājīgi, ikviens no mums vēlas saņemt atzinību), ja kas neapmierina- parunājies (esam tač pieauguši cilvēki)

Lai veicas!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 13:58

užas

Auseklītis pats arī uzdarbojas. Bērnu trūkums grupiņās laikam :) Varbūt tur arī bērnam klāt nāk no tās pusītes no kuras vecāki paprasa? Nu tā lai putekļi neceļas un drēbītes nesasmērējās? Murgs kaut kāds...

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 16:17

.......................

Nu tā nu gan nav.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 16:25

Inita

labas

pirms 7 gadiem, 2012.10.08 07:27

nuu

ēdiena kvalitāte nav no tām labākajām.

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 05:01

uun

jā, jā cīsiņus un makaronus negrūž iekšā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 10:50

nuu

Bet uztumētu ūdeņainu sautējumu gan un zupas no buljona kubikiem....

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 12:58

užas

Stīvā medmāsa rullē!!
Neko citu nezina kā Galina Blanka kubikus :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 15:15

Publiskais FUI

Tik tiešām publiskais FUI. Ārprāc kā Juš rejaties, un korekti izsakaties. Nez kādi Jūs esat dzīvē, uz ielas- gan jau pati pieklājība. Nez ko Jūs paši mājās saviem bērniem gatavojies brokastīs- maizītes.... vai arī putriņas, piena zupiņas., kā dārziņā??? Es dziļi šaubos.
ko var prasīt no citiem ja paši esat vienkārši unikāli.
PUBLISKAIS FUI.
Aizkrauklē visi dārziņi ir bērnu dārziņu cienīgi. Sadarbības kvalitāte ir atkarīga no VECĀKIEM, un audzināšanas kultūras mājās.

LŪK TĀ!

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 15:22

hahaha1

Kā sacepās....
Kas vainīgs , tas bailīgi uzbrūkošs!!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 17:58

ega

Dārziņš ļoti labs.Īpaši varu ieteikt grupiņas"Zvaigznīte"un"Krustiņš".Tur ir viss labākās audzinātājas un auklītes.

pirms 7 gadiem, 2012.10.11 16:54

hei

Audzinātājas tiešām strādā profesionāli, ja vien neizskatītos pagurušas no dzīves un atmosfēras kāda valda šajā dārziņā. žēl, ka audzinātāju palīgi tiek pataisīti tikai par apkopējām un dezinficētājām, līdz ar to cieš bērni, jo auklītes aiz stresa staigā tikai ar slotu, JO-nevar jau zināt kad ienāks kāds ar baltām zeķēm un baltiem cimdiem pārbaudīt tīrību.
Man nepatika šī pārspīlētā, saspīlētā noskaņa, tādēļ savu jaunāko bērnu pieteicu citā dārziņā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 07:40

vilma

Pazemo darbiniekus kā vien var.žēl.

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 17:35

zinot to...

piekrītu''hei'', es savus mazbērnus tur nevestu...

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 21:42

ly

Aizkrauklieši kā suņi barā, viens sāk riet, visi metās virsū un rej ne pa jokam...

pirms 7 gadiem, 2012.10.14 18:56

navgan

Ja nebūtu ko riet, nerietu...
Nevajag jau izmantot to, ka ir bezdarbs un pret darbiniekiem izturēties kā pret NEcilvēkiem. Vadītāja jauka un smaidīga,zinoša, BET...nesaprotama svarīgo kadru izvēle. Man arī ir nepatīkami , ja jūtu spriedzi iestādē, kuru apmeklē mans bērns.

pirms 7 gadiem, 2012.10.14 23:16

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju