Darbs aizkrauklē 2

Cilvēkiem, kas palikuši bez darba,ir iespēja nosūtīt aprakstu par sevi un darba pieredzi uz e-pastu.Ja Jūsu kandidatūra būs piemērota uzņēmumam vai sadarbības partneriem,mēs varēsim piedāvāt Jums darbu.

Предприятие приглашает на работу людей,оставшихся без работы. Всем желающим,просьба высылать информацию о себе и опыте работы на указанный электронный адрес. Если ваша кандидатура заинтересует работодателя, мы предложим вам работу.

darbs.aizkraukle@inbox.lv

Komentāri 2

kas

Kāpēc tāda anonimitāte????

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 16:20

elvijs

Darbam nav precīzas definīcijas darbs ir atkarīgs no sociāliem apstākļiem. Darbs ir tas, ko mēs spējam paveikt ar rokām , darbs pasaulei sniedz objektivitāti.Darbu mēs varētu nosaukt par tādu aktivitāti, ar kuras palīdzību mēs nodrošinam sev iztikas līdzekļus. Var teikt, ka darbs ir labklājibas pamatā. Darbs ir tas, ko paveicot mēs iegūstam atlgojumu. Bērnu audzināšana netiek uzskatīta par darbu, jo audzinot bērnus mēs nesaņemam peļņu.
Visās valstīs iedzīvotāji tiek iedalīti ekonomiski aktīvajos( tie , kas var strādāt) un ekonomiski neaktīvajos ( tie ,kuri kautkāda iemēsla dēļ nevar strādāt)iedzīvotājos.

Vēsturiskā retorika par darb
Senajiem grieķiem pirmajā vietā bija darbs un tikai pēc tam brīvība. Viņiem nebija vārdam darbs vienotā nosaukuma, viņi to sadalīja trijās daļās:
ponos, kas nozīmēja mokošu nodarbošanos;
ergon – militāra darbība vai lauksaimniecība, vai zemkopība;
techne, kas nozīmēja ar tehniku saistīta nodarbošanās. …

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 18:24

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju