dusmīga pārdevēja bērnu nodaļa 18

Biju šodien (20.09.2013.g. plks.17.30) veikalā virs mazas "MAXIMAS" lietoti apģērbi, es biju ar savu mazu meitiņu (2.g). Tur blakus atrodas bērnu veikals, mana meitiņa piegāja pie ritentiņa sāka spiest podziņas (skanēja mūzika) es piegāju un paņēmu viņu pie rokas un aizrādīju ka tā nedrīkst darīt, pēc brītiņa viņa atkal pieskrēja ar mazo puisīti (3-4.g) pie ritentiņa ... (skanēja mūzika 15.sekundes)... Bērnu veikala pārdevēja sēdēja pie kases ar vīrieti un bērnu (sapratu ka ģimene), pārdevēja no vietas sāka kliegt (7.metri) ka bērniem pa nagiem iedos ja viņi vel tur spēlēsies (varēja kaut pieiet, laikam viņa jau pierada uz savu bērnu kliegt). Puikas mamma pateica pārdevējai ka tas ir bērnu veikaliņš un uz maziem bērniem nedrīkst tā kliegt, pārdevēja ar vīrieti kurš sēdēja blakus uzbruka ar vārdiem uz sievieti ka vajag audzināt pareizi bērnus sieviete bija šokā... es aizgāju bet pēc tam nožēloju ka nepaliku ar to sievieti lai aizstavētu savu bērnu...... Es no Kokneses reti Aizkraukle bet cilvēki kuri dzīvo Aizkrauklē neredz kas strādā bērnu nodaļā un vel tas vīrietis cepurē aiz letes pie kases (sēž ka saimnieks) kas viņam vispār vārdu devis kliegt uz sievieti... Aizkrauklieši cenšaties lai bērnu veikaliņos strādātu labsirdīgi cilvēki. Sveiciens no Kokneses.

Komentāri 18

kapeika

man arī dažreiz veikalā kaitina nepieskatīti bērni, kuri dara ko grib, ja tas ir bērnu veikals, vēl nenozīmē ka var darīt visu ko, nopērc to riteni un spīdzini mājās, veikalniece arī ir tikai cilvēks. Un ja katrs iet un spaida, tad dienas galā ausīs džinkst no tādu bērnu spēlītēm. Man arī ir bērns, kurš veikalā zina ko drīkst aiztikt un ko nē.

pirms 6 gadiem, 2013.09.21 16:40

Rasa

Jūs sevi pareizi nosaucāt par KAPEIKU ja jūs kaitina sveši bērni.

pirms 6 gadiem, 2013.09.21 23:52

Rasai

iemācīties lasīt nepieskatīti bērni,kuri dara ko grib, nevis sveši

pirms 6 gadiem, 2013.09.25 16:59

Marina

Tā raksta tikai tie cilvēki, kuriem nav savu bērnu!! Kā bērns var kaitināt???? Normālos veikalos pārdevējas izklaida bērnus, kāmēr vecāki iepirkās.

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 13:24

ruble

Es arī esmu novērojusi, kā jaunās māmiņas ar bērniem uzvedas veikalos. Bērniem ir atļauts viss, māmiņas nemaz neaizrāda un nepamāca,ka šitā un tā nedrīkst darīt. Tāpēc arī tālāk skolās ir visatļautība, bērns var atļauties visu, jo tā ir audzināts jau no agras bērnības. Pārdevēja varbūt varēja nekliegt, bet viņa arī ir tikai cilvēks. Pilnīgi piekrītu kapeikas rakstītajam.

pirms 6 gadiem, 2013.09.22 15:08

Māra 38.g

Par to veikalnieci kur rakstīts pirms, dzirdēju daudz - nevaru pateikt ka labu, un pati biju lieciniece ka viņai pret bērniem ne ļoti labs noskaņojums, var redzēt ka viņa ne sava vietā. Es ar bērniem staigāju uz mazu veikaliņu PIFS tur ļoti laipnas pārdevējas un vienmēr palīdzēs jeb kura jautājuma, tur tiešam prot strādāt.

pirms 6 gadiem, 2013.09.22 21:38

kapeika

bet vai rotaļlietas spīdzinat tajā veikalā laipnā pardevēja arī ļauj???Vai tās ir tā novietotas,ka mazie neratnie pirkstini netiek klāt? :)

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 16:10

made

Man personīgi iegriezties abos šajos veikalos,kas atrodas virs vecās Maximas Aizkrauklē ,ir nepatīkami,jo gan vienā gan otrā pārdevējas ir gadījušās īpaši nelaipnas-gandrīz vai liekas,ka tā vien vēlas uzbļaut,lai lasās visi prom.Nav te ko vazāties.Darba devējiem gan būtu jāizvērtē cilvēki,kuri piesakās darbā.Ir jāiemāca pārdevējas,ka pircēji vispirms ir domāti priekš pārdevējām un nevis otrādi.Ar tādiem akmens ģīmjiem var sēdēt mājas pie putras katla.Par bērnu uzvedību veikalos jau ir cits temats.

pirms 6 gadiem, 2013.09.24 10:37

baltais kāķis

nepiekritīšu madei par lietoto apģ. veik. pārdevējām. jocīgas tur dažas ir, bet, ka nelaipnas,tā gan nav. Tad jau drīzāk veikalā Māja ir viena tāda iedomīga un nelaipna, kura pircējus sveicina pēc savām simpātijām vai antipātijām - tāda kārna melniem matiem.

pirms 6 gadiem, 2013.09.24 21:45

iveta

Nu nezinu,man gan tur patīk,pārdevējas foršas,laipnas,ko nevar teikt par pifu.Foršš veikaliņš,vienīgi tās trepes,grūti ar mazu bērnu tikt.

pirms 6 gadiem, 2013.09.25 07:44

Egija

Kāpēc ir jānomelno cilvēki, kuri strādā un, kas attiecas uz bērniem, ir ļoti daudz izlutinātu bērnu, kuri atļaujas veikalos darīt ko grib ,un kas attiecas uz šo veikalu, nekad neesmu dzirdējusi no nevienas pārdevējas neko sliktu, vienmēr palīdz izvēlēties preces un ir laipnas.
P.S Cik cilvēku, tik viedokļu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.25 08:18

ELINAAA

PAŠIEM JASKAAS KO DARA JUSU BERNI

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 22:09

Ute

Nu nezinu, ik pa laikam tur iegriežos un šo to nopērku, pārdevējas ir bijušas dažādas. Nekad nekādu problēmu, esam pat ar mazo minūtes 20 tur pavadījuši, pētot, skatot rotaļlietas.
Par to mūziku, ja tur visi spaidīs - baterijas nosēdīsies :D, un tas tomēr nav pastaigu laukums - sanāk paši aizejat uz blakus veikalu, bet mazo atstājat spēlēties rotaļu veikalā - tā jau ir izlaidība, "es teicu ka tā nedrīkst, bet viņa pēc tam atkal aizskrēja uz turieni" - paklausība nav jūsu sīces stiprā puse..

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 09:54

LIVA

es biju taja veikala un tur pardeveja ir ļoti mīļa!

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 22:02

LIVA

es biju taja veikala un tur pardeveja ir ļoti mīļa!

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 22:03

DIVA

Tu viņu samīļoji,vai viņa Tevi samīļoja?

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 23:14

Tas vīrietis, kas ir pie pārdevējas, runā stipri rupjus tekstus (pārrunajot savas dienas gaitas)

pirms 6 gadiem, 2013.10.24 22:59

es

Neesmu vēl ar bērnu bijusi maxima augšā, vienmēr gāju viena un tad attieksme normāla, cik reizes esmu bijusi tik vienu pārdevēju redzējusi.
Pifā esmu redzējusi divas un tā viena īsajiem matiem, tikā no vienas puses laipna, betno otras ne - citreiz tādu intonāciju runā itkā es nez ko būtu darījusi un pati kaut ko dara un es viņu gaida - Jūs kaut ko gribat? nez tā kā atnāktu uz veikalu tāpat pastāvēt:D

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 14:01

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju