Fotogrāfs.. 15

Labdien! Zinu,ka šī tēma jau ir bijusi taču šoreiz ir vajadzīgs fotogrāfs Aizkraukles rajonā,var arī Jēkabpils,Ogre, kurš fotogrāfē mājās vai fotostudijā.

Komentāri 15

jaanis111

Es esmu labs fotogrāfs
www.fotki.lv/jaanis111
lēti, ātri un labi

pirms 7 gadiem, 2012.02.08 16:02

Vājprāts ne fotogrāfs

http://fotki.lv/lv/jaanis111/comments-25440092/
kadrs- nekāds. Nogrieztas cilvēku galvas un kājas, redzama tikai plikā p-ļa.
http://fotki.lv/lv/jaanis111/comments-20664003/
šķībs horizonts, neprasmīgi veidots kadrs, nav nekāda krāsu balansa, nav asuma
Tādus paraugus „fotogrāfa”Jāņa mājaslapā var apskatīt desmitiem.
Saucās – labs fotogrāfs????
Izsmiekls.

pirms 7 gadiem, 2012.02.08 16:20

111

njā,tiešām gribētos kvalitatīvas bildes un labs fotogrāfs pats sevi nemūžam nereklamētu,Jāni!:D

pirms 7 gadiem, 2012.02.08 21:13

vājprāts, ne fotogrāfs

Labu fotogrāfu reklamē labas bildes.
Un arī pats tad ar lepnumu varētu sevi reklamēt, neviens pat apstrīdēt to netaisītos.

pirms 7 gadiem, 2012.02.08 22:25

J.Melngailis

Sveiki!
Tēmas jau ir bijušas vairākas. Nemācēšu teikt vai kādam Aizkraukles fotogrāfam ir sava studija, liekas, ka nav, bet iespējams kļūdos. Un jautājums, ko nozīmē bildēt mājās? Kādas bildes vajadzīgas, vismaz ko esi iecerējusi?
Ja par fotogrāfiem, tad varu ieteikt 3, kurus pazīstu, visiem bildes ir apskatāmas iekš draugiem.lv:
1. Sintija Erta
2. Jevgēnijs Karlsons
3. Es :), manas bildes var aplūkot www.draugiem.lv/melngailis tur arī būs papildinformācija atrodama.

Lai veicas meklējumos. :)

pirms 7 gadiem, 2012.02.09 09:27

aa

bb

pirms 7 gadiem, 2012.02.09 17:57

ļaunais

visi te nosauktie ir fotografētāji, cilvēki, kas fotografē, bet FOTOGRĀFS nav neviens

pirms 7 gadiem, 2012.02.09 20:45

J.Melngailis

"ļaunais" - lūdzu definē precīzāk? Ja Tu domā, ka FOTOGRĀFS ir cilvēks kam ir attiecīga izglītība, tad viens no pieminētajiem ir gan - S.Erta. Par J.Karlsonu nemācēšu pateikt. Par sevi, jā man nav attiecīgas izglītības, bet tīri labi spēju sadzīvot ar to, jo fotogrāfēšana man nav maizes darbs. Bet ja paskatās uz Latvijas fotogrāfiem kopumā, tad daudziem šī amata meistariem nav attiecīgas izglītības, bet Latvijas mērogā viņi tik un tā kotējas pietiekami augstu.

Galvenais jau nav papīrs, bet galarezultāts ko konkrētais "fotogrāfs" var nodot klientam. Un par to vai labs vai slikts esi, lai spriež potenciālie, esošie un bijušie klienti.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 09:22

ļaunais

nē, nejau izglītība, bet veikums. Latvijā mums vispār ir tikai daži FOTOGRĀFI. Pārējie +- viena līmeņa fotografētāji.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 10:00

J.Melngailis

Ļaunais - un tie būtu? Vienkārši interesē Tavas domas, ko Tu saproti ar vārdu FOTOGRĀFS reālās personās. :)

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 10:32

ļaunais

Deinats, Binde,Gleizds, Stakle

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 14:22

J.Melngailis

Un divi no tiem ir vecmeistari :)Protams piekrītu Tev, bet nu tas tā pat ir diskutabls jautājums (Ne par šīm konkrētajām personām).
Vispār jau arī šie kungi ar kamerām rokās nepiedzima un vienā dienā nesasniedza to ko sasnieguši šobrīd. Un noteikti gājuši to pašu vai līdzīgu ceļa kā visi citi, kas ar to lietu nodarbojas. :) Bet ne par to stāsts, jautājums vai konkrētā topika autors vēlas algot tieši šos vai citus PROfotogrāfus. Ja vēlas un ir iespējas, nav problēmu, vēl klāt pie saraksta varu pielikt Plūmi, Zavadski, Sokolovu (ja gribas noprovēt ko nebijušu), A.Robs, R.Puriņš, H.Elceris u.t.t.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 16:19

ļaunais

tas ir tikai mans viedoklis, viena cilvēka subjektīvs skatījums uz to, ko sevī ietver vārds fotogrāfs. Protams,nosauktie- tie ir tikai daži, ir vēl Latvijā fotogrāfi, tikai šie man personīgi ir vistuvākie. Arī esmu cilvēks, kurš fotografē.Man nav pieņemams, ka katru,kurš, piemēram, raksta sauc par rakstnieku, kurš kaut ko uzglezno - uzreiz par mākslinieku. Tas pats ar fotogrāfiem. Bet kā jau teicu - tas ir tikai mans skatījums, nevēlos nevienu aizvainot.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 17:04

J.Melngailis

Protams, daļēji pat Tev piekrītu. :) Pats sevi arī neierindoju fotogrāfu kārtā, bet ja kāds ļoti vēlas lai sabildēju, vai patīk mans veikums, tad kāpēc ne? Pluss vēl kādu latiņu klāt piepelnīt darot to, kas patīk. :) Galvenais jau nav kā kādu nosauc, bet kā šis kāds nosauc pats sevi. Un ja kādam jaunam censonim arī padodas, tad kāpēc ne? Labs ir, mēs jau tādā dziļākā diskusijā pārgājām. :)

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 17:50

jaanis111

es esmu labs fotogrāfs,

pirms 7 gadiem, 2012.02.13 13:03

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju