Gājēju pārejas Aizkrauklē 11

Vai jūtaties droši uz gājēju pārejām Aizkrauklē?

Komentāri 11

xq2

JĀ!

pirms 5 gadiem, 2014.01.31 17:29

?

tālāk?kas tālāk?ko?kas notika?gandrīz kļuvi par bojāgājēju?ko?

pirms 5 gadiem, 2014.01.31 17:52

wtf

vēl varētu tēmu forumā par to kads laiks ārā!idioti

pirms 5 gadiem, 2014.01.31 17:53

Jezups-jurists

Ierosinu pārfrāzēt jautājumu: Vai jūtaties droši mūsu valstiņā,kur par 76santīmu parādu atņem dzīvokli,par nogalinātu cilvēku ar 15 dūrieniem attaino,kur skolā bērnus piekauj maniaki un notiek citas ''labas'' lietas?

pirms 5 gadiem, 2014.02.01 07:54

Torido

Neblandos pa gājēju pārejām, turklāt Aizkrauklē. Bet luksoforu, kurš regulē satiksmi Lāčplēša un Bērzu ielas krustojumā apbraucu caur ,,MEGO" pagalmu,- tālāk no grēka.

pirms 5 gadiem, 2014.02.01 18:29

Deviņvīru spēks

Es baidos no vilkiem

pirms 5 gadiem, 2014.02.02 14:20

Seskokne

Nevisai, lielai daļai šoferu viņas ir neredzamas! Akmentiņš dārziņā vairākumam sieviešu - filozofiju "sievietēm priekšroka" uz ceļa vajadzētu atslēgt līdz izkāpj no auto vai pārsēžas pasažiera sēdeklī.
P.S. Ir atsevišķi mērkaķi ar granātu, kas "jautrībai" pirms gājēju pārejām vel iespiež grīdā, lai paspētu pirms cilvēka.

pirms 5 gadiem, 2014.02.02 20:26

Auto [dresētājām ]

Pieejot pie gājēju pārejas ,paskatos pa Kreisi ,paskatos pa Labi , ja 25 metri un tuvā netuvojas auto ,pāreju ielu .Ja Satiksmes Noteikumos rakstīto neievēroju ,kļūstu par pankūku ,jo vidēji vieglais auto sver 1,5 -2 TONAS ,lai to apturētu ir jaievēro šie 25 Metri .Ar cieņu auto vadītājs ar 34 gadi stāžu .

pirms 5 gadiem, 2014.02.02 23:57

Kā gājējs

Atceros, kad gadā 2002. kāds Aizkraukles CSDD priekšnieks izsludināja gājēju pāreju kampaņu, tad puišeļi vaktēja pārejai tuvijošos auto un tad izskrēja uz pārejas, lai auto apstājas. Bet vispār kā gājēju Aizkraukle mani kaitina: vēl neesmu nolēmis vai šķērsošu ielu, kad auto jau stāv un gaida. Īpanēja pilsēta...

pirms 5 gadiem, 2014.02.03 09:03

Braucējs

Tāpēc jau tie auto apstājas un gaida, ka Aizkraukles gājēji ( sevišķi tantuki) parasti dur pāri gājēju pārejām, pat nepaskatoties, vai auto nāk vai nenāk un vai tas ir 10 vai 5 m attālumā, sak, man ir priekšroka un, ja man uzbrauksi, vienalga būsi vainīgs. Un neviens pat neiedomājas, ka tas auto taču ir jāapstādina un to nevar normāli izdarīt 5 m posmā.
Tāpēc es arī, ja kāds ir tuvumā gājēju pārejai, labāk apstājos, jo labāk tālāk no nelaimes. Nez kāpēc tas tā uzkrītoši ir sevišķi Aizkrauklē......

pirms 5 gadiem, 2014.02.03 14:46

...

man neliekas, ka aizkrauklē kkas būtu sliktāk kā citās pilsētās, situācija visur ir apmēram līdzīga. Es arī vnm novērtēju attālumu, cik tuvu ir mašīna un kādā ātrumā brauc, ja salīdzinoši tuvu un ātru, tad pārliecinos, ka sāk bremzēt un tikai, tad eju. Dzīvoju šajā ziņā tomēr ar domu, ka salauzta kāja ātrāk nesadzīs, tikai tāpēc, ka man bija taisnība pēc noteikumiem, jo nejau tam vadītājam bez kājas jāpaliek.

pirms 5 gadiem, 2014.02.04 09:50

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju