Jauna veida krāpšana? 13

Aizkraukles rajona pensionāriem pa telefonu sākuši piedāvāt SatTV. Vispirms piezvana un saka - Jūs esat laimējuši bezmaksas SatTV komplektu, bezmaksas uzstādīšanu un pusgadu TV raidījumu Zelta paketi bez maksas. Pēc dažām dienām zvana un paziņo, ka par uzstādīšanu tomēr būs 15 LVL jāmaksā, un arī par pieslēgumu 24 LVL, bet par bezmaksas pusgadu TV raidījumu paketi pat neieminas. Vai tiešām nav kauna tā krāpt pensionārus?

Komentāri 13

ok

šādus un līdzīgus piedāvājumus pa telefonu ir daudz:viasat,dažādu žurnālu un avīžu abonēšana...Vai tos visus pieņemt- ir katra brīva izvēle,tikai sen būtu jāsaprot,ka PAR VELTI KAPITĀLISMĀ NAV NEKĀ>>

pirms 10 gadiem, 2008.10.03 19:01

vērotājs

Šeit nav runa par kapitālismu utt. Šeit ir runa par pagastos dzīvojošiem, veciem un bieži vien vientuļiem cilvēkiem. Neviens nevar pateikt, ar ko var beighties tāds "pakalpojums', pensionāri ir valsts iedzīvotāju godīgākā daļa, ja valsts nevar vai negrib par viņiem pienācīgi rūpēties, tad kādam to tomēr vadzētu darīt, kā jums šķiet? Un vēl, cien. Ok, vai Jūsu attieksme nemainītos, ja runa būtu par Jūsu vecākiem vai vecvecākiem?

pirms 10 gadiem, 2008.10.04 11:42

ok

...tieši tā-mani vecāki arī ir cienījamos gados,bet ja kaut ko nesaprot,vai nezina,tad meklē padomu pie manis.Vispirms par veciem,slimiem cilvēkiem ir jārūpējās ģimenei,bērniem,īpaši mūsdienās ,kad apkārt ir tik daudz krāpnieku.Mūsu valsts(varas elite) , nerūpējas ne par vienu un ne par ko,kā tikai par sava klana pārticību un labklājību!Tā nu tas ir,cien.vērotāj!Vai jums cits viedoklis?

pirms 10 gadiem, 2008.10.04 15:49

sodiena

diemžēl tikai nekaunīga reklāma, nekā pretlikumīga.Pensionāriem pašiem derētu atcerēties, ka nav vairs tie laiki, kad visam var naivi uzticēties.Un jebkuras informācijas patiesumu var pārbaudīt piezvanot uz firmu, kuru "reklāmas ģēnijs"pārstāv.

pirms 10 gadiem, 2008.10.04 22:34

vērotājs

Tur jau tas āķis, ka firmas ofisā neviens neko par tādu akciju nebija dzirdējis. Tātad padomā tiem "ģēnijiem" ir kaut kas ļoti netīrs.

pirms 10 gadiem, 2008.10.05 11:59

vērotājs

Vispār jau šis nav temats par politiku, katrs domājošs pilsonis pats ļoti labi redz visus trūkumus, noziedzīgas rīcības, korumpētību utt. utt. Ja gribat parunāt par šīm negācijām, jāveido jauna tēma.

pirms 10 gadiem, 2008.10.05 12:08

XL

Tā ir reklāmas kampaņa, kur zvana ne tikai pensionāriem....

pirms 10 gadiem, 2008.10.05 14:19

vērotājs

Reklāmas kampaņām mēdz būt paziņojumi presē, TV, radio. Baltcomam, piemēram, ir reklāma TV, bet šajā gadījumā nekas tamlīdzīgs nekur neparādās.

pirms 10 gadiem, 2008.10.05 22:37

neuzticīgā

... es arī un mans draugs arī saņēmām tādus zvanus... uz mobilo telefonu!!! Kad jautāju, "kur ņēma numuru?" iestājās dziļdomīgs klusums, tad teica, ka es pati atstājusi pie satelītistiem! Man savu mūžu mav bijis satelīts! Es tad jautāju vēlreiz... man teica, ka nav svarīgi... tad es teicu, ka tas ir mans privātais telefona numurs un ka ja negrib nepatikšanas, tad lai nezvana vairs.
Viņiem ir kautkāda pieeja pie telefonu sarakstiem, būtu viņus jāpakrata ar tiesu darbiem, par privātpersonas datu aisardzību...
Bet daraugs izlikās par dumju un jautāja un jautāja visādus dumjus jautājumus, līdz tam zvanītājam nervi neizturēja un viņš nolika klausuli...
Izvēlaties sev tīkamāko variantu:))

pirms 10 gadiem, 2008.10.06 17:03

ok

...aizbrauciet uz kādu Rīgas ofisu,piem. uz tādu ,kur piedāvā adreses dzīvokļu īrei!sēž tāda caca pie galda ar datoru un licenci rāmītī pie sienas,iedod dažus tel. numurus pa kuriem nevienu nevar sazvanīt,bet par šo pakalpojumu noplēš labu naudiņu un tā dienā sanāk vairāki simti.Tāda ir mūsu valsts likumdošana un tiesībsargu attieksme pret mums,bet žuļiki prot izmantot iespēju ...

pirms 10 gadiem, 2008.10.07 09:49

vērotājs

Cien. Ok, Jums ir pilna taisnība, nejēdzību tiešām daudz. Un rodas sajūta,ka attiecīgās iestādes Latvijā eksistē tikai lai piketētu pie Saeimas, streikotu un prasītu lielākas algas, bet nevis lai ķertu šos blēžus, kurus visi redz un zina, tikai ne atbilstošās instances.

pirms 10 gadiem, 2008.10.08 15:11

vērotājs

kas attiecas uz personas datu aizsardzību, tad tāda lieta Latvijā nepastāv. N

pirms 10 gadiem, 2008.10.08 15:13

vērotājs

Šovakar Tautas balsī(TV) visi varēja pārliecināties, ka tā tomēr ir krāpšana. Cilvēki, esiet uzmanīgi un vismaz Netā neesat vienaldzīgi, varbūt kādam izdosies izvairīties no apkrāpšanas.

pirms 10 gadiem, 2008.10.08 20:37

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju