Jautājums Aizkraukles rajona māmiņām 11

Kā jums šķiet, vai Aizkrauklē būtu nepieciešams vēlviens bērnu veikals, bet nevis ar Viļņas tirgus preci, bet gan ar preci no Lielbritanijas, Vacijas (viss nepieciešamais zidainīšiem, apģērbi, apavi un rotaļlietas bērniem vecumā no 1-10 gadiem)?

Komentāri 11

Janka

Aizkrauklē smagi trūkst tieši vismazākajiem bērniem drēbīšu.

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 20:28

mamma

Viss jau atkarīgs, cik tā prece maksās. Specializētajos bērnu veikalos vienu krekliņu var nopirkt par 10-15 latiem, kamēr citos pa šo summu var nopirkt 5 krekliņus...

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 12:09

EVS

Aizkrauklē tiešām ir problēmas nopirkt kvalitatīvas rotaļlietas berniem. Būtu labi, ja parādītos kāds konkurents mūsu atslābušajiem veikeliem ar letu preci. Protams veikalnieku arguments ir , ka maz klientu, bet mans ka pircējas arguments ir - bet tur jau nav ko paņemt, viss prasts un nekvalitatīvs.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 15:39

komats

tāda Aizkraukles rajona jau sen vairs nav

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 17:05

Agnese

Ne par to bija jautājums...ir vieglāk uzrakstīt Aizkraukles rajons, nevis uzskaitīt visus tagadējos novadus, no kuriem sastāvēja kādreizējais Aizkraukles rajons...

pirms 6 gadiem, 2013.10.25 12:14

Baravika

Es labprāt ietu uz šādu veikalu, ja vien nebūtu traki dārgi.Ļoti aktuāli, priecātos, ka bērniem varētu ko kvalitatīvāku nopirkt.

pirms 6 gadiem, 2013.10.29 22:43

Māmiņa

Labprāt iegādātos drēbītes tādā veikaliņā, kura preču klāsts līdzinātos, piemēram, Mothercare... Arī cenas var būt tādas pašas, galvenais, lai tiešām ir ko nopirkt! Apnika jau tās Marita, Lorita un citas poļu drēbītes (runa iet par body, sleepsuits un drēbīšu komplektiņiem)

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 00:12

Ella

Jā, un veikalam būtu jābūt ''iebraucamam'' ar ratiem...Pilsētā ir divi bērnu veikali-Pifs un tas otrs virs vecās Maximas...nevienā nevar tikt..

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 10:34

kristīne

Jā, šāda ideja nav pirmā un vienīgo reizi pētītā - un tomēr beigās viss atduras pret pirktspēju. Cik daudz cilvēkiem tāda ir? Aizejot par Aizkraukli - šķiet, ka pilsēta tukša. Ideja šķiet vajadzīga, bet reāli 10 - maksimāli pircējiem dienā - nekas tāds nebūs rentabls. Tādā vietā tīri finansiāli var pastāvēt Pifs, jo tas nav vienīgais viņu veikals, tātad - samazinātas izmaksas iepirkumam, un cenas ar atbilstošo uzcenojumu. Ja vedīsi drēbītes no UK- brīnišķīga kvalitāte, bet vienmēr atradīsies pārmetēji: es zinu, cik UK tas maksā.... Tādās reizēs atliks tikai piebilst: tad brauc pats pakaļ :D bēdīgi, bet fakts. Ir reāli ar kādu apvienoties un taisīt tad veikalu ķēdi, piemēram, vismaz ar 2-3 veikaliem dažādās vietās, tad vismaz mazākas izmaksas.. Lai veicas!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.13 12:19

mamma no skrīveriem

varbūt te ir mammas (aizkrauklē/skrīveros),kas sūta kolektīvos pasutījumus no UK? tai pašai asdai,tesco,matalan. tesco piegaade uz lv ir 10paundi,ja ir vairaakas,tad var salasiities un pasuutiit.piegaadaas uz maajaam. nebuus pat uz riigu jaabrauc.
ieprieksh dziivoju citaa pilseetaa,tur veicaam taadus pasuutiijumus biezi vien augustaa/septembrii,tad ziemaa un pirms vasaras sezonas (citas protams veel biezhaak). bet atbraucot uz skriiveriem dziivot,tad liekas,ka te vispaar nekaa nav,viss jaaved no riigas..
rimi nav,drogas nav,beernu veikalu nav. tas pats huppas veikals-jeekabpilii ir.
ja ir kaadas (vismaz 5 ) mammas,kas labpraat pievienotos man,tad sadaliitu tos 10paundus uz visaam un buutu apmierinaatas ar kvalitaati. ja ir kaadas,ka jau pasuuta,tad tik dodiet zinu !pievienoshos ;)

pirms 5 gadiem, 2013.11.19 23:31

kristīne

Skrīveru mammām gandrīz katrai kāds rads Īrijā :) un, ja arī nav, tad ir paziņas, kas atsūta, ko vajag. Es pati cik mammām ko regulāri sūtu no Īrijas :) tā, ka varbūt Tev kā jauniņai Skrīverietei liekas, ka nekā nav, bet viss notiek :)

pirms 5 gadiem, 2013.12.01 18:26

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju