Kas notiks ar Aizkraukles ATU?????? 9

Šodien lasu Dienā, ka turpmāk mūs it kā vedīs Nordekas autobusi. Pirmkārt tas būs vāks, jo ir jau braukts ar smirdīgajiem, vecajiem, neērtajiem sēdekļiem (laikam domāti mazā auguma ķīniešiem) Lubānas maršruta autobusiem uz Aizkraukli. Aizkraukles ATU vismaz bija jaunas Setras, ērta sēdēšana.

Komentāri 9

hola

Ai, par autobusu kvalitāti - taisnība, bet ATU paši ir bremzes - nevar ieviest mēnešbiļešu sistēmu un pelnīt naudu kaut vai bez dotācijām :(

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 07:57

???

Vai tiešām Šlesers vienpersoniski, privāto interešu vadīts un it kā valsts vārdā drīkst izputināt pat ļoti labi sakārtotu biznesu?????????????????????????????
Vai tad nav iespēju ATU cīnīties, tiesāties???

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 12:29

to polo, hola

1) nevedīs jūs Nordeka - tiem pašiem savi maršruti. Vedīs krievu blagovests (www.atd.lv/pasažieru pārvadājumi) visticamāk - kas ir Šlesera drauga firma. Tieši tam arī bija konkurss, kura rezultāti SEN sen jau skaidri pašiem rīkotājiem.
2)ATU NEKĀDI nevarēja ietekmēt rezultātus - īpaši ar mēnešbiļetēm: nu pasaki jel, gurdiniek, KĀ lai tās īsteno??? Tev būs biļete ar sēdvietas numuru 5? Tātad VISOS Aizkraukles reisos šoferim jātur gatavībā 5.vieta, jo nevar zināt, kad pieskriesi? Kā Rīgas kasieres lai zina, ka tev jārezervē tā 5.vieta konkrētā reisā??? ;-)))) Ok, bez norādītas vietas? Taču nebūsi mierā ar stāvvietu! ;-)) NAV iespēju mēnešbiļetēm, lai tās apmierinātu pasažieri. Pie tam - domā, tādas ir Nordekai - vai mītiskajam blagovestam?????
3)ja raksiet dziļāk, atradīsiet netā, ka šī konkursa nolikumu vairākkārt mainīja - lai labotu to, kas katrā laikā paredzamajiem "uzvarētējiem" neatbilstu īstenībai. Punktam uz I beigās augustā izsludināja, ka šis sadalījums nav grozāms veselus 12 gadus!!!!
Viss šis pasākums no sākta gala ir APZINĀTA UN MĒRĶTIECĪGA Šlesera akcija nolūkā, kamēr pie varas, nodrošinārt draugus - a varbūt i savu iespēju - labam biznesam.
UN IT NEKĀ DIEMŽĒL MĒS TE NEVARAM MAINĪT AR SAVĀM VAIMANĀM - varas stulbums un mašinērija ir pārāk trula, bet NEIETEKMĒJAMA.
Brauksim uz Rīgu ar smirdošiem veciem blagovesta busiem kas zin, kādos grafikos un ne jau par zemākām cenām! Vai - ar piebāztiem aukstiem, netīriem vilcieniem. Vai - kā....

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 14:58

Žēl,

kas tad mūs vairs paņems no mājām un pievedīs naktī tumsā pie mājas. Ne jau tā krievu bodīte. ŠLESERS IR PAMATĪGS RIEBEKLIS.

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 16:29

hola

Paskaidroju pa burtiem:

1) meeneshbiljeshu sisteema buutu taada pati kaa vilcienam - darba dienaam, visaam dienaam utt. - ar 30% atlaidi;
2) meeneshbiljeti ATU izsniegtu papiira veidaa + taadus kaa taloninjus. Ar sho papiiru cilveeks vareetu iet uz Riigas vai Aizkraukles ATU, kur tante, kas paardod biljetes to apskatiitu (vai terminsh atbilstoshs) un izdrukaatu biljeti bez cenas (liidziigi kaa invaliidiem), un uzspiestu ziimodzinju, ka pirkts ar meeneshbiljeti;
3) iekaapjot autobusaa cilveeks uzraadiitu shoferiitim gan ATU izsniegto meeneshbiljeti (shoferis paarbaudiitu datumu un nopleestu meeneshbiljetei pievienotos talonus).

Nu, un kur te probleema?

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 10:29

to

Samērā tuvu loģikai! ;-)) BET problems joprojām pastāv:
1)invalīdu biļetes ir bez garantētas sēdvietas, ja nezini - un, kad nu buss pilns, diez vai būsi ar mieru stāvēt ar savu mēnešbiļeti?
2) Naudas lietās "tādi kā taloniņi" neder - pats(-i) labi zini, cik elementāri strādā skeneris un lāzerprinteris...;-))) Bet ar hologrammām vai ūdenszīmēm taloniņi būtu pagalam nerentabli! ;-)))
Bet - anyway - ko jēga galvas lauzīt - ar jaungadu nāks pie vešanas Šlesera kantoris, gan jau izdomās...kā tālāk apjāt...un Aizkraukles ATU laikus ar nostaļģiju atcerēsimies..:-(

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 15:10

Es

Senāk ļaudis, lai kaut ko panāktu, ņēma lāpstas, kapļus u.t.t., un taisīja revolūciju. Izskatās, ka parastajiem mirstīgajiem drīz būs jādara tas pats, pretējā gadījumā tādi šleseri un citi tās kārtas parazīti mums diktēs ko ēst, un no cikiem līdz cikiem ar seksu nodarboties.

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 15:56

hola

1) diez vai būsi ar mieru stāvēt ar savu mēnešbiļeti? -
kāpēc ne? arī vilcienos sēdvietas netiek garantētas;
biļešu kasē uzrādot savu mēnešbiļeti vieta jau man būtu rezervēta - invalīdiem taču iedod biļeti, vai ne?
savukārt arī tagad ja es nekāpjo tieši gala stacijā man nav garantēta sēdvieta;
sēdvietas ir vairāk vai mazāk - menedžēšanas un mārketinga jautājums;
2) bet to mēnešbiļeti taču var arī izdrukāt uz konkrēta cilvēka vārda (ar personas kodu, protams), labi, lai nav tie taloniņi, bet šoferītis taču tajā varētu iespiest zīmodziņu;

man patiešām ļoti patīk, kā strādā ATU šoferīši (ir tikai 1 nelaipns), pati braucu katru dienu, tāpēc būtu ieinteresēta to darīt arī turpmāk.

a tagad cilvēki nebrauc tāpēc, ka vilciens lētāks un ja uz Rīgu jābrauc katru dienu, šausmu dārgi salīdzinot ar vilcienu. bet, cilvēkiem patīk autobusi, jautājums ir tikai par to, ka viņi nevar atļauties to apmaksāt pie savām algām.

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 15:57

čikibriki

ATU pasažierus gluži nav zaudējis.tāpat nopelna, vedot uz dzelzceļa staciju. 30+30sant. mazāk ved uz Rigu, vairāk uz staciju.:p

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 17:43

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju