Kur nodot lietotus apģerbus? 17

Vēlētos uzzinat kur var nodot lietotas drēbes un apavus,kas ir labā stāvoklī...varbūt kādam noder,jo žēl vienkarši ta ņemt un mest ārā....

Komentāri 17

ievīte

Es arī veicu skapja revīziju un atšķiroju daudz apģērba, kurš ir par mazu vai vienkārši vairs netiek valkāts.
Tāpēc arī gribētu zināt, kur var vai nu atdot kā ziedojumu vai arī kur Aizkrauklē ir kāds komisijas veikals, kur par simbolisku cenu var nodot šo apģērbu tirdzniecībai.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 08:48

!

....sociālajā centrā var painteresēties, sarkanajā krustā....

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 09:04

lilita

Es gribu vienkārši atdot par velti....
Kur Aizkrauklē ir socialais centrs un sarkanais krusts?(jautaju tapēc ka šeit dzīvoju pavisam nesen)

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 09:53

Jolis

Nodot labāk būtu tieši rokās kādai daudzbērnu ģimenei.Nesen mana radiniece,kura nedzīvo slikti,aiznesa divus maisus uz sociālajiem....atnāca mājās un tikai noteica:"" Nožēloju ka aiznesu! Darbinieces kā sāka vilkt ārā no maisiem drēbes, tā acis uz kātiņiem. Es uzreiz sapratu, ka drēbes nevienam nabagam netiks.Bet, aiznests jau bija un kauns jau teikt, ka tagad stiepšu atpakaļ.""
Un par sociālajiem varētu teikt tā- nekur neparādās ziņas- kur paliek no ārzemēm sūtītās mantas un sadzīves tehnika. Plaši tiek atspoguļots ,ka tam un tam izsniegtas drēbes un citādi sadzīviski sīkumi. Bet, no drošiem avotiem zināms, ka no ārzemēm atsūta gan ledusskapjus, gan televizorus, gan riteņus. Negribas ticēt, ka mūsu nabaga tautieši ir to visu ieguvuši. Varbūt kādam vienam iedod, bet pārējais paliek savu un paziņu lokā. Tiek, tiem kam jau ir. Pārējie lai par sevi parūpējas paši....Godīgi sakot, nezinu sociālo darbinieci, uz kuru būtu patīkami paskatīties. Viņu attieksme ir tāda, it kā viņām no pašu kabatas būtu nauda jāvelk ārā.
Drēbes un citas lietas vajag dot tikai tieši rokās !!! Atrast ģimeni, kam tas vajadzīgs, nav problēma!!!

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 11:10

lilita

Es pat būtu priecīga,ja pieteiktos kada ģimene kurai varbut tiešām vajadzīgs kaut kas no sadzīves lietām,drēbēm,jo kur es zinu pati iet un meklēt kadu kam piedāvat savu palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 11:32

Ausekle

Jā, man arī ir zināms, ka no sociālajiem centriem lietas bieži vien aizceļo pie pašu darbinieku radiem vai paziņām. Varbūt šeit var atsaukties kāda ģimene, kurai būtu vajadzīgas bērnu drēbes. Uz 3-4 gadu vecu meiteni. Labprāt atdotu.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 15:30

////

varbut varat ielikt kadas savas koordinates,lai varetu sazinaties kaut vai epasta adresi.cilveks varbut negribes rakstit savus tel.nr.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 16:50

lilita

Jā var rakstīt uz e-pastu: elitaelitina@inbox.lv
Ja kāds pats negrib rakstit tad varbut kads var atsūtīt kordinates kādai trūcīgai ģimenei....tikai lai nav kaut kādi alkoholiķi,kas visu pat to ko iedod pārdod un nodzer.....gribetos kadu ģimeni atrast kurai varetu palidzet šajos grūtos laikos,jo ir tik daudz ģimenes kas dzīvo trūkumā.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 17:39

kāmis

Noliec pie misenēm, tad toč nabagiem tiks, jādomā sociālie darbinieki tak neies pie miskastēm rakāties.

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 19:49

ehh

auditu vajadzētu...

pirms 6 gadiem, 2012.12.14 21:10

Bebis

ir daudz zīdaiņu-bebīšu drēbīšu, vai tās arī var nodot sociālajā centrā?

pirms 6 gadiem, 2012.12.16 14:58

ku

zīdaiņu var socialie tak sev virsū neuzvilks

pirms 6 gadiem, 2012.12.16 17:04

kas?

tad ir kur nodot? vai vnk pashi nekaa nezin un tikai gudri runaa. ja var, tad ierakstat luudzu adresi, kur var nodot un paareejo pats izdariishu.
paldies.

pirms 6 gadiem, 2013.01.21 13:52

esiņš

Raksti uz e pastu dzeguzite1@inbox.lv un sarunāsim!

pirms 6 gadiem, 2013.01.21 22:19

aaa...

atrakstiet man uz e pastu zake6@inbox.lv , lai varam sazināties.

pirms 6 gadiem, 2013.01.23 12:39

mammucis

Vai kādam lūdzu nav daudzmaz normāli bērnu rati,manēža un gultiņa kas pašiem vairs nav vajadzīga? Esmu audžuģimenīte un situācija tāda, ka piedāvā paņemt jaundzimusu bērniņu, bet pašreiz nu pilnīgi nekā nav pašai pr1ekš bēbīša. Varat uzzvanīt 22103177 vai e-pasts: mudite12@e-apollo.lv

pirms 6 gadiem, 2013.01.29 22:49

exe

Var piedāvāt vietējai draudzei.

pirms 6 gadiem, 2013.02.05 09:12

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju