Make-up un frizūra. 41

Vai kāds var ieteikt labu make-up meistaru un frizierīti Aizkrauklē?! Jāsapošas kāzām, bet nezinu Aizkraukles piedāvājumus.

Komentāri 41

dita

Man ļoti patīk frizierīte no amadeo Iveta,prot gan skaisti ieveidot matus,gan arī iesaka kāda matu krāsa labāk piestāvēs...un pret mani kā klienti laipna.

pirms 5 gadiem, 2014.04.29 13:47

zinātkārā

Kur atrodas tas Amadeo? Un vai tur ir kāds, kas var uzklāt svētku grimu?

pirms 5 gadiem, 2014.04.29 16:55

ny

matu krā☺sas ieteikšanas maniere gan man neliekas laba, jo iesaka pirmkārt to, kas ir modē, bet man teiksim neliekas glīti staigāt copy paste kā visi, tikai tāpēc, ka tas ir modē.

pirms 5 gadiem, 2014.04.30 16:24

dita

Amadeo adrese - Lacplesa iela 9, par svetku grimu gan nezinu vai klaj vai ne.

pirms 5 gadiem, 2014.04.29 18:00

karliiina

laba pašreklāma...:D

pirms 5 gadiem, 2014.04.30 15:48

dita

nav nekādas pašreklāmas,man tik tiešām patīk šī friziere,esmu apmeklējusi dažādus salonus,bet amadeo friziere ļoti atšķiras no pārējām,prot savu profesiju pasniegt savādāk,es kā kliente jūtu ka viņai patīk tas ko viņa dara,tas arī viss.

pirms 5 gadiem, 2014.05.01 13:43

Zzane

Sveikas meitenes! Man ir šāds jautājums vai kāda ir krāsojusi matus kādā Aizkraukles salonā OMBRE tehnikā? Ja,jā tad kurā un kāds rezultāts?Kādas cenas? Arī interesē vai Aizkrauklē piedāvā matu krāsas noņemšanu? (nav nekāda pašreklāma) var rakstīt man uz e-mail! htc88@inbox.lv

pirms 5 gadiem, 2014.04.30 21:53

google

paskatījos google un tagad zinu kas ir ombre tehnika....man šķiet ka jebkurš frizieris māk tā matus nokrāsot vai arī nē??? Kurā frizētavā šādu pakalpojumu piedāvā,mani arī interesē? Es apmeklēju salonus diezgan bieži,bet neesmu manījusi ka kādai frizierei būtu tādā tehnikā krāsoti mati.

pirms 5 gadiem, 2014.05.01 13:35

Jolanta

Būtībā tā jāmāk nokrāsot jebkuram sevi cienošam frizierim! Es esmu jauna friziera meklējumos un vēlos kaut ko mainīt matu sakārtojumā/krāsojumā. Tik nezinu ko es gribu :) ,tāpēc,ja kāda zin perfektu frizieri,kas ir frizieru skolu pabeigusi izcili un saprot,kas piestāv katrai sejas formai,dodiet ziņu te.

pirms 5 gadiem, 2014.05.02 19:23

google

Frizieri salonos mainās ik palaikam,it īpaši jaunie,jo konkurence liela,salonu daudz un klienti jaunos meistarus nepazīst,bet vecie friziera meistari ir tādi vecmodīgi griezumos,frizūrās utt...ak es izlutinātā:)))
Anfejā strādā labi friziera meistari,seko jauninājumiem,šad tad iegriežos,bet tur strādā burvīgā kosmetaloģe Ināra,viņa tiešām ir vislabākā Aizkrauklē.

pirms 5 gadiem, 2014.05.02 20:23

elgoog

Kada reklama, google tu aizmirsi pateikt par neadekvatam cenam Anfejaa - pie jebkura meistara !

pirms 5 gadiem, 2014.05.03 13:54

google

Piekrītu ka ir dārgākais salons Aizkrauklē,bet toties meistari kvalitatīvi strādā,vismaz man patīk.
Bet nav arī tā ka tik dārgs ka neadekvātas cenas,ir arī dārgāki saloni...katram salonam savi + un - ....es padalos ar savu viedokli.

pirms 5 gadiem, 2014.05.03 16:41

Jolanta

Cenas jau atkarīgas no daudz kā: no vietas(telpas noma), krāsas (vai lieto lētākās vai no dārgākā gala). Manā dzimtajā pilsētā (lielāka vairākas reizes par Aizkraukli) cenas svārstījās no 10Ls (atvainojos,atceros vecās cenas tikai) līdz 35Ls uz maniem matiem,kas skaitās gari (nav līdz dibenam,bet nav arī plecu līmenī). Darīja vienu un to pašu visos salonos,bet ja vienā kafiju piedāvā,tad lētakā neko,pat žurnālus neiedod,kamēr nepajautā pati. Krāsa lētākajā - Londa, dārgākajos jau ar visādām bišu māšu fīčām.
Katram savs. Ja neredz atšķirību un nevēlas,ko labāku, tad var aiziet arī uz lētako un būt apmierināts.
Bet,ja cilvēks vairs negrib dzirdēt " ko šoreiz darīsim?", bet labāku piedāvājumu/skatījumu..

pirms 5 gadiem, 2014.05.03 19:17

kokle

smiekligi, Anfeja gan tas cenas neatbilst kvalitatei, un nezinu gan kuraa salona Aizkrauklee krasotu ar visādām bišu māšu fīčām.

pirms 5 gadiem, 2014.05.03 21:06

lelle

kas nu kuram ir kvalitatīvs...var jau braukt uz pašiem dārgākajiem saloniem piem. Kolonna vai pie pasaules slaveniem friziermeistariem,kuri apkalpo slavenības :D :D :D
katram sava gaume,katram frizierim sava profesionalitātes pakāpe un pieredze,visu izšķir klientu vēlmes,bet manuprāt Anfeja ir labs salons.

pirms 5 gadiem, 2014.05.03 22:08

Salmina

Sveikas meitenes man atkal biskit cita tema, ta ka man Aizkraukle ir tuvaka lielaka pilseta tad gribu uzjautat Jums vietejam,vai Aizkraukle taisa kaut kur permanent make up (uzacis) ?

pirms 5 gadiem, 2014.05.05 14:06

fix

Zinu ka Ogrē taisa,bet par Aizkraukli neko neesmu dzirdējusi,varbūt apzvani Aizkraukles salonus un pajautā vai piedāvā tādu pakalpojumu.

pirms 5 gadiem, 2014.05.05 14:25

zinātkārā

Un kā ar vakara grimu? Frizieru daudz, bet grimu kaut kur klāj?

pirms 5 gadiem, 2014.05.06 09:53

fix

Par grimu nezinu vai kaut kur piedāvā uzklāt,ja arī kaut kur piedāvā,tad jāuzin vai profesionāli un pareizi to dara, sākot ar bāzi uz sejas utt... un tad tikai dekoratīvo kosmētiku.
Painteresējies Anfejā varbūt kosmetaloģe piedāvā tādu pakalpojumu.

pirms 5 gadiem, 2014.05.06 10:57

zinātkārā

Paldies par ieteikumu! Un kā ar salonu "Dīva"?! Vai ir kas dzirdēts?!

pirms 5 gadiem, 2014.05.06 16:50

bijusī līgava

Perfekts meikaps pie Ilonas viesnīcā "Pērse" otrajā stāvā!!!!. Super ne par daudz, ne par maz, bet pēc Ilonas paveiktā izskaties labāk par super zvaigznēm.

pirms 5 gadiem, 2014.05.08 14:43

aiva

Paldies par info:)tiešām noderīgi,bet klāj visu kas vajadzīgs,pa kārtām,bāzi,caurspīdīgo pūderi utt.?

pirms 5 gadiem, 2014.05.08 16:23

bijusī līgava

protams, viss kā pie speciālista pieklājas, tā pa fikso jau katra mājās var, kas tas tev vispār par jautājumu.

pirms 5 gadiem, 2014.05.09 15:40

Anna

Anfejā speciālisti strādā tie kas ar skaistumkopšanu saistīti, gan arī mediķi,pieejams diezgan plašs pakalpojumu klāsts,kas ir arī man noderīgs kā klientam,tas priecē.

pirms 5 gadiem, 2014.05.09 15:14

aiva

zinu salonus kur speciālisti liek tikai dekoratīvo kosmētiku,ko protams mājas apstākļos var uzklāt,bet man gribās profesionāli pareizi un skaisti. Tagad zināšu ka Pērsē viss notiek kā vajag.

pirms 5 gadiem, 2014.05.09 20:36

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju