nu gan pilseta 9

kapec nekur nebija informacija cikos sakas pirmais septembris ? kapec citas pilsetas ir informacija bet mums nav? vai visi ir aizdzerusies vai aizgulejusies?

Komentāri 9

es

Nevajad savu tumsonību visiem izrādīt, jo Aizkraukles mājas lapā gandrīz nedēļu saraksts jau bija.

pirms 5 gadiem, 2013.09.02 14:54

zane

tikai nevajaga nebija gan neka es katru dienu mekleju. un informacijas nekadas.

pirms 5 gadiem, 2013.09.02 15:55

...

vajag mācēt atrast, nevis celt brēku!

pirms 5 gadiem, 2013.09.02 22:02

minna

ziniet es ari nekur neatradu jaunaja majaslapa neko atrast vairs nevar ja nemak izveidot tad la ineveido vispar.

pirms 5 gadiem, 2013.09.03 06:08

xq2

Aizkraukles mājas lapā tiešām bija, bet laikraksts Staburags tādu derīgu info, kā darbalaiki, satiksmes kustību grafiki, kapusvētku datumi bez maksas neliek, uzskatot, ka tā ir komercinformācija.

pirms 5 gadiem, 2013.09.03 08:06

Silvija Piļka, galvenā redaktore

Atbildot xq2

Informācija par pirmo skolas dienu (laiks, norises vieta) visās reģiona novadu izglītības iestādēs bija publicēta 30. augusta numurā, 6. lappusē "Skolas laiks". Acīmredzot tie, kuri lasa tikai sludinājumu lappusi, šo ziņu noteikti nepamanīja.

pirms 5 gadiem, 2013.09.03 09:43

žodzis

Aizkraukles lapā informācija bija kā jau te saka nedēļu vai vairākas dienas iepriekš un es to pamanīju pat neņemot vērā, ka mani 1.septembris neskar un speciāli neko nemeklēju.

pirms 5 gadiem, 2013.09.04 13:44

Un?

Kamēr te ceļ tādu brēku-zvans uz attiecīgo skolu un viss noskaidrots.
Vai tad internets ir vienīgais saziņas veids????

pirms 5 gadiem, 2013.09.05 14:42

Zuze

Silvijas Piļkas komentārs nevietā. Informācijai bija jābūt skolas mājas lapā, kur protams, nekā par pirmo septembri nebija,. Ne visi pērk avīzīti, citi lasa internetā, līdz ar to, arī es Staburaga neredzēju info.
Primāri informācijai ir jābūt attiecīgās skolas mājas lapā.
Par zvanu uz skolu - murgs, ja 600 skolēnu vecāki sāks zvanīt uz skolu par 1. septembra pasākumu?!!!
Staburagam arī neko neprasītu ielikt mazu sarakstiņu ar pasākumu laikiem.

pirms 5 gadiem, 2013.09.06 12:55

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju