Par suņu pastaigu organizēšanu! 33

Tikko pa Rigas radio stāstīja par kārtību Ventspilī: Pastaigājoties ar suni līdzi jābūt maisiņam priekš suņa ***em, ja nav, tad policists nekavējoties uzliek sodu pa pilnu programmu!! Forši!!!

Komentāri 33

maisiņš

Un kas tur tāds? Tāpēc jau Ventspilī ir kārtība, bet Aizkrauklē var iekāpt ne tikai suņa sūdā...
Un kad Guntai atdos tos nelaimīgos 5 latus? Nekādas kārtības arī tur! :(

pirms 7 gadiem, 2012.03.20 13:34

ll

Nu bezkaunīgi ir tie suņu īpašnieki, ***ina savus suņus tieši zem dzīvokļu logiem. Katru rītu redzu pie Lāčplēša 12 un kotedžām. Ved, ved sitē un tad palaiž, a tas sunītis zina savu tualetes vietu un tik *** zem logiem. Varētu taču pavest līdz daugavmalai, bet nē.

pirms 7 gadiem, 2012.03.20 17:40

falco

Suņu pastaigas jāorganizē pie IGAcentra,tur mazais apasargs tos pieskatīs un skatīsies vai kāds no IGAcentra neiznāk ar basām kājām!

pirms 7 gadiem, 2012.03.20 18:09

kk

Lāčplēša 12! Gaismas 2 tas pats notiek!

pirms 7 gadiem, 2012.03.20 19:26

ragana

nesaprotu kads te sakars mazajam apsargam. vai tiesam nav apnicis riet to apsargu. vins jau ari ir tikai cilveks.Katra diskusija kads iebazas ar apsargu. kas attiecas uz sunu saimniekiem, tur ir taisniba. neskatas savus milulus, kur nu vel atbildet par lietinam ko atstaj vinu draudzini.

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 12:14

Ha-ha-ha

Nu sunītis vismaz d..š zem logiem, toties valdība, pašvaldības jums uzliek uz galvas!Bet jums taču patīk būt s...s līdz ausiem, vai ne?

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 13:27

vārna

Galvenais jau to sūdu ielikt tajā maisiņā, ar nēsāšanu vien par maz:))bet nav slikti izdomāts.

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 13:31

NetAdmin

Visiem bezsmadzeņu idiotiem kurus uztrauc apsargs Nikolajs. Jā, visi vīrieši vēlas būt liela auguma, arī apsargs Nikolajs. TU (es zinu, ka tu esi viens un tas pats Nikolaja nelabvēlis) pazūdi!!! no šejienes, Es jau zinu tavu IP adresi!

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 14:45

Viesturs

Dakteris katru rītu ved pastaigāt abus sunīšus un izkārnījumus nemaz i nedomā savākt.Redzēju kā viena pensionāre iekāpa suņa kakās un pēc tam ilgi tīrīja zābakus

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 15:27

Aize

Ejiet jūs ieskrieties ar savu suņa sūdu vākšanu, ja jums traucē tad ņemiet un vāciet. Tad lai ierīko uz katra stūra atkritumu tvertni, kur tos sūdus arī izmest, a nevis es te salikšu maisiņā un staigāšu , kur tad es to sūdu likšu, mož uz istabu nesīšu ?!!?

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 17:54

dddd

cilveeku zoodaarzs:D

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 19:11

mucenieks

var turpat uz vietas gardi notiesāt,būs laba maltīte!

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 19:11

šokā

vienu rītu ejot uz darbu arī redzēju jauku skatu, tas bija pie vecā "Meduslāča". Meitene, saitītē izvedusi savu suni pastaigā, bet neskatās kur tas nokārto savas vajadzības. Pati tik ņemas pa savu mobilo telefonu, bet suns tikmēr kārtojas tieši uz ietves, un viņa nesaskata tajā neko sliktu. Pēc tam mierīgi aiziet tālāk.

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 19:51

griša

Arī pie Maurēnu ielas 4 tieši tāda pati situācija.Meitene nevīžo suni pavest dažus metrus tālāk, jo tur ir suņu pastaigām atvēlētais laukums.

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 20:24

pff

Es netaisos vākt suņa sūdu maisiņā un pēc tam staigāt ar sūdu kabatā! Ierīkojat suņu parkus, kur ir maisiņi un mistkastes, tad es aiz sava suņa savākšu. Labāk paskataties, kā jūs paši cilvēki esat piedursuši visu kur iespējams. Suņa *** ātri satrūd, bet jūsu piemēslotie *** gadiem trūd. Neredzu jēgu ņemt maisiņu un vākt sūdu, kur blakus nomesta tukša pudele vai kāds plastmasas *** utt... ;)

pirms 7 gadiem, 2012.03.21 23:13

lo

sodu nav kas jums uzliek

pirms 7 gadiem, 2012.03.22 08:04

nu ko

Vajag sākt likt sodus, kādu 50 latu apmērā! Kad izjutīs- sāks domāt! Un sodīt ne tikai kad policists pieķer pie rokas, bet arī tad ja kaimiņš nobildējis un bildi ar aprakstu nosūtījis uz iecirkni!

pirms 7 gadiem, 2012.03.22 10:08

falco

Ja vajadzēs i sūdu maisiņā liksi,i vēl daudz ko citu darīsi,likumi un dzīve ar laiku piespiedīs,nekur tu neliksies,ja nu vienīgi atsakies no kranča vai ved uz laukiem

pirms 7 gadiem, 2012.03.22 15:02

praktiskais latvietis

piekrītu tam, ka papriekšu savāciet savus atkritumus, kas ir uz katra stūra un pēc tam *** kko par suņiem. Vot sods būtu jāliek par papīru mešanu..

pirms 7 gadiem, 2012.03.22 15:22

Raisa

Uzlieciet sodus tiem svoločiem, kas kāpņu telpas piemīž, un tie jau nu nav vis suņi. Atradušies sodu licēji. Ja domā likumus, tad lai arī piedomā pirmkārt kā viņus godam izpildīt, un tad sodu likt.

pirms 7 gadiem, 2012.03.22 16:25

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju