superslavenie pērses luksafori 31

biju iegājis aizkraukles mājaslapā-- izlasiju viena iedzīvotāja vēstuli domei- ko sakat jūs par šo visu?

te ir vēstule

sveiki...es te par luksoforiem vēlējos apjautāties.... Zēberga kungs- tikai nesakiet ka atkal eiropas standarts t veida krusojumos ir luksafors, pilsētā kur ir +-13000 iedzīvotāji.. vai tiešām neliekas smieklīgi jums pašiem kā profesionāliem šoferiem? priekš kam tas viss? šodien braucu un saskaitiju- tas ir apsurds- 8 luksafori 1 t veida krustojumā- ir redzētas debīlas(atvainojos par izteicienu) izvirtības aizkrauklē, bet kad ir vajadzīgi luksafori- nu atvainojiet man-...staburagā bija viens jauks komentārs- atļaušos iekopēt..Labi, ka neizdomāja nojaukt Pērsi,lai izveidotu apļveida krustojumu. T veida krustojums ir šoferiem īsta neizprašana - kā to izbraukt pareizi. Tagad bez problēmām. :) kārtējo reizi atļaušos teikt ka reāli izdevīgs projekts baltā nama galvām-ieslidina kapeiku uz to...un vēl kas- ok luksafors ja ir ta ir.. bet kapec viņi mirgo tikai oranži? ja tā būs mūzīgi, tad jājautā vai atbildīgajām amatpersonām viss ir kārtībā ar domāšanu?! aprunājos ar daudziem cilvēkiem- neviens neizprot šo ļoti sarežģīto krustojumu... brīnums- kapēc tad nav papilsekcijas? es braucu no apļa un gribu nogirsties uz bērzu ielu- kapēc nav papildsekcijas? un vēlviens sīkums- saliņa- nu tas jau ir bezcerīgi apspriest- pilnīgi neizdevusies gan no skata gan no praktiskā viedokļa- braucot no apļa un lai nogrieztos uz bērzu ielu- tās saliņas zīme kas norāda apbraukt pa labo pusi- ir ļoti nelabā vietā- nevar redzēt kas nāk pretī.... paldies par sapratni,, aizejiet varbūt vienreiz un paskatieties... varbūt lētāk bija nojaukt pērsi un uzlikt apli?

Komentāri 31

apmierinats

tu pilniigi debiils esi,ja neko nesaproti.man piemeram viss ir skaidrs kas un kaa jadar,ja tev nav tad meklee pats sevii vainu,ko tu nemaaki saprast!lai liek luksaforus katraa hokj krustojumaa,jo ir pieraadiits taads fakts ka tas samazina risku iekluut autoavarijaa,kas te aizee dazhaam tanteem ne reti vien sanaak ka kaadaa krustojumaa nepamana kaadu!
vienkaarshi beidz cepties un saac dziivot 21.gs.

pirms 7 gadiem, 2011.12.25 02:32

Eglīte

njaa..piekrītu, ka krustojums pilnīgi nevajadzīgi sarežģīts..un, nogriežoties no Bērzu ielas pa kreisi, egle aizsedz visu, ko šoferim vajadzētu redzēt no labās puses..un tā saliņa!..laikam jau pat platāka par ceļu!..prieks, protams, ka ceļš beidzot vispār ir "braucams", bet nu ļoooti nepārdomāts cilvēku ērtībām daudzos ceļa posmos.. :(

pirms 7 gadiem, 2011.12.26 16:53

Aizkrauklietis

Hei, priecīgus Ziemassvētkus!

Aizkrauklē dzīvoju jau vairāk par 20 gadiem un dažādi brīnumi ir redzēti, bet nu šie jaunie krustojumi ir īpašs neprofesionalitātes paraugs. Ne man vienam šķiet, ka tik mazā un bez maz vai izmirstošā miestā kā Aizkraukle ir vajadzīgi tik samocīti krustojumi (pie Pērses un pie bijušās ledushalles). Viss taču bija jauki. Man patiesi žēl, ka tik svarīgus lēmumus pieņem tādi vēja grābekļi. Ceru, ka sliktāk nebūs.

pirms 7 gadiem, 2011.12.26 19:36

nja

A jūs zināt cik vispār izmaksā 1 šāds luksafors + uzlikšana? Pa šo naudu var gar spīdolas ielu mierīgi visu ceļu sataisīt, kurš ar katru gadu paliek bedraināks, bet visu ko var izdarīt ir aizbērt bedres.

Gribu redzēt, ko par šito Zēbergs teiks... Būtu labāk sataisijuši visus ceļus, nevis likuši nevajadzīgas salas un luksaforus, kuri maksā ļoti lielu naudu.
Precīzi nepateikšu cik maksā, bet apmēram 4-6tūkstoši par vienu luksoforu

pirms 7 gadiem, 2011.12.26 20:22

bibis

ka tik tu sev biksēs nesataisi mums tik gudrs būdams.

pirms 7 gadiem, 2011.12.26 21:38

Migrants

Zēbergs ,novaci tos tanku aisargus mednieku-zvejnieku iela .

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 00:29

kkkk

jaa jaa jipii jipii jee...

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 08:44

Turks

Labāk apgaismi pie unīša un tehnomixa pārejas sataisītu, savādāk vakaros, īpaši ja pretī ar brauc auto, nevar lāga pašnāvniekus saskatīt, kas tur slāj pāri galīgi nepadomājot ka vakarā viņš ir neredzams.
Šovakar kas tur bija noticies?

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 18:57

gajejs

Da Aizkraukle neviena gajeju pareja nav pienacigi apgaismota.Un gajeji nav pasnavnieki,tas ka tu sedi masina nenozime ka esi baigi krutais.Nejau gajs ir ainigs ka tu nespej vinu saredzet pilseta uz gajeju parejam.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 20:18

Turks

Protams. Pabrauc vakarā ar auto, un tavas domas mainīsies. Droši vien arī esi no tiem, kas uzskata ka atstarotāji ir lieka greznība.
Gājējiem arī ir jāpārliecinās par drošību šķēršojot ielu, it īpaši tumšajā laikā.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 21:34

Autovadītāja

Turkam ir pilnīga taisnība, nu neredz autovadītājs tumšā, lietāinā laikā tumšus kājāmgājējus! Pie tam gājēju pārejas ir ļoooti slikti apgaismotas!

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 22:12

gajejs,

ne,es braukaju ar masu=inu,bet nu sad un tad ar kajam ari pastaigaju.Bet nu tur jau vairak vajadzetu pie ta piedomat domei un tiem kas apstiprina sos projektus,jo gajeju parejas ir,bet neviens nau padomajis par to ka gajeji parvietojas ari nakti.Un parejas ir loti svaki apgaismotas.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 23:26

Uts

Domes atbildīgajam gan jau ir slima tieksme uz luksoforiem. Bezjedzība, nav mums tāda satiksme, lai būtu nepieciešamība pēc luksoforiem, pie skolām OK.
Un saliņas vispār ir čau - saliņas liek platos, daudzjoslu ceļos, mūsu pilsētas ielām pēc tām nav ne mazākās vajadzības.
Aplis pie SEB ar labs, tā bruģētā daļa laikam speciāli ziemai taisīta, lai var labāk slidināt auto.
Redzēs, kad riktīgā ziema ar puteņiem būs klāt, kas darīsies pie saliņām, gan jau saliņas vietā būs viena liela riktīga sniega kaudze, nemaz nerunājot par stāvvietām pie bērnudārza un Bērzu ielā.
Starp citu, kas man var paskaidrot, kāpēc pie balzama veikala, ielas paplašinājums auto novietošanai ir nodalīts no ielas ar betona apmalēm jeb tur nav domāta stāvvieta?

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 10:41

starp citu

Vispār tie luksofori domāti ne tikai autovadītājiem, bet arī gājējiem, kuri līdz šim šajā rajonā pārvietojās kā pašiem patīk.

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 13:09

hmm

seit ir koks ar dieviem galiem,ir gajeji kas neievero satiksmi un lien visur celam pari kur tik vien var,bet ir atkal soferisi kuri nemaz sos gajejus nepalaiz uz gajaju parejam,pasai ta ir loti biezi gadijies!tatad secinajums ir tads ka nu soferisiem bus jaievero luksafori un ceresim ka kjamgajeji ieveros savus noteikumus!!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 13:43

Freya

Skumji, ka aizmirsta tāda satiksmes dalībnieku kategorija, kā velosipēdisti un tiem paredzētie veloceliņi

pirms 7 gadiem, 2011.12.29 11:37

Aborigens

Ierosinu nomainīt Zēbergu-inženieri pret citu Zēbergu-skolotāju.Tad mums būs paradīze!Šitas mērs-direktoriņš ir riktīgs mēris pilsētai!Viņš tak pieradis kā Saeimā-jo stulbāk,jo labāk!

pirms 7 gadiem, 2012.01.05 17:04

XXXX

Ko Jūs te visi cepaties, pagājušo nedēļu speciāli pievērsu šiem luksoforiem uzmanību. Tā kā lielāko nedēļas laiku esmu Rīgā un tikai dažas dienas mēnesi Aizkrauklē, tad sākumā tiešām domāju, ka nu traģēdija tur Aizkrauklē būs sataisīta. Aizbraucu, skatos, nekā traka, parasts krustojums ar luksoforiem, kas Rīgā ir uz katra stūra. Neredzu tur problēmu. Noskaidroju, ka viņi vajadzīgi, jo to prasa noteikumi un savādāk to krustojumu nedrīkstēja izbūvēt (Atjaunot). Tāpēc beidziet noriet domes vīrus, jo šajā gadījumā tas nav viņu lēmums un mācāties izbraukt parastus krustojumus ar luksoforu. Gan ar laiku visi apradīs un tas nešķitīs nekas īpašs. Brēka sacelta, būtībā, pilnīgi ne par ko.

pirms 7 gadiem, 2012.01.05 17:43

...

Nu Tu ar salīdzināji Aizkraukli ar Rīgu. Ja būtu atjaunojušie tieši tādu pašu krustojumu, kāds tas bija (bez papildsekcijas uz bērzu ielas) tad luksafors nebūtu vajadzīgs. Bet nu acīmredzot arī dome domā, ka Aizkraukles satiksmes plūsma ir salīdzināma ar Rīgu :)

pirms 7 gadiem, 2012.01.06 01:16

XXXX

Nu Tu tagad laid, ja sākumā, kad vispār lēja jaunus ceļus, nebija tādu prasību no attiecīgajām instancēm, tad tagad ir, viss mainās un nekas nestāv uz vietas. Un es nesalīdzini Aizkraukli ar Rīgu, es tikai nesaprotu kur ir problēma? Nu ir tie luksofori, nu un, vai tāpēc visi vairs nemāk šādu krustojumu izbraukt? Ko var cepties par šādām lietām, nekas diži sarežģīts jau tas nav, tik vien kā jāpakustina smadzenes izbraucot krustojumu (Pareizāk būtu pat, ka mazāk viņas jākustina, jo luksofors jau regulē satiksmi).

pirms 7 gadiem, 2012.01.06 09:05

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju