Veikals APdruka 9

Man sanākusi tāda nelāga pieredze ar šo veikalu - vispirms jāsamaksā rēķins, lai saņemtu pasūtījumu, lai gan lielākā daļa šādu uzņēmumu vispirms uztaisa un tad prasa naudu. Drukāšanas kvalitāte ļoti zema - krāsas neatbilst kodiem, ar kādiem tika taisīts pasūtījums. Pavirša apkalpošana,kvalitāte un attieksme pret klientu. Man, personīgi, ne reizi nav pilnībā apmierinājusi viņu kvalitāte,attieksme un cenas. Kā Jums ar šo veikalu izgājis ?

Komentāri 9

saulīte

Un kāda velna pēc jāturpina spītīgi atgriezties pie uzņēmuma, kura veikto darbu kvalitāte neapmierina, ja tas nav monopolists savā nozarē? Kaut kāds mazohisma paveids vai arī konkurents raksta, lai nomelnotu?

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 13:27

Broņislavs

Kapēc gan mazohisms ? :)
Situācija ļoti vienkārša. Monopolisti nav, bet uz vienu roku ar citiem vietējiem. Par iepriekšējo pasūtījumu kvalitāti tika ziņots pirs pēdējā pasūtījuma veikšanas.
Jautājums Tev - Tu gadījumā tur nestrādā pati ? :)

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 13:33

piekrītu ,

Piekrītu . vienu reizi nācās veikt pasūtījumu tur! Vairs tur nedošos! kvalitāte, attieksme, apkalpošanas manieres - šo gan visu vajadzētu uzlabot!!!

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 13:46

xq2

Strādāju ar šo uzņēmumu jau 2 gadus - no vizītkartēm līdz plakātiem un dāvanu kartēm. Attieksme korekta, strādā ātri un kvalitatīvi

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 14:01

Broņislavs

Ātri.:)Vai ātri var nosaukt - 20 lapu izdrukāšanu, kad pasūtījums tiek veikts no rīta, bet ir gatavs tikai nākamās dienas sākumā ? :)

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 15:57

saulīte

Atcerējos SWH kādreizējo reklāmu - ir cilvēki, kuriem nesanāk. :) Nē, nestrādāju ne šajā veikalā, par kuru vispār tagad uzzināju pirmo reizi, ne šajā nozarē, bet poligrāfiskus pasūtījumus veicu vai nu Madonas tipogrāfijā, vai Rīgā, tipogrāfijā Lara. Ja kādā pakalpojumā viļos, vienkārši nekad vairs pie šī servisa sniedzēja neatgriežos - tāpēc jau saku, mazohisms ir kāpt atkārtoti uz tā paša grābekļa.

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 22:08

kjirsis

Esmu tur bijis...kvalitāte it kā apmierināja,bet katru dienu gāju iekšā un mudināju,ka vajag steidzami:D attieksme...man trāpījās kaut kāda miegaina,latviski neko nesaprot..biežāk redzēju pīpējot pie ieejas,nekā darbos:)Apkalpošana pavirša,piekrītu!Vairak neesmu iegriezies,labāk tad eju uz māju, netalu no vecās" Betas"

pirms 5 gadiem, 2013.09.05 16:50

kjirsi tev

cik es zinu, tur krieviski runājošas meitenes nestrādā, pagaidām tur ir tikai viena darbiniece, tā kā nesaprotu par ko tu runā:D

pirms 5 gadiem, 2013.09.19 09:28

kjirsis

Jaunajās telpās neesmu bijis un dfarbinieku sastāvu jauno nezinu!Es runāju par to reizi,kad apdruka atradās pie veikala Mego...:)

pirms 5 gadiem, 2013.09.20 08:18

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju