Zīlīte un Auseklītis - kurš? 52

Kāpēc šajā pilsētā b/d Zīlīte skaitās krutāks bērnudārzs nekā Auseklītis?? ar ko tie atšķiras? kas Zīlītē ir TĀDS, kas liek iedzīvotājiem to vairāk izvēlēties nekā citus b/d?

Komentāri 52

Inita

Zīlīte noteikti nav krutāks par Auseklīti. Auseklītī pavisam savādāka attieksme es ar saviem bērniem pārgāju no Zīlītes uz Auseklīti. Zīlītē skatās kura bērna vecāki augstākā amatā strāda pret to bērnu labāk izturās

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 08:19

Mamma2

Pilnīgi nepiekrītu. Esmu bezdarbniece ar trīs bērniem. Katrs iet savā grupiņā. Attieksme vienkārši lieliska. Labākas audzinātājas nevaru vēlēties. Paldies šiem darbiniekiem par ieguldīto darbu. Tā nu tas ir - Zīlītē vienmēr rindas, bet Auseklītis vel ar vilkšanu velk iekšā, lai vietas aizpildītu :) Spriediet paši!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 08:42

.......................

Tas ir tik subjektīvi.
Manējie ar iet Auseklītī. Esmu ļoti apmierināta.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 08:59

mammiii

Var jau pamēgināt gan tur gan tur...tad arī sapratīsi kur pašai labāk patīk :)

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 09:24

Nu...

Manuprāt, ne jau krutāks, bet ērtāks. Ērtāks tādā ziņā, ka daudziem cilvēkiem atrodas pa ceļam uz darbu. Arī es šobrīd prātoju, kuru no abiem izvēlēties. Viens man iznāk pa ceļam uz darbu, savukārt otrā man patīk piedāvājums, kas nav pirmajā. Man jau liekas, ka krutāks bērnudārzs skaitās pagastā, bet tur tiek lielākoties pagasta bērni. Tur gan ir individuālāka pieeja mazuļiem.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 11:43

Nu...

Manuprāt, ne jau krutāks, bet ērtāks. Ērtāks tādā ziņā, ka daudziem cilvēkiem atrodas pa ceļam uz darbu. Arī es šobrīd prātoju, kuru no abiem izvēlēties. Viens man iznāk pa ceļam uz darbu, savukārt otrā man patīk piedāvājums, kas nav pirmajā. Man jau liekas, ka krutāks bērnudārzs skaitās pagastā, bet tur tiek lielākoties pagasta bērni. Tur gan ir individuālāka pieeja mazuļiem.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 11:44

123

Par pagasta bērnudārzu- tas ir tikai "mīts", ka tas ir kruts! Padomju laika b/d audzinātājas, ar padomju laika pieeju...Bērnam regulāri tiek uzvilktas svešas drēbas (kaut gan ir savējās skapītī), sveši apavi! Bet pats foršākais bij- aizeju pakaļ bērnam, prasu, kur ir bērna "māneklīts", audzinātāja atbild- nezinu, ņemiet šito, jo šis bērniņš dārziņā nebūs visu nedēļu! ;-)

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 13:43

....

Pilnīgas muļķības par zīlīti šī komentētāja ir sarakstījusi....

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 14:06

DONNA

AUSEKLĪTIS LABAKAIS.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 16:17

bebe

pilnigi piekritu auseklitis labakais. vasara bernu vedu uz ziliti vienmer naca majas netirs ausekliti ta nebija

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 20:27

,,,

kāpēc vienmēr jāsāk aplikt viens vai otrs??? Cilvēks vienkārši uzsprasīja viedokli, var taču to izteikt bez otra nolikšanas. Mans bērns gāja Auseklītī un es biju apmierināta. Bet tas jau nenozīmē ka Zīlīte ir sliktāks bērnudārzs.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 21:09

acs

Pastāstiet ko labu par pagasta bērnu dārziņu.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 21:20

saulite12

Pagasta bērnudārzā gan ir zinošas un mīļas audzinātājas.Man tur iet divi bērni esmu ļoti apmierināta.

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 21:53

Asais

Tur bērniem smilšu kastē ir ļauts spēlēties,Auseklītī ir pastaigas kānav Zīlītē.Bērns ir bērns un ja viņš nāk netīrs tātad cilvēciņš ir strādājis.

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 07:27

mamii

Ziiliitee beerniem atljauj darboties. Protams, ka beerninjsh paliks netiirs :) Bet man un daudziem citiem vecaakiem par to ir tikai LIELS prieks!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 08:21

arī mamma

te secinājums tikai viens - attieksme atkarīga no paša cilvēka(vai tas bērns vai vecāks). Kā bērnu būsi audzinājis un kāda būs paša attieksme pret dārziņu, skolu utt. tāda attieksme būspret Tavu bērnu.
Abos dārziņos strādā gudras un jaukas audzinātājas, auklītes un tehniskais personāls.

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 08:21

laase

Tāpec ka Auseklīti bērniem neļauj dauzīties,mierigi jāsež savā smilšukastē.

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 10:23

veell mamma

piemera, pagasta ari ir loti jaukas auklites,un ara ari iet katru dienu,ja ir labs laiks,citreiz pat 2x diena,pirms gulet iesanas un pec launaga kad vecaki naks pakal,tad vini laicigi iziet ara un visi vel paspelejas un patrako kopa!!nekko sliktu par so darzinu nevaru pateikt!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 10:25

mamma24

Biedziet .te apriet cilvēkus,ja jūs vecāki būsiet paši saprotoši,tad arī bērnam būs labi.Mans bērns gāja Aseklītī biju apmierināta!Tgat iet pagasta bērnu darzā un ir ļoti labi!Ar berniem nodarbojas audzinātājas pēc labākās sircabziņas1

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 15:20

Mamaša

Tak atslābsti, neviens te nevienu neaprej, vienkārši izsaka savu viedokli.Var taču galu galā kādam kautkas arī nepatikt, vai ta to par riešanu jāsauc.

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 17:02

Aktualitātes Aizkrauklē

Uz staburags.lv pilno versiju