Jautājums Aizkraukles slimnīcas vadībai 58

"Staburags" plāno tikties ar SIA "Aizkraukles slimnīca" vadītāju Dzintru Krišjāni. Ja vēlaties uzdot viņai kādu jautājumu, lūgums rakstīt šeit vai guna@staburags.lv līdz 18. jūlija pulksten 13. Šajā foruma sadaļā vai vēstulē uz e-pastu varat uzdot jautājumus arī pēc šī termiņa.

Komentāri 58

kjirurks

Nenervozē! Iedzer bromu, apkopo domas un izsakies saprotamā latviešu valodā!

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 10:43

neapmierināts darba devējs

vai slimnīcas vadībai nav neērti saņemt pietiekoši labas naudas summas par it kā veiktajām veselības pārbaudēm otrdienās,ja darbinieki sūdzas par formālām pārbaudēm - praktiski parakstu vākšanu pa kabinetiem...Vai tiešām grūti otrdienās organizēt darbu tā,lai speciālisti laika posmā no 8.00 - 11.oo pievērstos tikai un vienīgi pastiprinātai veselibas pārbaudei,ņemot vērā iespējamos aroda riskus???Lieki teikt,ka tādējādi slimnīca tikai celtu savu prestižu un slimnīcas tēlu!!!

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 14:14

neapmierinata

Kāpēc mūsu jaukajā slimnīcā,lai pie tevis pienaktu klat ir jadod aploksne ārstam?
vai tad algas tik mazas?
galu galā ir tak ari dots arsta zverests,kas nosaka šādas tādas normas.

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 17:49

Alla

hee..tu, par tām normām nedomā iztiks bez aploksnītes, var paplest kabatiņu, ja pati nesaproti, kas tur jāieliek iekšā, tad gaidi un skaiti stundas, kad labpatiksies pie Tevis pienākt. Zaptītes un medus arī noderēs.

pirms 5 gadiem, 2014.01.23 16:34

Nezinu,

Nezinu par citiem, bet Lor vienā dienā pieņem gan Ogre, gam Aizkrauklē (tas ir otrdienā un piektdienās) Pārējās dienās laikam Rīgā. Vi;niem taču mazas algas! ko jūs iedomājaties! Kurš no mums var desmit slodzes pavikt? Ha -ha! Ja nebūtu nožēlojami!

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 23:11

pacients

Drīz arī šis LORs aiziet, strādā llīdz pus februārim, tā runā, ko tad, vietā jau grūti sameklēt, jo nav slimnīcai naudas ,ar čiekuriem nemaksās, atkal esot naabadzīgi, ja man ir patstāvīgas problēmas, nevaru izbraukāt Jēkabpili.

pirms 5 gadiem, 2014.01.28 10:23

TO pacients

Nu šī lora trūkumu izjust būs grūti

pirms 5 gadiem, 2014.01.28 15:44

Marija LigO

Vajaga Loru kas strādā katru dienu. Nevis braukā no vienas iestādes uz otru. Un vajaga citu šitam nekas neinteresē.

pirms 6 gadiem, 2013.07.22 08:01

province

Nezinu kā citus, bet mani galīgi neapmierina dermatologu darbs! Tā ir vistīrākā haltūra! Mūsdienās ir tik daudz cilvēku, kas sirgst ar dažādām ādas problēmām, bet tie "viesdakteri" /Ķīsis un Grūbe/ ir pilnīgi garām. Tikai savāc naudu un rezuktāta nekāda. Bet varbūt kādam ir citādi?

pirms 6 gadiem, 2013.07.22 22:21

Pacients

15 min ir stipri par maz vizītei pie ģimenes ārsta. No tām puse netiek veltīta pacientam, bet iepriekšejā papīriem, telefona zvaniem un tml. Vajag uzlabot pierakstīšanās sistēmu. Pacientiem jāļauj iegūt numuriņu internetā, vai atteikties no tā. Būtu daudz operatīvāk. Kuriem nav nets, lai zvana un māsiņa redz tajā pašā pieraksta sistēmā, kur brīvs. Var ik dienu rezervēt pāris laikus, ko neatdod publiskā pierakstā. Strādājošam cilvēkam apmeklēt ārstu šobrīd ir grūti, nekad nezini, cik laika iztērēsi.

pirms 6 gadiem, 2013.07.23 09:15

Dr.Dr.

Daktere Grūbe ir ļoti labs ārsts vienmēr precīzi nosaka diagnozi un izārstē.

pirms 6 gadiem, 2013.07.23 15:04

eeee

Liekas jau dazus menesus atpakal Jaunajam Viesdirektoram jautaju par to, ka interneta nevar uzzinat L.Grigas darba laikus, ta ari uzlabojuma joprojam nav. Kapec? Varbut ari vins par Nedarbiem algu nesanem? Kam vajadzigs cilveks, kurs nestrada?

pirms 6 gadiem, 2013.07.25 08:50

!!!!

kas, tas par virsdirektoru?

pirms 5 gadiem, 2014.01.28 10:36

iedzīvotaja

Cik es zinu , ka ģimenes ārsti paši regulē savus darba laikus , tas nav saistīts ar polikliniku .Īstenība ģimenes ārstiem jabūt pasiem savai majas lapai .

pirms 6 gadiem, 2013.07.25 11:57

vai

kaapeec slikti pieejams ir fizioterapeits ziidainjiem?Tad slima, tad atvaļinājums...

pirms 6 gadiem, 2013.07.30 22:27

Guna Mikasenoka

Paldies visiem par jautājumiem! Uz lielāko daļu jautājumu atbildes ir lasāmas 2013. gada 2. augusta laikrakstā "Staburags" intervijā ar slimnīcas vadītāju Dzintru Krišjāni. Diemžēl tik garus rakstus portālā nepublicējam. Uz jautājumiem par zobārstniecību un obligātajām veselības pārbaudēm atbildes būs kādā citā laikraksta numurā. Varat jautāt vēl, centīsimies atbildēt.

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 10:33

Uts

Man galvenais jautājums ir jau šeit minētais - pieņemšanas rinda. Man ir jāplāno savs laiks, un ir stulbi ka mani dakteris pieņem nevis noteiktajā laikā, bet pēc stundas vai pat divām.
Nekādi nevaru saprast kā var tā plānot pieņemšanu. Teiksim, Rīgā ARSā ilgākais ko nācies gaidīt ir 15 minūtes, pie dakteru durvīm nav rindu - cilvēki iet un tiek pieņemti sev nozīmētajā laikā. Pie mums - rindas, drūzma, pa pusei vispār nevar saprast kurš pirms tevis, kurš pēc, kuri vispār bez numuriņiem lien pa priekšu. Tai pat laikā ārsti kavē darbu, aiziet uz kafiju pie kolēģiem, pieņem kaut kādus tirdzniecības aģentus, utt.
...
Reizēm dabūt numuriņu ar epopeja, te uz rītdienu nav pieejami - būs pieejami tikai rīt no rīta (kaut kādi rezervētie), no rīta protams reģistratūru sazvanīt grūti, un pat ja atnāc līdz ar darba laika sākumu, izrādās ka numuriņu nav - ti., kā - pa nakti jau izdalīti vai?
...
Ir jāatdala bērnu pieņemšana no pieaugušajiem.

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 12:18

Māra M.

Man sekojošs jautājums Krišjānes k-dzei. Vai nevar iekasēt naudu par analīžu nodošanu ārpus kabineta, kur noņem asins analīzes? Gaidot pieņemšanu rindā vairākas reizes dzirdēju neapmierinātus pacientus, arī man pašai tas nepatīk, jo kavē laiku, kamēr aizpilda visas veidlapas datorā, saskaita un izdod naudu, par to laiku varētu pieņemt vēl vienu cilvēku.

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 13:44

Stefans

Peec Staburagaa lasiitaa Krishjaanes Kundzei viss pie vienas vietas.

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 14:27

Guna Mikasenoka

Varbūt varat nosaukt konkrētus ārstus, kuri kavē pieņemšanas laiku, kuri darba laikā dzer kafiju, pļāpā ar citiem kolēģiem, pie kuriem jāgaida 1 - 2 stundas, kuri pieņem tirdzniecības aģentus? Kurā datumā? Ja nebūs konkrētības, nekas nemainīsies. Vislabāk būtu, ja tajā pašā dienā katrs neapmierinātais uzrakstītu sūdzību slimnīcas vadībai vai vērstos pie vadības pats. Varbūt jums ir kādi ierosinājumi, kā organizēt pieņemšanas laiku? Piemēram, varbūt vajag, lai māsiņa vai ārsts kabinetā aicina stingri pēc pieraksta?

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 15:05

made

Lai pēc tam pie šī ārsta vairs vispār neietu?

pirms 6 gadiem, 2013.09.24 10:58

paciente

Nevajag melst niekus,ka dr. Krišjānei viss vienalga. Otru tik saprotošu, gudru dakteri Aizkrauklē neesmu sastapusi.Nekad pa 17 gadiem,kopš pie viņas ārstējos, neesmu jutusi,ka no manis gaida naudu.Ko nevarētu teikt par vienu otru citu dakteri. Vienmēr esmu aizsūtīta uz nepieciešamajiem izmklējumiem, vienmēr laipni sagaidīta un laipni pavadīta. Un arī tagad,kad dakterei ir milzīga slodze, viņa nekad nav nelaipna vai dusmīga. Lai viņai veicas visos darbos!

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 15:41

Zenta

Kā, tad pavada ar ziediem...rēciens nāk, ne jau tagad, kad sagrābti dažādi amati, ar ko pati netiek galā, no tā cieš pieņemšana

pirms 5 gadiem, 2014.01.23 16:40

Aizkrauklietis

Labi ka mums ir slimnīca, bet apmeklējot jūlijā traumpunktu nācas saskārties ar personāla negatīvo attieksmi, bet es viņus saprotu, algas zemas, nav konkurences, tāpēc pieņēmu lēmumu - centīšos neizmantot slimnīcas pakalpojumus, slimnīcas vadību nevar vainot, jo katram darbiniekam nevar izstāvēt blakus

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 20:58

paciente

Jā, arī man par traumpunkta darbinieku attieksmi nav tie labākie vārdi sakāmi.Med.personāls,kurš raksta slimības vēstures neizceļas ar laipnību, dakteri Volkovs vai Leidums sēž aiz galda un ar tāaaadu skatu visus nopēta, it kā mēs viņiem rubli parādā.Cilvēks atbrauc no laukiem, dakteris apskata,saka-nekas traks, palaiž mājās. Cilvēks aizbrauc mājās un sauc NMP, kura ved uz slimnīcu citā rajonā. Tas nav normāli.

pirms 6 gadiem, 2013.08.03 11:58

koko

...vot, vot šitos saviebušos penšus-dakterus triekt ratā.....lai paši apārstē savas diagonozes!

pirms 6 gadiem, 2013.08.03 18:08

Ārsts un pateicība

Uz staburags.lv pilno versiju