Jautājums Aizkraukles slimnīcas vadībai 58

"Staburags" plāno tikties ar SIA "Aizkraukles slimnīca" vadītāju Dzintru Krišjāni. Ja vēlaties uzdot viņai kādu jautājumu, lūgums rakstīt šeit vai guna@staburags.lv līdz 18. jūlija pulksten 13. Šajā foruma sadaļā vai vēstulē uz e-pastu varat uzdot jautājumus arī pēc šī termiņa.

Komentāri 58

Blusa

Ir gadījies pāris reizes naktī apmeklēt NMP (dažādi iemesli) - varu teikt tikai visu to labāko.

pirms 6 gadiem, 2013.08.03 21:05

Romas

Ko lai dara cilvēks ar sāpošu zobu brīvdienās un svētku dienās?????

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 09:17

XXX

Ko katru dienu te ārsts braukās un kas par to maksās???Cik valsts ir iedevusi kvotas,tik arī strādā.Jau tās pašas divas dienas nav aizpildītas.Cilvēki nedisciplinēti- pierakstās un neatzvana,līdz ar to citi netiek...

pirms 5 gadiem, 2013.10.31 15:16

vietējā

Gribēju piebiedroties visiem kam pietrūkst aizkraukles slimnīcas. Ļoti gribētos ka to atjauno bij tik sirsnīgi kolektīvi laipna izpalīdzīga uzņemšana bērnu nodaļa super bij un kur labāku dakteri par dr. Pauriņu. Jēkabpils salīdzinot aizkraukles slimnīcu nodaļas un personālu nestāv klāt. Ir skumji ka jābrauc ārstēties kaut kur citur.

pirms 5 gadiem, 2014.01.25 19:40

vietējā

Mani nomāc aizkrauklē viena lieta.... Man meitiņai (6) ir bronhiālā astma un 2x gadā ir jāveic krūškurvja masāža un pati arī jau gadu kā abas netiekam uz fizioterapiju. Dīvaini.... katru reizi kad pazvanu man pasaka noteiktu datumu un laiku kad zvanit kad pazvanu vietas jau nav šo mēnes bij jāzvana 24.01. no plkst 8:00 zvaniju kamēr kāds pacēla bij 8:30 man pateica zvaniet februāra 21. datuma lai tiktu uz martu kamēr es zvaniju līnija ne mirkli nebij aiznemta pa kuru laiku vietas jau nav un tā jau gadu. Vai to lietu nevar sakārtot lai būtu tomēr iespēja tikt uz fizioterapiju???

pirms 5 gadiem, 2014.01.25 19:45

ŽANIS

Kāpēc slimnīcai nepalīdz Dome,tad varētu labāk atalgot mediķus un arī pieņemt kādu jaunu fizioterapeitu,jatas būtu ieintersets saņet normālu algu ,nevis grašus kā šobrīd

pirms 5 gadiem, 2014.01.25 20:55

haha

Nav normāla situācija, ka pats knapi velk kājas strādā par ārstu un cenšas kautko vēl izārstēt citiem, runājot par penšiem-dakteriem, tādu mūsu valstī diezgan daudz, un strādā uz nebēdu ,ja pats nesatur urīnu, tad arī mana problēma ir noteikti vecums, neskatoties uz to, ka es esmu uz pusi jaunāks, nēesot, ko sūdzēties...tas ir visiem,ārprāta murgi. Vairs tur neeju.

pirms 5 gadiem, 2014.01.28 10:53

runce

vai runa nav par Kaķi? Tiešām, tik vecs, knapi kājas velkošs dakters - tādam tak jādzīvo mierīgi mājās, vai tad piederīgie nevar paskaidrot!

pirms 4 gadiem, 2015.01.08 11:23

cīpsla

tu ir savs labums kāpēc tur Kaķis sēž,jo reāli nevis sēž bet skaitās ka ir darbā.cik eju nekad viņa nav ,bet visu dara ,,gudrā,,māsiņa.naudiņu tik sviediet groziņā,ko izdot nekad nav un kvītiņu arī laikam nav jo man nekad nav izsniegta.

pirms 4 gadiem, 2015.01.12 14:06

masina

mees neesam veikalaa uz pienemsanu jaanaak ar preciizu naudu ,un cekus mees arii rakstam ,tik taa lieta ,ka juus vinus nenemat un nevajag melot un kengaaties ,to lapu vispaar vajadzeetu sleegt ciet ,lai cilveeki savas dusmaz nevareetu izgaast uz citu cilveku dveseli

pirms 4 gadiem, 2015.01.15 13:01

kjirsis

uz pieņemšanu var nākt arī ar neprecīzu naudu...tada likuma nav, ka jānāk ar precīzu summu! zagļi!

pirms 4 gadiem, 2015.01.16 11:36

cirksnis

Taisniba aciis kozj ja veelaties sleegt taadu lapu.tautai vajag kur izteikties jo citaadi nekas nav zinaams.gribeetos zinaat vai tiesaam nevar to paarbaudiit cik ir pienemti pacienti un cik izsniegti cekji.kaapeec nevar maksaat kasee kaa pie jebkura speciaalista.ar prieku to dariitu un nebuutu probleemu.ja nedod tad neerti uzprasiities .

pirms 4 gadiem, 2015.01.21 17:06

Ārsts un pateicība

Uz staburags.lv pilno versiju