Neatliekama mediciniska palidziba 16

Gribu palugt Jusu viedokli, jeb informaciju. Kados gadijumos pacients pats drikst griezties atraja palidziba, lai sanemtu palidzibu.Man ir gadijies, ka es divas reizes esmu griezusies atraja palidziba pec palidzibas, abas reizes ir aizradits, ka vajadzejis saukt atro palidzibu. Pec garas izjautasanas palidziba tiek sniegta.Gribetu uzklausit jusu viedokli

Komentāri 16

GL

Man jau liekas, ka ja pats aizej kur nu vēl vienkāršāk būtu saņemt palīdzību. Bet acīmredzami, šiem nav izdevīgi, ja pats nāc. Varbūt viņiem maksā no tā cik izsaukumu pieņemts? Un vēl varbūt no pacienta var noplēst kādu latu.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 14:28

A.Vāne

Ātrā palīdzība ir organizēta, kā izsaukumu dienests. Līdz ar to viss tiek organizēts caur dispičerdienestu. Tāpēc mūsu lieliskājām ātro meitenēm nevaram pārmest, ka viņas atsakās palīdzēt, jo meitenes nedrīkst bez izsaukuma .....
Tai pat laikā atgādinu, ka Jums ir pieejams Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts katru dienu 24 stundas diennaktī.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 16:07

ragana

un vai tas steidzamais mediciniskas palidzibas punkts ir it ka aizkraukle ari.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 16:44

Ramleta

Latvijā nav medicīniskās palīdzības, bet ir medicīniskais ``Pofigs``. Viss uz papīra ir skaisti, kamēr esi vesels. Ja saslimsti, tad cīnies par sevi pats, cik vari, jo nevienu citu tas īsti neinteressē.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 16:48

gl

Nu vai tas nav absurds? Es aizeju uz "ātrajiem" un atsakās palīdzēt. Nu tak lai viņas piereģistrē to izsaukumu, ja jau tik nepieciešams. Vienkārši birokrātija šausmīgā! Viss tiek sarežģīts kā rēbusā!

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 17:22

feja

Ja jau varēji aiziet, tad jau "ātrie" Tev nebija vajadzīgi. Droši varēji griezties Steidzamās Palīdzības Punktā- ēkas otrajā pusē, kur apskatītu ārsts. Ko var panikot tur, kur tas nav vajadzīgs???
Katrai iestādei ir savas funkcijas... Tu tak neejat pie ginokologa, kad vajadzīgs zobuārsts.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 17:58

&&&&&&

"ātrie" ir tikai pa izsaukumu 113, kur dispičers Rīgā pieņem izsaukumu... ja izsauc "ātros" nav jāmaksā, ja paši iet uz steidzamās pal.punktu par visu jāmaksā
Izdari secinājumus....

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 18:50

A.Vāne

Steidzamās medicīniskās palīdzības punktā jāmaksā tikai pacientu iemaksa. ārsta apskate+ medikamenti - pacienta iemaksa 3,00 Ls, ja vajadzīgs rtg tad papildus pacienta iemaksa 2,00 Ls. Ja ir bērns, vai cita no pacientu iemaksas atbrīvotā iedzīvotāju kategorija, tad pacientu iemaksa nav jāmaksā.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 19:21

ragana

Paldies A.Vanes kundze par skaidrojumu. Tagad klust viss daudz skaidrak.Vismaz zinu,ka Aizkraukle ir steidzamas mediciniskas palidzibas punkts.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 19:37

byyy

kura vieta?

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 22:52

tenisa bumba

Ragana, beidz muldēt. Pati 2x griezies ātrajos pēc palīdzības, bet tagad no Vānes uzzināji, kur ātrie atrodās.....Izklausās, ka neesi pie pilna prāta, tāpēc vajadzēja saukt ātros, kā Šurika piedzīvojumos.....

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 23:57

ha-ha-ha

Šķiet, ka "ragana" nesaprot, ka ātrie un uzņemšana, jeb steidzamās palīdzības punkts ir divas dažādas vietas un lietas. Visu jauc vienā katlā un musina tautu. It kā tai jau tā problēmu nepietiktu?!

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 09:39

Konumikācijs Paulāns

Vānes kundze, brīnos gan, kā Jums pietiek visam laika un uzņēmības- "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības" vadītāja un vēl Aizkraukles slimnīcas valdes priekšsēdētāja! Tur ir ko "nest".......

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 10:33

ragana

Ja nenoliedzu, ka esmu visu salikusi viena katla. bet toties tagad pec sims diskusijas man radusies skaidriba. Paldies tikai par to.

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 11:10

Bertuks

Bet, nu, paskat, cik interesanti un ekonomiski sanāk :):). Man , piemēram, paliek slikti, tā kā es baidos ātros saukt, jo varbūt būšu neadekvāti novērtējusi savu veselības stāvokli, un par cik paiet vēl varu, tad dodos uz to traumpunktu. Nu un ja traumpunktā tomēr izlemj, ka man vajag tos ātros un jāved uz slimnīcu, tad ZVANA UZ RĪGU LAI IZSAUKTU ĀTROS NO AIZKRAUKLES, kautgan viņi atrodas tepat bezmaz vai aiz sienas tam pašam traumpunktam. Jo izsaukumus taču jāpieņem caur Rīgu. Nu , vai tad tas nav izcils debīlisms. Hrenovaja optimizācija.

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 19:14

tenisa bumba

Dažreiz liekās, ka Vāne pati uzdod jautājumus, tad atbild.....:) joks

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 00:55

Ārsts un pateicība

Uz staburags.lv pilno versiju