Jaunā lielveikala BĒRNU IZKLAIDES CENTRS 21

Bijām ar meitiņu aizgājuši. Ļoti patika. Meitene, kas pieskata mazos atsaucīga un laipna, un bērns bija izskrējies un izlēkājies pa bumbu baseinu ka prieks! Lai tikai attīstās un viss notiek!

Komentāri 21

M.M.

Manai siicei arii ljoti patika :)

Lai izdodas tikpat labi turpinaat!

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 22:18

:))

man gan sīkā nav, bet apskatoties šajā istabā, tiešām visi izsktījās apmierināti :) lai pieskatītājām neaptrūkst prieka!

pirms 10 gadiem, 2009.05.29 08:48

:))

MAN ARĪ ĻOTI GRIBĀS IZTEIKT SAVU SAJŪSMU PAR BĒRNU CENTRU! BEIDZOT IR VIETA TEPAT AIZKRAUKLĒ KUR AIZIET AR MAZO UN NAV JĀBRAUC UZ RĪGU, LAI MAZAIS PADZĪVOTU PA BUMBĀM... SUPER, SUPER, SUPER.... NOVĒLU DAUDZ MAZO KLIENTU UN ATTĪSTĪBU...

pirms 10 gadiem, 2009.05.29 11:11

kirdik

Un kā tiek uzraudzīta šo bumbu tīrība un higiēniskums?Es savu bērnu nelaistu tur saķert kādu infekciju nosiekalotajās un nopurduļotajās bumbās.

pirms 10 gadiem, 2009.05.29 21:14

.............

Izskatās ka tavs bērns neko neredzēs!ārā laikam ir baigais higieniskums...

pirms 10 gadiem, 2009.05.29 22:13

zzzz

Domāju, ka pagaidām jau viss ir ok. Nesen jau tikai atvērs, tad nu vai tad jau viss būtu tik netīrs un nehigēnisks??? Diez vai. Vismaz tā neizskatās.
Tad jau bērnudārzā bērnu arī nevar laist spēlēties ar kopīgām mantām. Un pasarg Dies' vēl uz spēļu laukumu laist lodāt pa slidkalniņiem, mašīnām, trubu utt.
Man šķiet, ka tā ir pārspīlēta piesardzība.
Bet katrs jau savu bērnu sargā pēc saviem ieskatiem.

pirms 10 gadiem, 2009.05.29 22:13

incīc

Nu tad turi savu bērnu četrās sienās, izberz visu ar hloru un, nedod Dievs, neizlaid ārpus istabas, citādi dabūs kādu vīrusu. Nabaga bērns, kuram tāda mamma. Mūsu bērni gan ies un spēlēsies, un būs laimīgi, ka ir bijusi pienācīga bērnība, nevis sterilā istabā sterils ēdiens ar sterilizētu karoti. Kaut kāda paranoja!

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 00:40

Bu

Abet tu sīcim siltumnīcu uztaisi, un iepērc kādu ķīmisku miglotāju, lai laiku pa laikam vari mazo nomiglot...tipa pret puvi un kaitēkļiem...nu tak jau pilns mūsu zemītē ar idiņiem...priecājusies(jies) būtu, ka ir sīčiem tāda vieta kur tusēt...

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 01:32

kurbulis

Ejot pa ielu bērns iekāpj suņa sūdā vai kāda tuberkuļozņika krepecī,tad ar tādām pašām kājām pa bumbām.Un tas viss tad bērnu mutēs-kā lai nesatraucas!

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 07:40

.......

laikam PVD ierunājās. Ha-ha...

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 08:01

fūzels

Vot kad bērns noķers vīrusu hepatītu C tad nebūs Ha Ha.

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 09:30

incīc

Nu, bet vai tad bērns tādēļ, ka ir kāda iespēja noķert bacili, nebūtu jalaiž ārā no mājām? Kontaktējoties ar citiem bērniem, viņš var dabūt visādas zarazas, vai tādēļ nelaist klāt viņu citiem cilvēkiem? Grib bērns spēlēt bumbu, viņam tā jāspēlē stingri savā mājā? Parunājieties ar jebkuru bērnu ārstu, viņš pateiks, ka mammai ir jāārstējas, bet bērnam ir jāizbauda bērnība. Un no bumbas, kura iekritusi sūdā, vai tad var dabūt tuberkolozi?????? Neko tizlāku neesmu dzirdējusi! Un, ja ļoti baidies, ir jāpotējas pret to vīrusa hepatītu C.
Un paldies tiem cilvēkiem, kam radās ideja par bērnu izklaides centru.

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 10:48

mamma ar stāžu.

Esmu lielu bērnu mamma. Un darītu tāpat. Ja jau bailes no baciļiem, tad var taču nelaist pat ārā.Cik zināms, liela daļa infekcijas izplatās pilienu veidā. Galu galā - maziem bērniem darbojas pašiem savs aizsargmehānisms, tā ir imunitāte. Tie, kas audzina bērnus par siltumnīcas stādiņiem, tad arī uztraucās par visādiem baciļiem.

pirms 10 gadiem, 2009.05.30 17:14

A

Mans bērns jau izaudzis no "bērnu stūrīšu" vecuma, bet varu teikt tikai vienu - tas ir varen jauki, ka musu mazajā Aizkrauklē ir kas tāds pieejams!!!! Kamēr bērns rotaļājas, tikmēr vecāki var mierīgi iepirkties.

Bailīgajām mammām - jāaiziet un jāpaskatās pirms celt traci, jo ar ielas apaviem tur nevienu nelaiž.

pirms 10 gadiem, 2009.05.31 15:00

zzzz

Šeit gan jāsaka, ka bērniem liek apavus novilkt, pirms viņi kāpj bumbās!!! Un to pašu vajadzētu ievērot arī vecākiem, kad viņi grib pabūt kopā ar mazuli tajā spēļu istabā.
Jebkurā vietā, kur ir bērnu apmācība, izklaide utt. šādas prasības tiek ievērotas. Vismaz gan Bēbīšu skoliņās, gan bērnudārzos ir jābūt līdzi maiņas apaviem! Un Jaunais izklaides centrs nav izņēmums!

pirms 10 gadiem, 2009.05.31 15:03

zzzz

Nevienā komentārā neesmu teikusi - HA HA! Tikai piebildusi, ka katram vecākam ir tiesības audzināt savu bērnu pēc saviem ieskatiem, tai skaitā runājot arī par to kā mazo cilvēku pasargāt.

pirms 10 gadiem, 2009.05.31 15:06

koko

Nu tad sargā arī. Un tā visu mūžiņu varēsi skraidīt un dupsi slaucīt...

pirms 10 gadiem, 2009.05.31 16:37

zzzz

Koko!!! Tu neesi izlasījusi (izlasījis) visu diskusiju līdz galam!!!:) Es atbildēju kādam, kurš tā ļoti sargā to savu bērnu. Mans viedoklus ir - bērnam ir jābauda bērnība, arī bumbu vannā!!!:)

pirms 10 gadiem, 2009.05.31 22:48

koko

Piedod ZZZZ. Tas komentārs nebija domāts Tev.

pirms 10 gadiem, 2009.06.01 12:17

Uztraucies

Es jau vairāk uztrauktos, ka tas sīkais tajās bumbās nenoslīkst.

pirms 10 gadiem, 2009.06.01 13:30

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju