Kam patīk suņu sudi? 44

Varbūt esmu vienīgais kam tas nepatik, bet ja tu esi normals cilveks tev ne patik ari. Suņu sudi redzu daudz un katru dienu... Suņu saimnieķi merīgi izved suņus kur suņiem vajāg. Visi apmērinati? Gaidīsim vēl...

Komentāri 44

Ierosinu tev sēdēt mājās vai pārcelties dzīvot citur. Piemēram uz laukiem, bet tur būs atkal govju un vistu ***....
Vai pagaidi pārs 10gadu, kad pasliktināsies redze un vairs neredzēsi neko!

pirms 10 gadiem, 2009.07.12 17:47

ddd

Bet man patīk suņu ***.

pirms 10 gadiem, 2009.07.12 19:06

šarikovs

man patīk suņi,tātad arī to ***,bet tas ,ka uz tiem ir jāskatās -vainīgi suņu saimnieki,bet saimnieki jau tie paši ***,ja nesaprot elementāras lietas,kur sunītim kakāt....Skaties debesīs...

pirms 10 gadiem, 2009.07.12 19:13

Nepatīk!

Vienmēr brīnos, kāpēc normāls cilvēks, tiklīdz iegādājas suni, pārvēršas par trulu, agresīvu, egoistisku netīreli ??? Visas malas noķēzītas, bet šie staigā lepni kā nopļū...ušies pāvi. Nekad negribētu draugos suņu mīlētāju. :(

pirms 10 gadiem, 2009.07.13 09:02

kadikjis

A kapeec nestresojam par cilveeku suudiem??? Izmestiem papiiriem, pudeleem, bencikiem u.c.briiumiem!
*** aatri sadalaas un pazuud, bet cilveeku suudi... tie gan ne!

pirms 10 gadiem, 2009.07.13 10:11

He-he

Nju man ir suns... Bet es vedu viņu nokārtoties tām atvēlētajā vietā. Mūsu pilsētā šādi laukumi ir vairāki. Tiesa gan ļoti daudz šādu saimnieku, kas izved savu suni turpat mājas pagalmā. Tādiem vajag pa galvu kārtīgi. Tas ir pretīgi manuprāt. Bet pie mums vismaz zālieni ir, tai zālē vēl tā neredzās visi tie nesmukumi, Rīgā, tur taču daudzi savus sīksunīšus izved tur pat pie mājas - Rīgas centrā uz gājēju ietves. Vot as ir kkas. Un galvenais kamēr tas suns tur nokārtojās, stāv tāda caca ar akmens ģīmi - miss augstprātība un viss viņai pie kājas. Goda vārds, bieži Rīgas cenrā tāds skats redzams - pa cik tur dzīvojam.

pirms 10 gadiem, 2009.07.13 11:47

aaaaaaaaaaa

suna suudi sssssssssssmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrdddddd

pirms 9 gadiem, 2009.12.30 19:33

????

Kur Aizkraukles pilsētā ir speciāli atvēlēti laukumi suņiem????? laikam būšu pagājusi tiem garām, jo nekur neesmu redzējusi norādi, kā arī neesmu redzējusi suņa saimnieku ar lāpstiņu un maisiņu....izkārnījumiem. Jā es zinu *** ātri sadalās..... nu ko moš ka man ar pa*** ārā, nebūs par ūdeni jāmaksā

pirms 9 gadiem, 2009.12.30 23:18

olga

Starp Spidolas 8 un 10 regulāri tikai pa taciņu ***ina 'Pontāga un viena biksēs ar mazu suņuku .Taka kakās .Blakus upes mala .

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 01:28

ketless

Cik mēs audzināti cilvēki, publicējot portālā citu uzvārdus. Varbut vari iedomāties, ka dzīvniekam kautkā arī jātiek līdz tai upes malai arī ejot cauri pilsētai un dzīvokļu mājām. Tu domā ka sunim var pateikt "tā draudziņ, tagad no šī ceļa posma lidz šim lūdzu nekakā, nonāksi līdz Daugavmalai, tad varēsi"?

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 08:14

e

es domāju ka aiz suņa tomēr būtu jasavāc kā to dara citās civilizētās valstīs pretīgi ka visur ir aizd..sts.

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 10:31

M.M.

Tas, ka īpašniekiem ir jāsavāc aiz sava mīluļa - tas ir neapstrīdami. Un tas nekas - tika līdz Daugavas malai vai netika - jāsavāc ir visur! (izņemot savu privāto teritoriju).

Mazs ieteikums pašvaldībai - tagad ir īstais brīdis pacelt jautājumu par t.s."suņu un kaķu nodevām", žetoniem utml. + p-policijai - štrāfēt "***ājus" :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 11:31

Ketless

Nu tas ka jāsavāc tur taisnība. Bet padomājiet cik cilvēki piesārņo apkārtni metot uz zemes papīrus, maisiņus, izsmēķus? Daudz vairāk nekā tie suņi.

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 12:50

e

tagad iet runa par suniem

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 12:57

Ketless

Bet vai Aizkrauklē ir attiecīgi ierādīti pastaigu laukumi, kas aprīkoti ar konteineriem, kur varētu izmest savāktos mēslus? Cilvēkiem tik patīk kautko papukstēt un pateikt par kādu kautko sliktu, tad jau mēs varētu piesieties it visam un aprunāt viens otru vel un vel... Laimīgu Jauno gadu!

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 13:58

vvv

ejot pa to taku, uz tās suņu sūdus neesmu redzējusi, bet nedēļu atpakaļ, kāds bija pamatīgi pavēmis, tā ka nācās brist pa zāli. labāk tas būtu bijis suņuka ***

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 13:59

---

pilnīgi piekrītu, un vēl ja tā padomā, tad pilsētā lielākoties visi pārvietojas pa trotuāriem, bet Daugavmalā reizēm gribas pasauļoties un uzklāt segu zālē, tad gan nav patīkami, ka nākas uzrauties uz suņu kakas. nebūtu slikti, ja Daugavmalā būtu uzstādīti pāris konteineri

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 14:04

---

policija ir tik aizņemta pat ar saviem pārkāpumiem, kur nu tai tikt līdz "***ājiem

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 14:07

kika

Tie ***, ko cilvēks sataisa, ir daudz baisāki par suņa sūdu.

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 14:15

cip

visa daugavmala aiz***a

pirms 9 gadiem, 2009.12.31 14:35

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju