Kāpēc Draugiem.lv dzēš ārā īstos profilus? 21

Vispār draugiem.lv portāls pēdējā laikā sāk līdzināties psihiski slimo sarakstes vietai. Jo draugiem.lv politika ir noželojama- atstāt viltus profilus,kuri lamā diskusijās īstos profilus. Bet draugiem.lv portala administrācija īstos profilus dzēš pēc viltus profilu aktīvajām sūdzībām. Tadejādi draugiem.lv zaudē savu popularitati nopietna cilvēka acīs. Otrs konumikāciju portāls ir Facebook, taču tur ir cita navigācija, kas ir grūti apgūstama jaunajam lietotājam. Protams, ka mans šeit rakstītais neuzlabos esošo situāciju Draugu portālā, taču es pagaidīšu, kas notiks talak? Cik ilgi viltus profiliem Arturs Abrams, Maija Līmane, Spodra Bišuka, Rūdolfs ALFS, Eks Bumbierim atļaus lamāties un rakstīt melīgas sūdzības par citiem, īstajiem profiliem ? Kāpēc draugiem.lv darbinieki vēl tās viltus profilu rakstītās sūdzības vēl lasa un izskata un pēc tam dzeš īstos profilus? Vai tā Draugiem.lv cer uz attīstību biznesa vidē? Cik ilgi tas (bardaks) turpināsies? Sen ir laiks sākt reklamēt citus ne mazak populārus portālus, kā amigos.lv, boomtime.lv , one.lv. tāpat vecais labais face.lv, kurš lēnām mirst. Tāpēc iesaku visiem Facebook.

Komentāri 21

Konumikācijs Paulāns

WTF ir konumikācija?
Un, varbūt vērts šo jautajumu uzdot draugiem.lv nevis staburagam???

pirms 7 gadiem, 2012.01.29 12:17

zadrotikns

Dzēš ārā, tāpēc, ka kāds pārliecināja, ka nu jau dzēstais profils, bija viltvārdis. Tas nemaz nav grūti izdarāms.

pirms 7 gadiem, 2012.01.29 12:48

esmu draugos

Kāds šeit sakars ar Spodru Bišuku?????Viņa ir reāls cilvēciņš un dzīvo ļoti tālu no Aizkraukles.Tas jau ož pēc kodeksa par cilvēka cieņas aizskaršanu

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 20:46

androīds

kas ir spodra bišuka?

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 22:55

Rūdolfs ALFS

Par Spodru Bišuku jautājiet Arnim Vilemsonam.
Arnis Vilemsons lamā Spodru Bišuku.
Rūdolfs ALFS

pirms 7 gadiem, 2012.01.31 11:03

vilemsoniņš

Ja negribi,lai draugiem.lv izdžēš īsto profilu,izdzēs pati!

pirms 7 gadiem, 2012.01.31 18:13

androīds

A kas ir arnis vilemsons?

pirms 7 gadiem, 2012.01.31 22:26

vilemsoniņš

Vilemsons ir ar viltus profilu kaut kāds idiņš draugos

pirms 7 gadiem, 2012.01.31 23:36

Rūdolfs ALFS

Tiešām Arnis Vilemsons ir draugos ar viltus profilu un vajā Veltu Cīruli

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 13:14

Jānis Palkavnieks, draugiem.lv

Pārbaudījām: Antoņina Trukšāne draugiem.lv jau ilgāku laika periodu uzvedas neadekvāti- regulāri raksta rupjības dažādu profilu viesu grāmatās, agresīvi komentē citu lietotāju galerijas un pat ievieto neadekvātas bildes citos profilos. Pēc vairākkārtējām pārrunāt, kurās Antoņina atzina savu vainu, bet turpināja rīkoties pret noteikumiem, tika pieņemti mēri.

Viltus profilus ir viegli izskaitļot un pēc pirmā ziņojuma, tie tiek pārbaudīti un dzēsti, kā arī viltus profila izveidotāja īstajam profilam tiek noteikts 24h liegums apmeklēt draugiem.lv.

Ar cieņu, Jānis Palkavnieks, draugiem.lv

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 14:53

emsis

Izrādīsies,ka Antoņina Trukšāne ir vilvārdis

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 17:53

Āķis

Pilnīgi piekrītu

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 19:23

Onjons

Cik esmu lasījis, ka Antoņina Trukšāne ir arī piedalījusies Bauskā protesta akcijā. Acīmredzot viņa ir saistīta ar Bauskas domi, viņa ir daudz piedalījusies arī dažādās citās aktivitātēs , ko rīkojusi Bauskas dome.
Protams, ka viņas darbības stils ir agresīvāks, bet tas nav rupjš.
Bauskas domes deputāti šo kundzi zin.
Protams, ka nav ētiski tā atbrīvoties no neērtiem lietotājiem, bet atastāt tur tikai tīņu baru.
Ar cieņu - Onjons.
Ar šo niku es regulāri komentēju www.ogrenet.lv
Savukārt Antoņinas Trukšānas komentārus esmu ievērojis www.bauskasdzive.lv.
Cien. Draugiem.lv veidotāji.
Skataties paši, kādu portālu jūs domājiet izveidot?
Jo tiešām par šo portālu ir arī sūdzības no amatpersonu puses, tajā skaitā jau ievēlētu deputātu puses.
Nekā personīga.
Onjons.

pirms 7 gadiem, 2012.02.02 16:19

lunis.

Antonina, ko tu tur plēsies ar to tīņu portālu draugiem.lv . Kaut Draugiem.lv ātrāk izputētu ar savu naidu pret lietotājiem. Ejam labāk uz Facebook.com un Vkontakte.ru .

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 06:22

Jepka

Manis pēc tu vari iet kaut uz Mazpisāniem!

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 13:17

Antoņina Trukšāne.

Nenoeliegšu to, ka esmu latviete un ka aizstāvu latviešu tiesības, un arī toreiz piedalījos protesta akcijā par Bauskas slimnīcas saglabāšanu.
Bet tā informācija no "Jānis Palkavnieks" ir nepatiesa, es nēesmu rupji lamājusies, un es nēesmu citos profilos ievietojusi fotogrāfijas.
Piekrītu un atzīstu savu vainu, ka esmu spamojusi par to, ka bija jāiet uz protesta akciju Bauskā par slimnīcas saglabāšanu un arī esmu spamojusi par atbalstu latviešu valodai.
Jā, es to atzīstu, ka es esmu darbojusies "Nacionālās apvienības" interešu vadīta.
Bet , mums latviešiem, nav jākaunās par to, ka esam latvieši un mums ir jāsargā sava latviešu valoda.
Ar cieņu- Antoņina Trukšāne

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 14:52

drugāns.lv

Viltus profilus ir viegli izskaitļot un pēc pirmā ziņojuma, tie tiek pārbaudīti un dzēsti, kā arī viltus profila izveidotāja īstajam profilam tiek noteikts 24h liegums apmeklēt draugiem.lv.

Tās ir tīrākās muļķības,ir portālā cilvēki ar diviem,trīs profiliem!

pirms 7 gadiem, 2012.02.05 02:49

Bauskis.

Cik likumīgas tiesības ir Draugiem.lv no lietotājiem pieprasit pases datus? Vai man tur obligāti jāuzrāda savs īstais uzvārds? Varbūt es nevēlos. lai manu profilu skatās nevēlamas personas. Ko par pases datu prasīsanu saka Datu Valsts Inspekcija?

pirms 7 gadiem, 2012.02.26 08:41

O, jā

Skatos, ka mūžam pilošā un debilā kuce Antoņina Trukšāne pārvākusies uz Aizkraukli.

pirms 7 gadiem, 2012.02.26 13:19

Latviete.

Nikam "O,Jā"
Tu noteikti esi latviešu nīdējs Arturs Abrams ar savu feiku bandu, kuri draugiem.lv portālā kurina naidu.

Manuprāt Antoņina Trukšāne aizstāv tikai savas tiesības.
Šajā valstī izdzīvo tikai stiprākie.
Ja zini likumdošanu, tad var iesūdzēt tiesā arī Draugiem.lv jebkurš nepamatoti dzēstais profils par sava viedokļa paušanu

pirms 7 gadiem, 2012.02.26 16:23

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju