Kokneses vidusskolas ēdināšanas pakalpojumi 30

Kā jums patīk tas,kas šodien(10.01.2012)notika skolas kafejnīcās?Tas ir par PVD "šmonu".

Komentāri 30

what?

kas notika?

pirms 7 gadiem, 2012.01.10 20:36

veģitāriete

"šmons"? kas tas par vārdu? puika stāstīja, ka tante ar melnu ērkulu baltā halātā vazājusies pa skolu, tad jau iespējams tas pats PVD vien bija.

pirms 7 gadiem, 2012.01.10 22:19

,,

tad aizej uz to kafejnīcu un pajautā, ja kas tevi interesē..!..kur nu vēl precīzāku atbildi varēsi saņemt, ja ne no paša pirmavot!!

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 09:19

šmons

Vispār jau, neiedziļinoties sīkumos, PVD pienākumos ietilpst pārbaužu veikšana sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos! Tas ir apsveicami, ja vien tu neesi tās ēstuves īpašniece vai darbiniece bez sanitārās grāmatiņas, tad par to būtu tikai japriecājas! Mazāk iespēju, ka kāds saslims!

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 10:47

kokneses bulciņa

Vispār runa iet par to,ka ir daži tādi vecāki,kuri saviem bērniem nevar iemācīt to,ka nav visa nauda jāiztērē saldumos,bet ir arī jāpaēd.Nu un tad lūk,tie vecāki sūdzas PVD,bērni pērkot bulciņas un picas ,vēl frī kartupeļus-un tad nu sabeidzot veselību.To visu vajagot aizliegt,bulciņas kafejnīcā netirgot līdz pusdielaikam u.tt.
Bet tie paši neaptēstie vecāki jau nepadomā,ka vēl ir Ragālis ,un arī Maxima nav tālu...un ko paši vispār tie pilsētas ļaudis ēd katru dienu?!
Un tā tante ar to ērkuli,kura nēsājās pa skolu,pati katru dienu tieši to pašu pērk veikalā un baro savai ģimenei!

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 12:01

wwwwww

nemekleejiet vainu skolaa vai tantee melnajaa eerkulii,bet mekleejiet vainu savaa gjimenee.Ja beernam buus pareizi viss pastaastiits tad vinjs nekad nepirks to ko nevajag.tante dara tikai savu darbu.

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 15:37

kokneses bulciņa

Tu nesaproti,ko es gribu pateikt-MĀCIET BĒRNUS,UN NELIENIET PIE KAFEJNĪCĀM!

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 15:50

šmons

Vispār, atkārtoju vēlreiz- veikt regulāras pārbaudes ietilpst PVD pienākumos! Un, ja tu uztraucies par savu kafejnīcu, tad derētu atcerēties, ka tieši tie bērni, kurus tu, siekalām šļakstot, liec mācīt, veido jebkuru skolas kafejnīcu/ēdnīcu apgrozījumu!
Nevajag visu novelt uz bērniem! Kafejnīcā/ēdnīcā IR JĀBŪT kartībai un tam nav sakara ar nez kādām mistiskām bulciņām! Varbūt vaina ēdienā un tapēc bērni nevēlas tur ēst?

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 16:53

čipsis

Piekrītu Kokneses bulciņai, bērni atradīs ceļu uz Ragāli un Maximu. Tāpēc ierosinu slēgt Maximu un Ragāli. Tā bērnus pieradināsim pie veselīga dzīves veida.

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 19:32

skats no malas

Varbūt nelaist bērnus vispār uz skolu, jo skolas kafejnīcā viņiem ar varu liek ēst bulciņas (arī maxima un Ragalī), galu galā uz ielas uzglūn ļaundari, utt. Vai tad skolā vispār kaut kas labs notiek?

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 20:05

wwwwww

nu tad barojiet beernus maajaas.nez cik veseliigi tur tiek gatavots.maizi need,bulcinjas necep veikalam iet ar liikumu.varbuut vispaar need lai buutu veseliigi.

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 21:54

34

Nav runa par ēdināšanu un bulciņām .Vai skolā ir jātirgo sarkan,zili,zaļi nezināmas izcelsmes saldumi un pirms pusdienām bērniem jāiztērē pēdējā naudiņa par tiem. Lūdzu ,tirgojiet pēc pusdienām,bet nē.Tas nav izdevīgi ,jo bērns jau būs apēdis zupu un naudas nav.

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 08:46

kokneses bulciņa

Māciet saviem bērniem,lai viņi to saprot.Man arī ir bērni,kuri mācās šajā skolā jau no pirmās klases,un problēmu nekādu.Problēmas ir tiem,kuri saviem bērniem sadod nezin cik naudas līdzi,un tad nu šausminas,ka neēd,bet pārtiek no saldumiem.Nu mums jau Latvijā vislielākais prieks ir tad,ja kādu iznīcinām,un tas cilvēks paliek bez iztikas līdzekļiem.Tā laikam ir labāk!?

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:12

kokneses bulciņa

Pārbaudes lai veic,bet lai nenonāk līdz absurtam.
Man ar kafejnīcu ir tikai tāds sakars,ka mani bērni tur iet,un man ir prieks,ka tādas kafejnīcas skolā ir,kur var nopirkt bulciņu vai picu.
Un apgrozījuma nebūs,ja būs tik aprobežoti vecāki,kuri pie pirmās izdevības tik ar sūdzībām un kontrolēm.
Un ja bērni negribēs,viņi tur neies,bet par prieku abas kafejnīcas skolā ir tieši tās vietas,kur visvairāk iet bērni.
Un pēc tā stila,kā Tu te raksti,man ir nojauta,ka Tu esi tieši tas gudrais,kurš savlaik panāci to,ka netiek tirgoti daži dzērieni kafejnīcā.

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:18

stasiks

skolas dakteriene aizgaaja peec buulkaam ))

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:28

Antons

Pietiks vienreiz indēt bērnus ar visiem šiem mākslīgajiem saldumiem.Un vispār kā skolā tādi torgaši ir iekārtojušies.Cik tiek maksātas telpu īres maksas ,un kas vēl gūst no tā labumu.Vai KNABAM nevajadzētu noskaidrot personu ieinteresētību.

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:30

šmons

Ak, jele alojies, daiļā Kokneses bulciņa! :D Man ar to nav ne mazākā sakara, bet atbalstu pilnībā! Arī ar Kokneses skolu un vispār Koknesi nav nekāda sakara! Vienkārši atbildēju uz tavu pārmērīgi satraukto tēmu! Ja par pārbaudēm, tad atbalstu, īpaši veikalos un skolās/bērnudārzos! Savādāk, kā saslimst puse skolēnu, tā visi bļauj- KUR SKATĪJĀS PVD???? Tā vien mēs varam tikt pie kārtības! Un arī viņi lai saņem savu algu par darbu nevis par bezdarbību!

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:43

kokneses bulciņa

Kādus tad tirgotājus Tu gribi redzēt?
Paskatīsimies uz Skrīveru ēdnīcu-gadiem ēdnīcas īpašniece nemaksāja telpu īres maksu pašvaldībai?Paskatamies dziļāk-pašvaldības vadītājai pieder veikals......vēl vajag paskaidrojumus?
Un tagad tā pati īpašniece arī iekundējusies Kokneses skolā......nez no kurienes tagad ņems produktus?
Iepriekšējiem ēdnīcas īrniekiem arī pieder veikals.....
Kafejnīcās vismaz viss ir ēdams.
Un es domāju,ka pats pietiekami skaisti indē savus bērnus ar ikdienā nopērkamiem "produktiem" veikalā-tā ka krāsaina konfekte uz kopīgā fona neko lielu un ļaunu vairs nenodarīs!

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 10:48

VID

Un cik tad kafeinīca ir samaksājusi īri skolai 0.00 santīmi.Cik ir samaksāti nodokļi valstij o,oo santīmi..Amatpersonām tas būtu jāizvērtē.Vai mums tur visi aklie un kurlie strādā.

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 11:00

VK

Valsts kontrole sen Koknesē laikam nav bijusi.

pirms 7 gadiem, 2012.01.12 12:19

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju