lugums uznemejiem. 30

meklejam uznemumus vai uznemejus kuri velas palidzet daudzbernu gimenem.paslaik ir nepieciesami pamperi,piena maisijumi,kancelejas preces,biezieni zidainiem.noderes ari partikas pakas ar makaroniem,miltiem,putraimiem un tt.sikaku informaciju var sanemt rakstot uz e-pastu kopaavieglak@inbox.lv

Komentāri 30

domāt vajag!

Kas kopā vieglāk? Vai tad nav jādomā PIRMS bērnu dzimšanas kā viņus audzinās un kā uzturēs???

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 17:18

Kate

Labprāt palīdzētu, bet vēlos konkrētāku informāciju.

pirms 6 gadiem, 2012.07.19 21:47

Lunis

Ja, ludzu konkretaak

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 10:31

Vecmāmiņa

Es nesaprotu vienu lietu - mēs savus bērnus radinājām prasīties uz podiņa sākot ar brīdi, kad mazulis var noturēt galviņu.Un bērniņš katru reizi, kad pamodās sauss, brēca un tirinājās, kamēr tika paturēts virs podiņa. Tagad aģitē radināt pie pamperiem un nēsāt tos līdz... trešajai klasei. Jo kāds grib pelnīt tos pamperus ražodams. Un vecāki var slinkot un prasīt naudu pamperiem... :(

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 10:55

kopaavieglak

mums visiem gadas ta,ka iet loti gruti,bet kad gimene ir berni tas protams uzreiz jutas vairak.tapec mes piedavajam atbalstit gimenes kuras nokluvusas grutas situacijas,tas var but gan vienreizejs atbalsts,gan patstaviga palidziba kadai gimenei.rakstiet uz e-pastu kopaavieglak@inbox.lv

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 11:33

aaa3434

Kas tas ir- mēs? Nosauc kādu vārdu vai nosaukumu, savādāk izskatās pēc prasta uzmetiena. Uztaisīt e-pastu mēsvisiempalīdzam@inbox.lv jau visi māk.

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 12:32

Kauna netrūkst

ko nozīmē - palīdzēt kādai ģimenei? Uzturēt to (ģimeni ar daudzajiem bērniem) visu mūžu? Kādam tādas naudas ir liekas? Un tā ģimene, kas būtu jāuztur, nevēlas pastrādāt un paši saņemt naudiņu, ko tērēt pamperiem un putraimiem?

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 12:48

kopaavieglak

cik var redzet pec pieredzes musu valsts atbalsta gimenes loti minimali,un trucigo stasusu parsvara dabuj gimenes nelabveligas kur vecaki dzer,lieto narkotikas un tt.bet ir ari gimenes kuram vajadzigs atbalsts uz kadu bridi-teiksim kad bernam paliek gadins vecaki sak sanemt par vinu tikai 30 ls bet mate vel nevar iet stradat jo pusgadu vel jagaida kad beigsies bernu kopsanas atvalinajums lai atgrieztos darba,un lai atstatu tik mazu bernu kautkur ari vajadziga nauda kaut vai auklei.tad kapec gan neatbalstitu cilvekus lai tevi nepamestu savas gimenes,jo daudzi tadas situacijas brauc uz arzemem lai gimene varetu izdzivot,bet berniem sanak dzivot bez teva jo vini vinu redzes 2x gada.....tada nu ir musu skarba dzive.un ta ka pasreizeja situacija valsts nevar atbalstit tadus cilvekus mes visi varetu palidzet viens otram.jo varbut kadam 10 ls ir nauda ko var atstat par pusdienam kafeinica,bet kadam ar to pietiks lai nopirktu 5 pakas piena maisijuma bernam un tas loti atvieglos gimenei dzivi.ta ka ja kadam ir velesanas palidzet ludzu rakstiet uz e-pastu un mes jums varesim piedavat kadu konkretu gimeni jusu rajona

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 14:01

Kauna netrūkst

kāpēc jāpērk dārgi piena maisījumi bērnam, ja to var barot ar krūti vismaz līdz gada vecumam??? nu padomājiet loģiski, kur var ietaupīt un kur varētu padzīvot uz līdzcilvēku rēķina. Kā ir pareizāk? ja nevar ne tā, ne tā, tad pirms liekas gultā ar vīru partneri (vai nu kā nu katram to blakusgulētāju sauc), padomā vai spēs bērnu uzturēt, ja nu!

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 15:29

666

Tiešām KAUNA NETRUKST! Ne jau visām māmiņam ir lemts dažādu iemeslu dēļ barot bernu ar krūti!!!!Domā, ka viņas par to iekšeji nepārdzīvo? Tiešām kauna netrkst tā rakstīt!!!

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 18:34

Kauna netrūkst

vajag mazāk dzert un pīpēt, vai vispār t nedarīt. tad arī būs piens, ko dot bērnam. Bet vienkāršāk jau padzīvot uz citu rēķina, vai ne?

pirms 6 gadiem, 2012.07.20 21:26

marisa

nu es teisim labprat prasitu palidzibu kadam,jo virs pedeja gada laika parvertas no cilveka kas visu dara par dzeraju kurs neko nespej izdarit un no kura jaskrien prom,bet ka lai uztur bernus ja tik tiesam tik mazus darzina nenem bet stradat tikai lai samaksatu auklitei ari nav jegas.protams gudrisi tulin teiks ka nevajadzeja dzemdet no tada ....bet vins tiesam nebija tads,un ko nu....berni tacu nav pie ta vainigi,un kas mums atliek-sedet ar to dzeraju kurs jebkura bridi var mesties virsu,jo vins baigi biezi jau nesajedz kas vinam prieksa stav,tikai del ta ka nav kur iet un kamer nenems bernus darzina un nevaresu atgriezties darba,vai prasit kadam palidzibu?????????vai tiesam jums liekas ka berniem jacies???????

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 02:28

Nē,

Bērniem nebūtu jācieš. Bet cik ir tādu bagātnieku, kas var uzturēt savus bērnus un vēl tavus ar tavu dzērāju ... :(

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 07:22

Ludis

Nedomāju gan, ka briesmīgi vajag palīdzību cilvēkam, kas var atļauties mājās internetu... Tāpt kāds desmitnieks jāatdod...

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 07:24

marisa

aga,zato valsts gan doma ka palidziba vairak nepieciesama tam gimenem kur katru dienu TAAAADI tusini notiek kadus ne katrs no mums var atlauties.vini var tuset,lietot narkotikas,viniem ir internets,bet dome viniem vel dod atvieglojumus lai par iri nav tik daudz jamaksa un malku piegada,lai nabadziniem alinam vairak naudinas paliek.un vel partikas pakas 6 gb iedod.bet ja es ietu prasit,pasutitu kur talak,jo es parak pieklaigi izskatos,nevazajos pa pilsetu piekodusies un esmu spejiga stradat viena darba ilgak par trim menesiem.nu i kur taisniba???

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 08:22

Neticu

Kas tā par organizāciju ar e-pastu inboxā (google, delfos - nav svarīgi)??? Nopietni?
Pamperi, piena maisījumi - līdz gadam tak normālu naudu maksā, pietiek gan pamperiem, gan maisījumiem ar biezeņiem, ja protams tā māmiņa iepriekš ir strādājusi, ja nav - tad sanāk pastāvīga atbalsta un pabalsta lūdzēja. Un pēc gada - vai ta nav jāradina bērns pie podiņa un parastā ēdiena (protams bērnam piemērota), vai problēma tājā, ka māte slinka ko gadatavot vai mācīt. Un ja runājam par Aizkraukli - Aizkrauklē par nomas maksu ap 2 latiem gadā piešķir mazdārziņus, kur izaudzēt ogu, augli, dārzeni no kā pašai samalt bērnam biezeni. Nezinu, cik dzirdēts no mātes - padomijā tādi biezeņi bija deficīts vai nebija nemaz un mātes pašas prata visu to burciņpaiku gatavot.
Vai tiešām Aizkrauklē, kur vidējais strādnieciņš saņem labi ja 250 latus daudzi var atļauties iztērēt pusdienām 10 latus? Nopietni? Vai Aizkrauklē strauji cēlušās algas (Aizkrauklē nestrādāju)?
Citiem iesaku neuzķerties, kaut vai tā šaubīgā e-pasta dēļ.

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 09:53

777

dvinu mammam gan lidz gadam labi nemaksa,jo pabalstu pieskir tikai par vienu bernu un par otro dod piemaksu 50 ls,man sanak tikai 200 ls kopa un ir diezgan gruti,jo visa ka vajag dubulta :(

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 11:53

llga

Nu moins! Prasa palīdzību bērniem, bet izrādās, ka dzērājs arī jābaro. Tiešām bezkaunība lielākajā mērā! Lai tak iet strādāt tāds tēviņš. Cilvēki varbūt arī saziedotu, bet kur ir garantija, ka tas tiks bērniem, redz ka tēviņi arī jāuztur sabiedrībai. Nolaidušies līdz tādai bezkaunībai, ka trūkst vārdu.

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 15:18

marisa

nu i kurs tev teica ka vins nestrada,es runaju par to ka vajadzetu aiziet no vina jo vins jau ir bistams kad piedzeras,un tad gan man liekas ka man vajadzetu palidzibu,jo viena kamer nestradaju netiksu gala,it ipasi ja dzivokli jaire.bet katrs jau redz pa savam.....es gan domaju par saviem berniem,un kapec gan ja ir iespeja sanemt palidzibu to neimantot?es teiksim negribetu lai mani berni blautu stagadami pa maximu:MAMMU,NOPERC AUZU PARSLAS,NU MAMM,NU LUDZU NOPERC AUZU PARSLAS!reals gadijums ko redzeju kokneses maxima.un redzeju ko ta mammina pirka,vareja redzet ka nav nekada dzeraja,vienkarsi nav daudz naudas un viss cilvekam saplanots,tad kapec gan nevar tas parslas sanemt davana???

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 16:11

marisa

to kas ir paraziti kuri gan tikai uz pabalstiem un uz palidzibam dzivo to zin visi,kaut gan vini uzdzivo uz musu pasu nodokliem,par to nez kapec neviens neproteste,kautgan tas isteniba gan skar jus visus.a te visi saka brekt par to ka kautkada organizacija megina salasit kautkadus produktus un pamperus pa uznemumiem.vai tad ir slikti ka ir tadi cilveki kuri kko tadu uznemas un ir cilveki kuri gatavi atbaltit.ko jus ta visi blaujat,neviens tak jums ar varu nenem nost,tas ir pilnigi labpratigi.es teiksim kaut gan man nav daudz iespeju bet vienmer vismaz tas pasas mazlietotas bernu drebes ziedoju tadam organizacijam.bet jus gan jau nesat labak uz miseni ka tik nedod dievs kads pectam nepardod un neuzvaras uz jusu rekina......ak dievs cik cilveki ir launi palikusi.....un vienlidzigi,nu lai dievs dod lai jums nekad nebutu japrasa palidzibu,un jums nebutu jasaskaras ar tadu attieksmi......

pirms 6 gadiem, 2012.07.21 16:22

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju