M A X I M A 43

Interesanta attieksme Kokneses Maximā. Vakar mēģināju pirms kases atstāt tukšos ratiņus, bet apkopēja man aizrādīja, lai stumjot vien tur, kur paņēmusi. Pati apkopēja ar vēl vienu darbinieci laiski aizšļūca garām pļāpādamas.. Pircējam izrādās ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi :)

Komentāri 43

pupa

Tas ir pilnīgi normāli.

pirms 11 gadiem, 2008.09.26 14:17

Tutina

Tas ir tikai normāli. Paskaties pārējos veikalos. Vai labāk aizbrauc uz Rīgu, tur lai dabūtu ratus jāieliek naudiņa (0.20 vai 1.00Ls) , ja gribi saņemt atpakaļ, tad rati jāizdzen atpakaļ un jāsavieno ar iepriekšējiem ratiņiem. Tad jau labāk tāpat paņem un aizdzen atpakaļ - mazāk "čakara" būs.

pirms 11 gadiem, 2008.09.26 15:35

Andrejs

Ar to arī visas stulbības sākas, kad visādas gunteles un špunteles ņem ratus nevis groziņu it kā no bada salas būtu ieradušās, lai tik sapirktos rijamo. Noliec ratus, kur tos paņēmi un nefilozofē par apkopēju strādāšanu vai runāšanu.

pirms 11 gadiem, 2008.09.26 16:10

guntele

Neko nevaru sev padarīt - esmu negausīga!
Kā tik ieraugu ratus tā vajag pirkt un pirkt ;)

pirms 11 gadiem, 2008.09.26 16:30

kāmis

pircēji un pārdevēji, esiet savstarpēji laipni.:) šitas gan tas gadījums, kad viņai vajadzēja parādīt pirkstu. bet maxima , tā ir diagnoze. tagad viņus vajag audzināt, katru reizi atstāt ratiņus, un uz aizrādījumu uzsvērti laipni paprasīt ,kur ratiņu lietošanas noteikumi. pēc tam tikpat laipni palugt , vai nevajag uzmazgāt grīdu . :)
p.s. man patīk pie viņiem pirk kasti mandarīnu. vesels piedzīvojums. :)

pirms 11 gadiem, 2008.09.27 01:24

zhurka

Nav brīnums, ka esam bauru tauta - nu ir taču elementāri uzvedības noteikumi, kas nebūtu jāapspriež! Vai arī mājās sūdzības kam raksti, ja pašai aiz sevis trauki jānomazgā, tualetē ūdens jānolaiž????? Citās zemēs ratiņu aizstumšanu vietā neuzskata par katastrofu, un, zini - neviens nejūtas apvainots, tikai sociālisma zemēs laikam joprojām kaut kādas nepiepildītas alkas pēc komunisma...

pirms 11 gadiem, 2008.09.27 13:03

kaplis nr1

ūberapkopējai vajadzēja pateikt kautko mīļu. grozi un rati viņām jāvāc, lai arī vāc. Neuzskatu, ka aizstumt ratus ir kkas baigi grūts, taču šitās bezkaunīgās vecenes jāaudzina. Ja strādā servisā, tad strādā, nevis čakarē klientu. ZB šitie apkopēji ar direktoru ambīcijām.

pirms 11 gadiem, 2008.09.28 11:58

stiprais shurkai

Zini, šinī gadījumā darbojas princips ,,par visu samaksāts". Nevajag miksēt. Varbūt arī dargajā kafeinīcā vai restorānā aiz sevis jānovāc šķīvji? Galds jānoslauka?

pirms 11 gadiem, 2008.09.29 08:35

guntele

Man diemžēl Maximā nav laika krāmēties ar ratiņiem, es parasti izmisīgi cenšos sekot kases displejam, lai laikus pamanītu brīnumainās cenas :)

pirms 11 gadiem, 2008.09.29 11:26

pirc ēja

Štrunts par ratiem un grieziem. Labāk sekojiet līdzi ko pērciet un cik maksājiet!!! Vakarā pēc darba Maximā Aizkrauklē Skolas ielā gribēju nopirkt šo to vakariņām,t.sk.vistas fileju - cena 2,12 Ls. Pie kases kasiere pļapājot ar paziņu - porcēju, bīdīja arī manas preces un skaitīja: sākums labs, kamēr vistas fileju skanējot, kopsumma pēkšņi parādās 132,65 Ls( pirms bija 2,ar santīmiem), aizrādīju, ka kaut kas nav kārtībā un kasiere vēl nesaprašanā un īgna izmeta: "kas man nepatīkot" Atbildēju ka diez vai kāds Maxsimā maksātu tik lielu summu. Protams, kā vienmēr atsauc veikala vadītāju, kas arī neko nevar paskaidrot - rezultātā plkst 17.10 vistas filejas nevarot iegādāties, jo kodi nesakrītot ar programmām. Devos mājās ar sabojātu omu, vienīgi ļoti priecīga, ka šoreiz sekoju līdzi cenām, pretējā gadījumā maksājot ar karti, parakstot diez vai būtu ievērojusi atskaitīto summu 132,65. Tā kā sekojiet līdz visam , kas notiek Maksimā, jo pircējs jau pats vienmēr būs vainīgs - veikalnieku skatījumā

pirms 11 gadiem, 2008.09.29 17:40

Aita

Vēl ejat uz MAximu, kaunieties, tur nav ko meklēt...
Reizēm man brīnumi rādās, kad puper-super smuks džips pie brauc pie maximås un iepērkas par grašiem, fu, fu ...

pirms 11 gadiem, 2008.09.30 16:04

ZIBIT

KO VAR ŅERKSTĒT PAR STŪLBĪBĀM TAISI SAV U VEIKALU PASKATĪSIMIES KĀ IES...................

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 08:36

rrrrr

tu esi glupa

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 20:26

pircēja

Beidziet taču ņemties. Fakts kā tāds ir skaidrs, ka teju vai visā Latvijā Par Maximu stāsta brīnumu lietas. Apkalpošana šajā bodē ir ārkārtīgi zemā līmenī. Tā nu tas ir. Arī preču kvalitāte reizēm ir apšaubāma.Pati tur iepērkos ļoti reti...bet, ja runājam par apkalpojošās sfēras pārstāvju attieksmi pret pircējiem, tad nu jāsaka , ir bijuši gadījumi, ka šīs te bargās apkopējas iedzen ne tikai bailes, bet pat liedz pircējam iespēju iepirkties. Nu paši padomājiet, ja uz tevis sāk maurot, ka tu ne tur ratus esi nolicis, vai arī bradā pa tikko iazmazgātu grīdu, kaut gan līdz veikala slēgšanai vēl atlikušas vismaz trīs stundas. Tad gribās saķert galvu un mukt prom no tāds Maximas.Es pilnīgi piekrītu, ka visi darbi ir cienījami, arī apkopējas pienākumi, bet ir taču jāsaprot, ka katrai sfērai ir sava darba specifika, un lielveikala apkopēja pieder pie APKALPOJOŠĀS sfēras, un ja Guntele šos ratiņus neaizstūma vietā, tad tas bez kurnēšanas bija jāizdara apkopējai.

pirms 11 gadiem, 2008.10.05 11:22

asas

,,...un ja Guntele šos ratiņus neaizstūma vietā, tad tas bez kurnēšanas bija jāizdara apkopējai..."
Ko jūs visi te spriedelējat! Atceraties, foruma topā bija sētnieces lielkundze, kura sūdzējās redakcijā par to, ka jāslauka ietve? Toreiz tak visi sprieda otrādāk...Ko?

pirms 11 gadiem, 2008.10.06 13:18

!!!

Ja ne vizu problemi v tom, 4tobi postavitj na mesto telezku! Raz Latvija teperj evropejskaja strana, tak i u4itesj zitj po novim pravilam. Vo vsej evrope vi ne vozjmjete telezku, ne zakinuv monetu. Potomu i zivjete i budete zitj v bardake, poka ne nau4itesj kuljture povedenija! Kak mozno voobshe viskazivatj pretenzija po takim glupostjam!!!!!!!!!! Otstoj. :))))))))

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 21:53

Pircēja

Reiz jau tev piemīt kulturālā uzvedība, kāpēc aiz cieņas pret zemi kurā dzīvo nēēsi iemācījies latviešu valodu?

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 08:23

Optimiste;););)

Bet es vispar nesaprotu kapec visi ten pardzivo,uztraucas un vel ko tamlidzigu dara.Es jau sen pieradu uztvert dzivi loti viegli.Personigi man ir vienalga kas kura veikala ir!Mes ar viru un 2 berniem ejam vakara pastaiga un apejam lenam visus veikalus.Iznakuma atnakot majas ir gan vakarinam viss nopirkts,gan berniem visadi niecini ir.Mums un berniem pec tadam pastaigam vienkarsi super garastavoklis;)Visiem novelu jauku dieninu!

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 11:32

Grammar

Pircēja, kas te visvairāk satraucas, pati neprot latviski rakstīt, bet, ja citā valodā taisnību pasaka, gan lec acīs. Parasti krievus neaizstāvu, bet šoreiz nudien !!! viss demitniekā! Latvieši paši nolaidušies līdz bomzismam UZVEDĪBĀ - bet pieprasīt gan nav slinki!

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 13:09

!!!

Pirceja! Tagad es zinaashu, ka rakstiit krievu valodaa, ir kaut kas briesmiigs! :)))))))Da net, ja gluboko uvazaju stranu, v kotoroj rodilasj, no ne zivu uze mnogo let. A dlja zizni mne vpolne hvataet i anglju valodas! Mne o4enj zalj, 4to znanie neskoljkih jazikov tak vas ogor4aet... ;) Daleko pojdjete s takimi nervami.)))))))))))

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 23:19

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju