pannas pret uzlīmēm 40

Gribēju pajautāt, vai esat apmierināti ar Maximas pannām, kas iegādātas pret uzlīmēm. Kvalitāte ir, nav, apmierina, vajadzētu iegādāties, bet vai ir vērts.

Komentāri 40

:))

Ne vis "pret", bet "par"!
Nosmējos, jo izklausās, ka pannas karo ar uzlīmēm...

pirms 6 gadiem, 2013.03.19 16:44

Irma

Nezinu kāda kvalitāte, bet reāli "žaba dušī" piemaksāt TIK daudz! Uzlīmes sakrājušās pilns maks! Pēc manām domām, par tik daudz uzlīmēm nedrīkst prasīt tik lielu piemaksu! :(

pirms 6 gadiem, 2013.03.19 18:16

pavasare

ir, laba, ļoti laba, esmu sajūsmā, vēl piepirku vāku klāt, iznāca lepna sieviešdienas dāvana.

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 13:53

dārga panna

Cena gan traukiem, gan vākiem - NEADEKVĀTA! Bet, jebkurā gadījumā, piedāvājums labāks par kaut kādiem tizliem lāčiem!

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 15:54

nesaprotu

man, nezin kāpēc, jāpnopērk prece par vairākiem desmitiem vai, dažreiz, vairākiem simtiem latu, lai dabūtu tās uzlīmes, pec kuru sakrāšanas, jāpērk panna par 25 vai vairāk latiem! Kāpēc? Es eju uz jebkuru veikalu, kur tirgo pannu un pērku to pa tiem 25 vai cik tur latiem!Cilvēciņi mīļie, parēķiniet, jūs taču muļķo!

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 17:11

dārga panna

labi, ja tās būtu max 10 uzlīmes. Neviens jau neiet uz to veikalu dēļ uzlīmēm. Bet, nu tas ir par traku! Piemaksas pārāk lielas. Viņiem to pannu realizācija būtu daudz lielāka, ja nevajadzētu piemaksāt nemaz vai tīri simboliski! Tāpat mūsu veikalos precēm uzcenojums bieži vien ir 200% un uz augšu!

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 19:47

zinātājs!!

Maxima vispār "kroņa numurs", maz par to, ka jāpiemaksā par pannām un katliem (un diezgan vēl jāpiemaksā), tad šie vēl ņēmuši un visiem katliem vākus noņēmuši! Tos tagad tirgo atsevišķi!! Nu pasakiet man- kurā veikalā katlu tirgo bez vāka?? Ko?? Es esmu redzējis pannas tirgojam bez vāka, bet katli gan vienmēr ir ar vāku!! Tā ir, it kā atlaide pircējiem, uzticīgajiem klientiem, it kā nav atlaide!! Gribēja kā labāk- sanāca kā vienmēr!! FUI Maxima!!!

pirms 6 gadiem, 2013.03.22 23:15

nu

Domāju, ka jādara gals šai pircēju muļķošanai un to mēs varam darīt-IGNORĒJOT šo pasākumu. Padomājiet vien-vai tad tagad vairs nav neviena panna un neviens katls mājā????? ēdiens sanāk nekāds???? nē, nu ja jau nav īsti kur naudiņu tērēt, tad-kādēļ gan neiegādāties lieku bondzeli mājā.....

pirms 6 gadiem, 2013.03.23 08:06

zinātājs!!

Es tik un tā nepērku tās itāļu un franču pannas!! Nopirku baltkrievu- čuguna! Smaga gan, toties cik garšīgs ēdiens sanāk un mērcītes, mmmm......

pirms 6 gadiem, 2013.03.23 10:03

dārga panna

Loģiski! Cik tad tās pannas vajag? Laba panna kalpo gadu gadiem. Pārdzīvos neskaitāmas Maximas akciju pannas!

pirms 6 gadiem, 2013.03.23 11:09

labadiena

Man vajadzēja jaunu pannu, un es nopirku, esmu apmierināta, Maximā tāpat sanāk pirkties un tās uzlīmes sakrājas īpaši nekrājot. Bet tiem, kas kritizē kritizēšanas pēc, iesaku paskatīties šo mājaslapu http://www.delimano.lv/pannas/, un galu galā nevienu jau ar varu nespiež pirkt ne tās pannas, ne katlus :).

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 16:21

nediena

Neiet jau runa par kritizēšanu! Tiešām uzskati, ka iztērējot 125 LVL par pārtiku, tev būtu vēl jāpiemaksā padsmit lati, lai arī cik laba tā panna būtu?
Tāpat pārmaksāji! Bet, lai veicas! Starp citu, tur ir vairāki pannu un katlu izmēri, ja kas! Tas tā, zināšanai, gadījumā, ja ievajagas vēl dažas pannas vai dažus katlus! Akcija ta gara! :)

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 16:57

labadiena

Savā žultī neesi vēl noslīkusi ?

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 17:30

nedienai

Jā, tik tiešām, tiem, kas tik daudz pārtikas Maximā, vajag piešķirt par velti pannu, gāzes plīti, un, beidzot, tualetes papīra iepakojumu :)))

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 17:34

papīrs

Tev ar to papīru tā pavairāk? :D

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 19:15

hei hei

ļoti pareizi nediena ir pateikusi!

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 19:23

kjirsis

Es tās pannas arī nepirkšu,par 30.00 Ls var nopirkt labu pannu ar visu vāku.Kaut kā šīs maximas pannas uzticību neievieš un izskats arī nekāds.

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 08:30

panna

Tikko kāds reāli sāk domāt un skaitīt, tā no aitu bara atskan-mēē, ko tik žultaini? Da pērciet tās s...pannas, cik vien maciņš var ciest, vai kādam žēl? Kur aitas, tur cirpēji vienmēr būs! Par lielajām cenām un vākiem, kas jāpērk atsevišķi-nu var taču būt dažiem ne tik balts un pūkains viedoklis, ne tā?

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 22:36

zuze

Piekrītu daudziem komentētājiem,jo arī man ir kauns maximas vadības vietā par šo akciju!!!! Pannas varbūt arī nav sliktas,bet es principā tās nepirkšu cenu politikas dēļ! Un tas,ka vāki tiek nodalīti un tirgoti atsevišķi,VISPĀR ir absurds un bezkaunība pārakajā pakāpē! FUI!

pirms 6 gadiem, 2013.03.26 08:32

Gusts

Nesaprotu šūmēšanos! Vai tad kāds uzspiež pirkt tās pannas? Nepērkiet!Bet ja gribat kaut ko par velti, meklējiet peļu slazdā sieru! :D

pirms 6 gadiem, 2013.03.27 20:31

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju