vēlos mācities! 15

esmu ieguvusi profesiju un vēlētos vēl kko pamāciteis!kadas aizkraukle ir iespējas?

Komentāri 15

es............

Iespējas iegūt bezdarbnieka statusu.

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 11:18

Dūda

ja esi ieguvusi bezdarbnieka statusu tad var iet macities uz Butu . Esmu dzirdejusi bet jasoskaidro

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 14:28

Asā

Kā tas ir iet mācīties uz Butu ? Eju Butā,saku ka esmu bezdarbnieks un man uzreiz dod kursus.

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 15:48

sa

a ja es neesmu bezdarbnieks, bet gribu macities buts, tad man ir jamaksa??????????????????

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 16:04

actex

Protams,ka jāmaksā.

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 18:36

Māra

cik zinu par personīgiem līdzekļiem var mācīties "Butā" tikai autovadītāji, pārējie kursi bezdarbniekiem.

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 19:43

Info

Vispār pieaugušajiem ir tā, ka - ja grib mācīties, tad jārēķinās ar izdevumiem. Aizkrauklē iespēju ir daudz, bet ne visi tās izmanto. Ir iespēja mācīties dažādu koledžu un augstskolu filiālēs (ko daudzi kritizē, bet daudzi uzskata kā kaut ko foršu), ir iespēja mācīties Pieaugušo izglītības un inovāciju atbalsta centra kursos, mācību centrā Buts, arī Remiro travel kaut ko māca. Vislētākā iespēja laikam ir Aizkraukles Tautskolā, kur maksa ir diezgan simboliska - aiziej pamācīties taisīt apsveikuma kartiņas, mācīties svešvalodu, ģitārspēli, zīda apgleznošanu, ādas apstrādi utt. Var paskatīties Aizkraukles mājas lapā pie Izglītības apakšnodaļām - tur ir gan Tautskolas kontakti, gan cita info. Tur gan nav visas iespējas Aizkrauklē, bet sākumam noderēs arī tas.

pirms 8 gadiem, 2011.01.25 20:37

Oma

Forši būtu ka par velti mācītu ne,tu strādā un vēl mācīties gribi par velti.Ko tad Remiro māca Angļu val kur Renāte pati ar sevi sarunājas.

pirms 8 gadiem, 2011.01.26 08:24

Dūda

paskatieties Buta majas lapaā

pirms 8 gadiem, 2011.01.26 09:32

Gunita

Vari šosejas malā pastāvēt, gan jau tālbraucēji tev šo to samācīs, papildus vēl piķi nopelnīsi.

pirms 8 gadiem, 2011.01.26 09:43

nu

Gunita, kā īsta"latviete", padalās savā pieredzē!
Reiz Belcebuls apstaigāja elli un apstājās pie trīs lieliem katliem, kuros vārījās grēcinieki. Belcebuls ar izbrīnu konstatēja, ka vienu katlu apsargā ļoti daudz velnu, otru – tikai daži, bet trešo – neviens. Šefs jautāja, kas par lietu, un velni paskaidroja, ka katlos vārās dažādu tautību cilvēki. Pirmajā katlā vāroties ebreji. Viņi esot ļoti vienoti un palīdzot cits citam. Ja kādam izdodoties izlīst no katla, tas velkot ārā visus pārējos. Tāpēc esot vajadzīga liela apsardze. Otrajā katlā vāroties krievi, viņi cits citam nepalīdzot, bet arī netraucējot. Tāpēc pietiekot ar minimālu apsardzi. Toties trešajā katlā vāroties latvieši. Skaudīgākus ļautiņus velni neesot redzējuši. Ja kādam izdodoties izrāpties no katla, citi aiz kājas to ievelkot atpakaļ. Tāpēc šo katlu nemaz nevajagot apsargāt.

pirms 8 gadiem, 2011.01.26 10:26

kaut kas no vēstures

V.I.Leņins arī teica što takoje nevezot i kak snim borotsa!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.01.27 21:53

Mācību centrs "BUTS"

Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiāle februārī piedāvā:

10.02.2011. plkst. 17:00 B/C/CE kat. autovadītājs
12.02.2011. Darba aizsardzība (160 st.)
18.02.2011. Krūmgrieža, motorzāģa operators
17.02.2011. Autokrāvēja vadītājs

Semināri:
AKTUĀLI! Seminārs "Kosmētiskā iedeguma iegūšanas pakalpojumam noteiktās higiēnas prasības"
24.02.2011. Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumos (5 st.) u.c.

Sīkāk: http://www.buts.lv/public/27796.html

pirms 8 gadiem, 2011.02.07 16:43

pa pusei jau pensionars

Eju Tautskolas kursos pie mākslas skolas pasniedzējiem, jau otro gadu, sava prieka pēc. Esmu ļoti priecīga, jo ieguvums ir liels. Esmu daudz ko priekš sevis iemācījusies. Gleznojot pasniedzēja daudz stāsta par krāsām, par stilu, par gleznošanas manieri un bez gleznošanas arī pavingrināmies citos mākslas veidos. Te var mācīties strādāt uz māla virpas veidojot keramikas traukus, apgleznot zīdu, aust, strādāt ar ādu. Maksa tiešām simboliska. Jau daudz ko pati protu un saprotu.

pirms 8 gadiem, 2011.02.10 00:37

Lika

Labdien mani ļoti ieintereseja Jūsu stāstitais. Vai Jūs ludzu nevarētu iedot kontakt informāciju par šo skolu? Mani interese tieši keramikas nodarbibas. ja variet tad atsūtiet ludzu info man uz meilu: valerijaozolina@inbox.lv
jau iepriekš peticos.

pirms 8 gadiem, 2011.03.09 11:32

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju