vieglpraatiiba 6

...kā sākas skola,tā sākas problēmas.Šogad izceļas Aizkraukles novada ģimnāzija ar krievu val.skolotājām. Jau pavasarī katram skolniekam tika izsniegta A4 uz kuras tika izdrukāts,kas jāpērk vecākiem,lai bērns varētu uzsākt jauno mācību gadu!Grāmatas nav tās lētākās ,tāpēc iegādājos laicīgi,lai lielais tēriņš nepaliek uz pēdējo brīdi.........vakar,t.i. 02.09.krievu val.pasniedzējas paziņo 11.klases skolniekiem,ka šīs grāmatas nederēs...jāpērk citas,jo tur kaut kas "drusciņ" labāks esot......es jau labprāt nopirktu...bet kas man atdos naudu par tikko iegādāto grāmatu.Pašas skolotājas gaužās,ka mazas algas,ka nezin kā galus savilks kopā...bet vecākus "slauc".Man šķiet,ka ta ir necieņa.

Komentāri 6

Flamingo

Es domāju,ka varat skolotājai izskaidrot,ka visi jau grāmatas sapirkuši un savas svaigākās idejas lai atstāj citai klasei nākamajā gadā.Domāju,ka daudzi būs neapmierināti un ja vesels bariņš protestēs,tad gan jau sadzirdēs.

pirms 10 gadiem, 2009.09.03 11:24

kaiminjiene

te neredzu nekadu vieglpratibu, bet gan izkerdibu!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 10:31

bbeebbe

Viņiem tak vienalga, ne jau no savas kabatas jāpērk , bet no vecāku. šaogad 4 grāmatas bija jāmaina/ jāpērk no jauna/ , jo redz programmai neatbilst.

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 23:01

Gakh.

Muļķīga tēma, nekas nebija jāpērk. Un nav jābrēc uzreiz, bet jāaizskata situācija un jārunā ar skolotāju.

pirms 9 gadiem, 2009.12.23 13:30

cde

jā,varu piekrist,ka skolotājiem pašiem bieži vien pietrūkst sapratnes par grāmatām...darba burtnīcām,kuras vēlāk netiek izmantotas!

pirms 9 gadiem, 2009.12.23 15:21

ugg

protams, ka tā ir klaja necieņa, ja nav pārliecības, vai grāmata derēs vai nē, tad labāk lai neraksta sarakstos iekšā, par to tad arī vienotos mācību gada sākumā. un vispār, kas tur tik unikāls tajā grāmatā ko nevarētu ar papildu izdales materiāliem izskaidrot vai mutiski? kārtējais skolotāju slinkums. pašas tik raksta visādus darbus, lai parādītu cik labas ir, bet kad pienāk stundā tā neko vairs negrib darīt, jo algu jau tāpat saņem. vēl liela daļa ir tādas, kuras stundu laikā stāsta savu dzīvi, un kā tad to lai nosauc?

pirms 9 gadiem, 2009.12.23 17:09

Attiecības

Uz staburags.lv pilno versiju