Bedrainas ielas Skriveros- Sporta iela, Dzelzcelnieku iela un Silu iela. 11

Varbūt kāds zin, kur griezties un sūdzēties par neizbraucamajām ielām Skrīveros- Sporta iela, Dzelzceļnieku iela un Sila iela. Ir jau zvanīts Skrīveru izpilddirektoram un sūdzējies esmu, bet atbilde- varam atsūtīt vienu reizi mēnesī greideru, bet kāda jēga no greidera, ja pēc dažām dienām jau ielas tādā pašā stāvoklī kā pirms greidera. Vismaz varēja uzbērt granti un ceļarullis noblietēt kā pirms 2 gadiem, bet pateicoties ūdens un kanalizācijas ievilkšanai, ielas nav nedz izbraucamas nedz izbrienamas. Kā lai mēs iedzīvotāji nokļūstam uz darbu vai uz skolu bez kādām traumām, sveiki un veseli.

Komentāri 11

taka

Ha! Citiem cilvēkiem vispār nav piebraucāma ceļa pie mājas. Kā gribi - tā dzivo. Ta ka Jums ir vēl normāls ceļš. Tas nekas ka var visus zobus izdauzīt, braucot pa šīm ielam, bet vismaz ceļš ir.
Manai mamai tāda jau sen nav un nekad nebus. Pie mājas var piebraukt tikai pa cita saimnieka lauku, kuru, ja viņš gribēs atstās, negribes noars.

pirms 8 gadiem, 2010.11.10 16:16

iedzivotajs

Traki jau ir, bet cik reizes gadā varu mainīt mašīnai detaļas un regulāri apģērbu mazgāt, un tas ir pagasta ceļš un par ceļa kvalitāti atbild pagasts, nevis tā kā Jūsu gadījumā. Par privātīpašumu jācīnās pašam.

pirms 8 gadiem, 2010.11.10 16:44

Brīnos

Skat, viens pamodies ! Es tur šad tad pie draugiem braucot arvien nobrīnos, kā jūs, šo ielu iedzīvotāji, varat to paciest ! Jums jau tur sen vajadzēja simtiem sūdzību uz pagastu uzrakstīt, galu galā piketus taisīt, ja nereaģē ! Bija saruna ar vienu no deputātiem par šo jautājumu, viņš teica, ka nekādu sūdzību neesot, tas nozīmē, ka vēl jau var paciest....Brīnos par jums....... Bet patiesībā vajadzētu noskaidrot, cik m3 grants pēc nodošanas atskaitēm tur jau ir uzvesta? Cik zinu, diezgan daudz :):):)

pirms 8 gadiem, 2010.11.11 09:19

nebrīnos

drīzāk visiem šo ielu iedzīvotājiem sodus uzliks nekā pasekos firmām, ar kurām līgumus slēdz. Aizņemti, kungi, ar savām lietām. Veloceliņam ik pret ielu varēs kāpt nost no velo. Tam projektētājam vajadzēja likt tur kaut pāris X dienā turpu-šurpu nobraukt, kad pirmo lēkātuvi uztaisīja.

pirms 8 gadiem, 2010.11.11 13:57

skriverietis

haa ha ha Sporta iela, Dzelzceļnieku iela un Sila iela vnk neizbraucama, bet dēļ kaut kāda vienas mājas nogriežoties no Institūta ielas uz Rīga-Daugavpils šosejas tur uzliets asfalts, bet Jums iedzīvotāji regulāri sūdzas par ielām netiek pilnība nekas darīts tik kaut kāds greiders sūtīts kurš vsp neko nelīdz jau nākošajā dienā ielas tadas pašas ka bija tie tak ir Skrīveru pagasta veči kuri tik bāž kabatā naudu kā jau visā valsti vnk šiem uzčurāt Jums ....

pirms 8 gadiem, 2010.11.19 16:56

Veloceliņš

Cik saprotu, tas uzlietais asfalts ir veloceliņa turpinājums, lai varētu tālāk tikt līdz Institūtam, pārbraucot Daugavpils šoseju. Tikai viens būtisks darbiņš vēl jāizdara - jāuzliek kaut kādi ierobežojošie mieti, lai tur mašīnas netiek cauri - citādi tagad tur ralliju rīko. Tad būtu viss OK. Tas, protams, neattiecas uz Dzelzceļnieku, Sporta un Sila ielām. Tur atliek tik nošausmināties..........

pirms 8 gadiem, 2010.11.22 11:55

ruuuuta

Nu visas ielas jau tādas pašas-Robežu ielā vispār nav iespējams ne paiet,ne pabraukt.Greiderē jau tās ielas,bet tomēr izpilddirektoram vai kādai citai atbildīgai personai vajadzētu pasekot,kā tiek nogreiderēts. Ir reizes,kas ļoti labi -iela kādu laiku ir caurbtaucama, bet tieši pēdējo reizi pati redzēju,kā greideris pāris minūšu laikā pa ceļu nobrauca un pilnīgi neko tur nenogreiderēja-pat šķūri/lāpstu/ pie zemes nepielika. Bet naudiņu pagasts noteikti samaksāja, un ne jau mazo. Tomēr pēc greiderēšanas vajadzētu atbildīgām personām pacelt savus dupsīšus no mīkstajiem pagasta krēsliem un pārbaudīt-kā tiek izpildīts darbs, jo līgumos tak paredz - cik plaši,cik zemu,cik reizes,uc. nosacījumi. Mūsu pagasts nodoļu maks.naudiņu maksā par neko .....

pirms 8 gadiem, 2010.11.22 15:58

e

uz asfalteetaas ielas dzivo deputaats,tad nosauksim to ielu ........

pirms 8 gadiem, 2010.11.23 23:17

ieteikums

Nevajadzētu gausties, par dažādām problēmām, internetā un pa tālruņiem, bet regulāri rakstīt vētules, ieteikumus , priekšlikumus arī sūdzības uz novada domi. Par neizbraucamiem ceļiem (ielām). par šķībiem apgaismes stabiem, par sabojātām lietām, utt. Jo rakstīts papīrs ir, pirmkārt, pierādījums novada bezdarbībai, otrkārt, uz to 30 dienu laikā jāsniedz atbilde. Ir cerības, ka novadam apniks papīru kalni un tiks, kaut kas sakārtots.

pirms 8 gadiem, 2010.11.26 09:54

Veriuy

Tak pis prom no tiem stulbajiem Skrīveriem, kur tikai dauņi vien dzīvo!

pirms 8 gadiem, 2011.01.17 14:54

guna

nu kas i ko?!gan skrīveri gan aizkraukle..utt. daudzas latvian pilsētas viena liela bedre...kur pat land kruizers netiek galā-galvenais paši ar sevi tiekat galā-sakārtojat domas un savu rīcību-miers uz zemes

pirms 8 gadiem, 2011.01.17 21:56

Bedrainās ielas

Uz staburags.lv pilno versiju