Bruģis pie privātām garažām???? 23

Interesanti noraudzīties, kā pie kultūras nama - pie privātajām garažiņām - pagājušajā gadā uzlika bruģi un laukums nav nekāds mazais (nu tur neesmu tā precīzi ieskatījusies laikam bija četras garažas vai pat tikai trīs), diez par kādu naudu tas ir likts, vai mums Skrīveros slēptie miljonāri? Būtu labāk palīdzējuši Latvijas Dzelzceļam pārbrauktuvi sataisīt - Tā ir katastrofālākā stāvoklī!!!! Vai arī pie stacijas stāvlaukumu salabotu, lai gada slapjajos mēnešos nevajag peldēt!!!

Komentāri 23

arii skriiveriete

nu , bet ,protams, un ne tikai tur mums ir bruģis , bruģis tiek likts (un vai kvalitatīvi!!!)-vai vaig vai nevaig , un cena ar gan jau savi 30-35 ls m2 (bez liekiem konkursiem) gan jau aiziet(tātad garāžas priekša ''laimīgajiem skrīveriešiem ''pašvaldībai izmaksāja savi ''nieka ~6000ls(~200m2) Ir jau ,protams, skaisti, bet tur kur būtu naudu jāinvestē-ceļš u z bērnudārzu saimniecībā, dzelzceļa stacija, utt.,tur redz tāpēc naudiņas nepietiek.........

pirms 11 gadiem, 2008.05.12 20:41

Zorro

Jā, arī mani māc tādas pašaS BAžAS ! mAN LEIKAS, KA SKRīVERI JAU SāK GRIMST PURVā, TIUKMēR VAJADZīGIEM CILVEKIEM TRIEK TERēTI PAšVALDīBU NAUDA !!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.13 09:25

arii

Gājēju ietves bruģēšana Daugavas ielā (57-53) 3300 (ar PVN) 14.03.2008 SIA "Taka-8"
-----------------------------------------------no www.skriveri.lv mājaslapas, kur šādi paziņojumi parādās ,kad darbi jau veikti..

un tur ,ja nemaldos taka ir apm.50 m gara un apm 1,5 m2 plata, takā varat izrēķināt apm vidējo izmaksu, man jau liekas ,ka viss riktīgi pa dārgo.....(varbūt kļūdos)

pirms 11 gadiem, 2008.05.13 10:45

Ponciks

ĻOTI VIENKĀRŠI, PIE KULTŪRSNAMA GARĀŽAS PIEDER lISENKO, BET , KAS MUMS ŠOBBRĪD IR PAGASTA PRIEKŠSĒDĒTĀJA - lISENKO. TE BŪS ARĪ ATBILDE.

pirms 11 gadiem, 2008.05.13 13:01

XXX

Te naudu atrod, bet lai padomātu par pagasta jauniešiem,ko viņiem iesākt brīvajā laikā - ko nu, neies taču smadzenes pārpūlēt. Kad ir skolas laiks tad gan itkā iesaistās un grib audzināt gan skola un pagasta policija, bet ko iesākt vasarā?
Skrīveru pagastā mums viss aktīvākie ir pensionāri, man prieks, bet gribētos lai arī bērniem būtu ko darīt.
Beidziet taču to naudu izmest kur nevajag!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.14 09:07

kapeeciitis

Gunta ,atbildi !

pirms 11 gadiem, 2008.05.14 21:58

mii

Taa tiek izsaimniekota Eiropas nauda - pagasta priekšsēdētāju vajadzībām. Un kāpēc gan ne, ja visi to pieļauj!

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 18:39

šokētā

cilvēki, jūs nu gan esat īgņas, ka tik svešā makā naudu paskaitīt!!!

kur vispār ir teikts, ka tas bruģis likts par pašvaldības līdzekļiem??!!

kad jāizklaidējas tad gan visi par brīvu grib, a padomājāt no kurienes nāk finansējums jaungada uguņošanai, futbola svētkiem utt.!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 20:05

šokētā

un par eiropas naudu runājot, kas liedz jums pašiem personīgi to apgūt???!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 20:05

mii

Kaads gan te sakars ar sveshu maku - nodoklju masaataaju nauda taa tach ir!

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 21:17

es

tādi pasākumi, kā futbolsvētki, tiek finansēti no vietējo uzņēmēju, vai veiksmīgu skrīveriešu naudas makiem- , pašvaldības artava tur mazāka!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 22:28

šokētā

vispirms parādi, ka tā ir nodokļu maksātāju nauda un tad sāc ķērkt!

pirms 11 gadiem, 2008.05.21 12:43

šokētā

nu bet tieši tā, taču to jau neviens neņem vērā, it kā tam tā būtu jābūt!
tā jau saka, labo jau neredz, tikai to kas nepatīk - citu acīs skabargu bakstīs, kamēr paša acī baļķis iekritis!

pirms 11 gadiem, 2008.05.21 12:45

Svešiniece

Nezinu kā tiek tērēta tā pagatsa naudiņa, bet "purvā" jau dzīvojat. Es tā noskatos, ko pagats uztaisa, tas tiek salauzts, aprakstīts, zīmes izšķobītas, to virzieniem arī ticēt vai neticēt? Var būt tāda tradīcija skrīveriešiem, tas ""Sūnu ciema" gars tomēr pievelk. Negribu aizstāvēt pagastu, bet liela vaina ir jums pašiem un to ir tik grūti atzīt.

pirms 11 gadiem, 2008.05.22 15:35

šokētā

nu par to, ka viss jaunais tiek salauzts un demolēts es gan nepiekrītu, tā notiek itvisur, kur vien jaunieši tiek klāt, neba nu tagad skrīverieši vienīgie mežoņi tādi..

pirms 11 gadiem, 2008.05.22 15:59

es no malas

redziet ļautiņi lieta jau pavisam vienkārša,kādam viss tas ir vairāk vai mazāk izdevīgi,ciemā tam,kūltūrsnamā arī blondajai dāmai,un šīs divas iestādes ir diezgan spēcigas kuras viena otru silda,automātiski būvdarbi arī tiek sviesti tikai saviem cilvēkiem, kuri ar lilākām vi mazākam naudas summām ir iebarojuši,šīs atbildīgās amat personas,slēgtie konkursi,kas tie tādi,un atkal novinnēts,nu sviests,,, bruģa izmaksas arī nau adekvātas pašreizējam stāvoklim,jo pieprasijumi ir samazinājušies un cenas automātiski arī ,vienkārši nod maks nauda tiek brangi sadalīta pa galviņām,un nevajag pieminēt salūtu vecgada vakarā,tie visi ir sīki rubli''si uz visa
šī netīrā fona..........Skrīveriši laiks mosties kamēr vēl čangaļi nau visu izlaupijuši.....PS piedodit bet tā irpatiesība

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 18:34

es

redzi tu jau pati atzinies ,kas jums to liedz,padomā ko raksti toč tevi iebāzīs cietumā izsaimniekotāja

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 18:38

Andrs

Sūnu ciems paliek sūnu ciems!

pirms 11 gadiem, 2008.05.24 21:05

šokētā

es atvainojos, par ko man būtu tagad jāklusē, ja neko neesmu izsaimniekojusi?!
esmu tāda pati pagasta iedzīvotāja kā visi citi, tikai es nestaigāju apkārt un nečīkstu cik šeit slikta dzīve, neviens par jums nedomās, tikai katrs pats par sevi, tad nu arī beidziet lūdzu ticēt pasakām un brīnumiem un sāciet kustināt paši savas pakaļas, nav ko gaidīt, kad kāds jūsu vietā sāks rīkoties.. runāt mēs visi mākam, bet kur paliek darbi un rīcība???

pirms 11 gadiem, 2008.05.26 12:51

Garazā

Ak darb8i un rici'ba?Lu'dzu Viena garaza pieder Juhnevicam,otra Maculskim,tresa Lisenko.visi bij.priekssedetaji. Skaidrs?Āk darbi un riči'ba?Lu'dzu?

pirms 11 gadiem, 2008.06.05 16:28

Bedrainās ielas

Uz staburags.lv pilno versiju