Zemestrīce mūsu mājai 29

Katra diena jāizdzīvo ar šausmām! Remontdarbu dēļ mājas galā brauuc ceļa rullis ar drausmīgu vibrāciju blietējot topošo stāvlaukumu, bet mēs jūtam NENORMĀLU VIBRĀCIJU!!!VAI TAS IR NORMĀLI???ZVANU UZ DOMI, BET TUR JAU NEVIENU NEVAR ATRAST-ATVAĻINĀJUMI!KO JŪS DARIET?vA I R SIENU PLAISAS, NESEN TIKA STIPRINĀTI PAMATI !!!VAI TIEŠĀM KAUT KAM JĀNOTIEK? lūdzu būvuzraugu samazināt vibrāciju, bet viss atkal turpinās!ko darīt??????????

Komentāri 29

Jefiņš

Laikam pakaļā būs ar tiem remondarbiem. Kur Zēbergs skatās??? Laikam labi samaksāts uz ķepas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.05 21:55

Zinātājs

Ko jūs cepaties?
1. Viss jāpabeidz līdz NĀKAMĀ gada 31.oktobrim.
2. Nu-vibrē.Kaza,vai tiešām tu iedomājies ,ka šo darbu dara pirmo reizi pasaulē un neviens nezina kas nu būs? Šis nav hadronu paātrinātājs! Ko tu neuztraucies,kad siltums vasarā savas rores pārbauda ar paaugstinātu spiedienu? Vot tur gan būtu jāuztraucas!

pirms 7 gadiem, 2012.09.06 07:59

Deputāts

Nabaga neizglītotais!
Kāpēc tad mēs raujamies deputātos?
Domā-par tevi baigi rūpēties?

pirms 7 gadiem, 2012.09.06 08:03

Purvciema iedzīvotājs

Dubļi ir klāt, vajag zābakus, lai nokļūtu dzīvoklī. Acīm redzams, ka darbi šogad netiks pabeigti un tā visa nesakārtotība ievilksies ziemā. Aizkraukles novada domei vajadzētu iedzīvotājiem reizi nedēļā atskaitīties iedzīvotājiem par darbu progresu (iespējamais risinājums atskaite laikrakstā "Staburags". Amatpersonām vajadzētu tomēr domāt par iedzīvotājiem, kā nekā pašvaldību vēlēšanas tuvojas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 08:43

Baba

Jā, jā , vajadzētu gan domāt par gaudojošajiem iedzīvotājiem. Vismaz gumijniekus sapirkt visiem, citādi galīgi nekādu rūpju par nabaga iedzīvotājiem .....kas pat mājā vairs nevar nokļūt.
Un ja galīgi nav ko darīt vismaz atskaites būtu sarakstījuši Staburagā, a nekā.... kauna nav.

pirms 7 gadiem, 2012.09.14 11:01

Eh

Vai tik tie čīkstētāji nav kādreiz rakstījuši par to, ka ietves, ielas izdauzītas, izdragātas, bet tagad slikti, ka tās tiek atjaunotas! Nenormāla vibrācija??? Nu, nezinu, es Jaunceltnes ielā neko tādu nejūtu. Domāju, ka uztraukumam nav pamata, nevajag pārspīlēt! Ja jau Jaunjelgavā vecās 80-90 gadīgās mājas nesagruva, tad atvainojiet, nedomāju, ka mūsu bloku, ķieģeļu mājas, kuras ir vēl pietiekami jaunas, varētu sabrukt. Taču, ja tomēr sāk brukt vai sienas saplaisāt, griežaties ar iesniegumiem pie darbu izpildītājiem, jo viņiem ir obligāti jābūt civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai par nodarītajiem kaitējumiem trešās personas mantai vai veselībai, veicot būvniecības darbus, viss tiks atrisināts!

pirms 7 gadiem, 2012.09.15 20:37

priecīgais

Man gan prieks, ka beidzot arī Purvciemu sakārtos... Apriebušās tās mašīnas visur un vairākos slāņos!Bērniem nav kur iziet pastaigāties, jo pie katras mājas tikai mašīnas. Piemēram Jaunceltnes 31 viss pagalms līdz šim ir bijis viens liels stāvlaukums. Arī birzītē pārmaiņas būs jau redzamas pavasarī! Man patīk!!!

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 11:47

vēlēšana

nesakārtotība vai kārtējie darbi, visām lietām ir savs pamatojums

pirms 7 gadiem, 2012.09.16 18:08

lulu

priecājies, bet nedod citiem padomus, ja esi tik nezinošs.!00gadīgas mājas noteikti ir daudz drošākas ,jo celtas godīgi un kvali'tatīvi ,nevis padomjlaiku bloku kārbas!!! paskaties citur-ja kas notiek,tad tieši ar šādām mājām....baidos ,ka tad vairs nebūs kam griezties pie apdrošinātājiem....

pirms 7 gadiem, 2012.09.18 07:33

Bedrainās ielas

Uz staburags.lv pilno versiju