Apkure :( 17

Šogad kurināja tā ik kā ārā būtu -20 un attiecīgi arī bja jāmaksā!

Komentāri 17

Bagirra

''Vislabākais'' rēķins bija par martu. It kā nav mīnusi, bet gandrīz nogāzos, kad ieraudzīju cik!!!!!
Man būtu priekšlikums: apvienot Laumu, ūdeni un apkuri vienā iestādē!!!!
Rēķini būtu krietni mazāki, jo ''lauvas tiesu'' sastāda 3 x administratīvie izdevumi.
Vismaz 50% no katriem rēķiniem ir admin.izmaksas.

pirms 11 gadiem, 2008.04.20 15:37

Gerda

Tak nebūs brīnums ja nākošmēnes vēl atnāks rēķins kā ziemā!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.21 15:35

Aita

Ja, rēķini nakošmēnes būs vel lielāki. tad domājiet, vai jums vajadzēja dzīvot dzīvokļos un tieši aizkrauklē. Vai nevarat kādu lietotu maju pirkt uz dzīvot, maksāt komunalos tikai par 2 Ls menesī par atkritumiem un kanalizāciju. Pats apkurinās, kaut pa rbrīvu, mežā ir daudz ko salasīt !!! Nebrēc, ja jums lieli rēķini, pašī izvēlējies dzīvot dzīvokļos ar pilsētas apkuri !!! Apriebušies klasīties !!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 09:06

hiiiii

Aita kas aita, ka nevari sakarīgi atbildēt tad nebūtu vispār tik tupu tekstu rakstījusi! Aita tāda

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 14:35

Bitiite

Tas jau nau tikai Aizkrauklē,bet visur ļoti dārga apkure:(

pirms 11 gadiem, 2008.04.22 21:55

Kaza

Hiiiiiii, tu smejies, pēc paris mēnešiem kodīsi savos pirkstos !!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.23 11:01

hiiiii

Aita laikam maskējas aiz kaza! Bet tik un tā pa dārgo!

pirms 11 gadiem, 2008.04.23 18:36

Brrrrr

Vai tad nevar nopietnāk, te cilvēks pareizi ierosina par tiem 3 x admin.izmaksām.
Tas tiešām samazinātu maksāšanas lielumu un diezgan daudz!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.04.24 14:21

kaķenīte

Jums derētu padzīvot Secē! Apkure jau nav pārāk dārga, katram jāsagādā sava malkas norma. Un te nu sākas problēma - šogad marta beigās vienā otrā daudzdzīvokļu mājā jau sala - vienkārši nebija ar ko kurināt. Tā nu sanāca, ka sala gan tie, kas malku bija atveduši un tā sen jau nokurināta, gan arī tie, kuri malku nav veduši 2 gadus! Lūk tā!
Kauns un negods tiem, kuru dēļ citiem bija jāsalst!

pirms 11 gadiem, 2008.04.29 21:49

ņina

Aita ir vienkārši stulba un aprobežota savā domāšanā!Nu nevar tak visi salīst lauku mājiņās!Esmu dzimusi un augusi pilsētā,tāpēc laukos dzīvot pastāvīgi nespēju morāli!Bet te jau runa par apkures maksas samērīgumu!šitās summas ir nenormālas!ko par to domā vietējie DEPUTĀTI,kuri ir tautas kalpi???Kāpēc viņi neaizstāv patērētāju intereses un iespējas?Viņi domā ka tikai bomžus un pensionārus vajag atbalst't,bet vidusmēra ģimenei ar bērniem var noplēst piecas ādas???

pirms 11 gadiem, 2008.04.30 10:45

999 :)

Nesanāks. Man bija doma uzstādīt karstā ūdens skaitītāju, kurš fiksē tikai to ūdens patēriņu, kas ir virs 60 grādiem (ES tieši tā skaita karsto ūdeni), nekas nesanāca, mūsu siltumniekus aizstāv dome, un šādi skaitītāji nav atļauti (Dome nedod atļauju).
Par siltuma skaitītāju un regulatoru katram radiatoram - un uz ko tad siltumnieki norakstīs zudumus un parādus :)))
Draugam Rīgā pāris gadus atpakaļ komunālie visām savām mājām tādus uzlika, forši, prombūtnes laikā piegriez uz minimumu, un norēķini ar pēc fakta, nevis mistiskam mainīgajām un nemainīgajām daļām.

pirms 11 gadiem, 2008.05.01 20:43

Ludis

Mēs jau tagad maksājam par reāli patērēto siltumu mājā. To uzskaita skaitītājs pagrabā

pirms 11 gadiem, 2008.05.20 11:14

Lunis

Ludis-Lunis (strāda monopolistu kantori) :) Tagad mēs maksājam pēc galvenā skaitītaja ko dala pēc m2, bet vai tas ir godīgi?! augsējos stāvos kartsi, es 1 stāvā salstu, bet maksājam vienādi. Es labprāt nogrieztu radiatoru uz 0 jo no viņa tāpat nekāda jēga :(

pirms 10 gadiem, 2009.06.19 00:51

aizkraukliete

Es maksāju par apkuri, bet papildus aukstajās dienās jāizmanto elektriskais sildītājs, savukārt siltajās dienās jātur vaļā logs. Problēmas šajā nozarē ir pamatīgas!

pirms 10 gadiem, 2009.06.19 09:11

esese

Mums gan siltajā laikā, gan aukstumā jātur logs vaļā. Kurina ziemā uz nebēdu.

pirms 10 gadiem, 2009.06.19 10:51

olga

Man gar to skaitītāju pagrabā nav nekādas daļas...kas zin ko viņš tur rāda. Jāmaksā būtu par reālo siltumu dzīvoklī. Ja būtu katrā dzīvoklī skaitītājs, katrs sev varētu regulēt siltumu un nebūtu nekādu domstarpību. Citādi viens bļauj ka logi jāver vaļā, cits salst nost. Jebkurā gadījumā pašreizējā apmaksas kārtība nav normāla, jo pie gāzes cenu samazinājuma par 20% maksa par apkuri un karsto ūdeni nav samazinājusies...pat pieaugusi.

pirms 10 gadiem, 2009.06.20 21:59

karliiina

aitai..........
kad izveeleejos dziivoklii dziivot,tad Laumai 15.00 vietaa bija jaamaksaa 7.00 un par apkuri,lielaakais ko maksaaju 60.00 vietaa par 30.00 vairaak neredzeeju! taa luuk.......uudens karstais arii maksaaja 1m3 2.05 nevis 4.00 un vairaak.......taa kaa nebuksee taitai virsuu,dzivo pati mezhaa:)

pirms 10 gadiem, 2009.07.07 12:50

Komunālo pakalpojumu joma

Uz staburags.lv pilno versiju