Latvenergo dara, kā grib 3

No 1.aprīļa plānota elektroenerģijas tirgus pilnīga liberalizācija, tajā iekļaujot arī mājsaimniecības. Mājsaimniecību segments Latvijā veido 25% no kopējā valsts elektroenerģijas patēriņa. Paredzēts, ka brīvajam elektroenerģijas tirgum pievienosies aptuveni 850 tūkstoši mājsaimniecību. Par tam cenām runā riņķī un apkārt. Runā arī, ka pienācis laiks elektrības stabu līniju vietā ierīkot pazemes līnijas. It kā Skrīveros tas jau lēnām notiekot. Tikai notiek arī elektrības stabu maiņa. Naudas taču valstij atliku likām. Koka stabs manā darzā teritorijā, man gan neteica ne vārda, ka tas tiks mainīts, kad nejauši garāmejot ieaudzīju kaut kādu mašīnu pie sētas, prasīju, ko grib. Teica - stabu mainīšot... Hm, atceros pirms vairākiem gadiem, kad kāds stabs ceļa malā bija sasvēries tā, ka varēja uzkrist uz blakus esošās mājas jumta, tiem mājas īpašniekiem bija jāgaida un jākreņķējas pie mazākās vēja pūsmiņas vairākus gadus... Toreiz laikam taupīja naudu, elektrības cenas nebija paredzēts pacelt....

Komentāri 3

energetik

es par ļatvcenergo,lai miljoni zarabativajut!

pirms 5 gadiem, 2014.02.15 01:16

Lampočka

Paldies Latvenergo par Jūsu "rūpēm" Katru gadu pa pusgadam dzīvoju bez elektrības,jo nevaru nomaksāt,tagad dzīvošu visu gadu bez elektrības.Ja būtu produktīvajā vecumā vakaros tumsā taisītu bērnus,tā teikt dzemdētu Latvijai bomžus.

pirms 5 gadiem, 2014.02.16 10:44

Unkass

Vai tad tikai Latvenergo? Visi pārējie, kuri sagrāba sev vai saviem formējumiem to, kas mums kādreiz piederēja visiem, ja to nav iztērējuši, tālāk pārdevuši, bet ar šo sagrābto mantu mums piegādā to, bez kā nav iespējams dzīvot, iztikt, eksistēt, dara tikpat līdzīgi kā Latvenergo.

pirms 5 gadiem, 2014.02.21 08:04

Komunālo pakalpojumu joma

Uz staburags.lv pilno versiju