Maksa par siltumtīklu apkalpošanu. 169

Kā „Staburags” rakstīja (http://www.staburags.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=22094), un es arī pamanīju rēķinā par oktobri par šo pakalpojumu tagad maksājam „Lauma - A” (agrāk „Aizkraukles siltums”). Bet apskatot rēķinu par oktobri no „Aizkraukles siltums” nekādus samazinājumus neredzu. Vai tas ir pareizi? Vai kādam ir kāds viedoklis par šo?

Komentāri 169

xx

Paldies

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 11:33

sveiks72

Un vēl kas-esam ievērojuši, ka mūs apkalpojošie dienesti atraduši "zelta" atbildi uz savu neizdarību, brāķi darbā utt., -tas jau jūsu privātīpašums, jūs par to atbildīgi, bet piesūtīt milzonīgos rēķinus un pieprasīt savlaicīgu samaksu to gan neaizmirst! Tīri nejauši uzzināju, ka "Laumas"uzdevums ir nomainīt spuldzītes koplietošanas telpās(koridoros) pēc vajadzības un es muļķis gadiem to pats darīju! Tad ja dienesti negrib-nevar nekā darīt, lai uzlabotu savu spēju, kāpēc mums maksāt par atmosfēras uzsildīšanu!?

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 12:12

Turks

Nestāsti niekus. Kad es Laumai uzzvanīju un pateicu ka kāpņu telpās vajag nomainīt spuldzītes, man nikni atcirta ka tas neesot Laumas pienākums - jāmaina pašiem - OK - savā kāpņu telpā es varu arī nomainīt, ko arī daru, bet pa visu māju, hmm.
Uz jautājumu par ko tad es maksāju, man atbildēja par atkritumu izvešanu un sētnieku, un punkts. Otrkārt, kā nopratu, tad tikai mājas vecākais, kura manās mājās nav, esot tiesīgs ko Laumai teikt.
Sanāqk kā naudu prasīt, tā dzīvokļa īpašnieks ir OK, kā dzīvokļa īpašnieks ko grib saņemt pretī par samaksāto - tā ej ***.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 13:07

sveiks81

aizkraukles siltums sia! jus neesat normali, jums tas viss atgriezisies!

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 14:33

8

Tarifu aprēķinu metodiku akceptē pašvaldība. Metodika ir izveidota tāda, ka tur var paslēpt visu ko vajag un sarēķināt kā gribās :D
Tā ka tā ir domes neizdarība jeb vienkāršāk draugu būšana.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 14:44

iedzīvotājs

visādi projekti projektu vadītāju , vietnieki , vietnieku vietnieki pilna dome, bet elementāri nespēj darbinieki u n priekšsēdis šo vezumu iekustināt! vajag renovēt mājas , salikt dzīvokļos individuālos siltuskaitītājus, uzraudzīt un kontrolēt Laumu , siltumtīklu darbu .... Neesam mē apmierināti ar visām šīm lietām , arī domes kūtrumu...

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 19:50

ggll

Bet no gaisa nekas nekrīt, par velti tikai siers peles slazdā. Un tad tikai otrajai pelei.

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 20:32

---

spīdolas12 43 kvm Ls51

pirms 7 gadiem, 2012.02.10 22:05

iedzīvotājs

DEMAGOĢIJA! NEMULDI! ir jāsakārto , nevis jāmuld !

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 08:18

sveiks72

Nu bet protams, ka nekas nemainīsies kamēr mēs tikai cepsimies par trakajām cenām un dienestu neizdarību,kaut uzskatu, ka domu apmaiņa šajos jautājumos jau ir kaut kas! Citādi domei un tās dienestiem iespējams liekas, ka Aizkraukle ir sakārtotākā vieta uz Latvijas!? Varbūt sāksim ar to. ka palūgsim publiskot domes un to dienestu vadītāju atalgojumus, pie tam reālos nevis atkal tādā veidā kā -aizkrauklē lētākie siltuma tarifi t.i.demagoģiski samidžināti sev izdevīgā gaismā! Otrkārt vai kādreiz ir apsvērta iespēja dažxādot siltuma tarifus dažādās mājās, ažādos stāvos utt., ja nav kāpēc nav, likumdošanas vaina, slinkums, bailes no potenciālajiem ienākumiem?
Lūdzu ierosiniet, kustiniet, neļaujiet sevi demagoģiski iemidzināt, būsim kaut drusciņ " grieķi" labā nozīmē!

pirms 7 gadiem, 2012.02.11 14:32

iedzīvotājs

Viss pareizi , tikai Aizkraukle ir pārsvarā PENSIONĀRU pilsēta un tie jau nelieto internetu , maksā bez jautājumiem godīgi , saņem no domes kādu piparkūku svētkos , tāpēc ierēdņiem domē šķiet , ka viss ir brīnišķīgi , viss sakārtots , visi laimīgi ...Šeit tiek aicināts vērsties Aizkraukles mājas lapā , bet tur nav ne komentāru ,nav intereses par nemainīgu , vecu informāciju , tā kā domnieki jau varēja sākt informēt iedzīvotājus par šīm lietām caur Staburaga portālu un avīzi, kuru pārsvarā lasa pensionāri.

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 09:44

Mare

Lasa arī tie, kas nav pensionāri. Ja būtu tīra sirdsapziņa, tad arī skaļāk bļaustītos, bet ir samaksāts cik var. Jācer, ka pavasaris pienāks, būs siltāks un tā tālāk.

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 13:09

Izzi

Cienījamā Aizkraukles novada pašvaldība! Protams, ir jauki, ka ierosināt uzdot jautājumus jūsu mājas lapā, bet ir nejauki, ka uz nepatīkamiem jautājumiem jūs ne tikai neatbildat, bet pat izdzēšat tos!

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 14:29

qaz

Nekas drīz būs vēlēšanas tad sāksies visādi brīnumi kom.tarf.pārskatīšana un slavenās atlaides.

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 16:32

-------------------

Lāčplēša 37, 38.39m2, rēķins 71.08

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 17:26

lietotāja

gribētos zināt, kāpēc kvītī par siltumu rakstīts, ka tiem, kas neuzrāda ūdens rādītājus aprēķinās klāt pēc vidēja ūdens pateriņa maksu. Man ir daži apzinīgi siltuma nemaksātāji un es pēdējos 3 mēnešos ieskatos viņu kvītīs - nekas netiek pierēķināts klāt. Kā to saprast. Izdzīvo "siltums" vien uz knapi maksātspējīgiem. Kāpēc raksta to, kas netiek izdarīts?

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 17:48

patērētājs

Mūsu mājā arī neaprēķina pēc vidējā tiem, kas nav uzrādījuši skaitītāja rādījumus.Tātad Aizkraukles siltums netur savu vārdu. Tāpat bija solīts atteikties no divpakāpju tarifa kā pagastā, kas arī palika tikai vārdos.Aizkraukles siltumam ir jāmaina vadība,tad varbūt ka kaut kas mainīsies.

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 18:13

Se7ven

Ugu, tagad varat minēt ar kā svētību Aizkrauklē ir aizliegti karstā ūdens skaitītāji (uzskaita ūdeni tikai ja tā temperatūra ir virs 60 grādiem), ES šie skaitītāji karstajam ūdenim ir norma, jo patērētājs maksā par kvalitāti.

pirms 7 gadiem, 2012.02.12 22:09

kocinjsh

....vakar t.i. 12.02. vakaraa bija tik "karsts " uudens...ka laizhot vannaa uudeni,pat aukstais nebija jaajauc klaat..."forshi":)

pirms 7 gadiem, 2012.02.13 08:36

Se7ven

Bija raidījums kā Krievijā šmaucas siltumtīklu uzņēmumi, un tur kā reiz tika runāts par karstā ūdens temperatūru. It kā sīkums - ūdens temperatūra, teiksim, piemēram, norma ir 60 grādi, bet siltumnieki to silda tikai līdz 58 grādiem - sīkums vai ne, bet gada griezumā un uz visu pilsētu šie nedasildītie 2 grādi siltumniekiem dod lielus virsienākumus, tarifa aprēķini balstās uz normu, kas paredz izlietot tik un tik kurināmā lai uzsildītu ūdeni līdz 60 grādiem, mazliet mazāka ūdens temperatūra, mazliet mazāks kurināmā patēriņs, gada griezumā varens ietaupījums sanāk un parādās arī virspelņa, jo tarifu neviens nav pārrēķinājis uz 58 grādiem.

pirms 7 gadiem, 2012.02.13 11:12

Komunālo pakalpojumu joma

Uz staburags.lv pilno versiju