Maksa par siltumtīklu apkalpošanu. 169

Kā „Staburags” rakstīja (http://www.staburags.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=22094), un es arī pamanīju rēķinā par oktobri par šo pakalpojumu tagad maksājam „Lauma - A” (agrāk „Aizkraukles siltums”). Bet apskatot rēķinu par oktobri no „Aizkraukles siltums” nekādus samazinājumus neredzu. Vai tas ir pareizi? Vai kādam ir kāds viedoklis par šo?

Komentāri 169

??????

Pazvani, cik gudra(rs) biji pirms zvanīšanas, tik guda(rs) būsi pēc!!! Zvanīju, gāju uz siltumtīkliem runāt, uz Domi- rezultāts nulle. Rakstīsim vēstuli, lai paskaidro, no kā rodas tik lielas izmaksas (jo mājiens bija it kā par parādniekiem). Kādreiz tak bija nemainīga summa(par vannas istabas apsildi), kāpēc tagad katru mēnesi pieaug?

pirms 7 gadiem, 2012.08.12 14:51

tā ir!

Un kā ar VK 02.12.2011.revīzijas ziņojuma 3.pielikumā nepamatotajām emisijas kvotu pirkšanas izmaksām,kas rada nepamatotu gala tarifa palielinājumu par 0,08Ls MWh?

pirms 7 gadiem, 2012.08.16 11:53

Lāčplēša

Kad vēstuli rakstīsiet? Es arī parakstīšu.
Lāčplēša iela 8, arī kāp tā cena. Apsilda vannas istabu nosacīti - knapi silta.

pirms 7 gadiem, 2012.08.16 15:17

???????

Pašlaik vācam parakstus, mums ir norādīta adrese, tātad mājas iedzīvotāji tikai parakstās. Jābūt "Staburagā" Aldermaņa atbildei par šo mistisku cirkulāciju, sekojiet. Kā ar jums sazināties?

pirms 7 gadiem, 2012.08.16 20:18

kjirsis

...es arī gribu parakstīties,ja aukstam ūdenim pati varu aprēķināt summu,jo zinu tarifu,kas nemainās,tāpat elektrībai un gāzei...tad par silto ūdeni jāiet pie ekstrasensa...katru mēnesi cita summa! kā cilveks var domāt par budžetu...ja summa regulāri mainās? kam man skaitītājs...ja no tā nav nekāda labuma?:(

pirms 7 gadiem, 2012.08.17 09:28

purciks

Es arī gribu parakstīties. Gribas taču vienreiz uzzināt kaut ko konkrētu par šo ''pakalpojumu''.
Visur citur ir vismaz kaut kāda ''regulēšana'', bet pie mums katra mēneša rēķins ir ar izmainītiem izcenojumiem. Kāpēc tā?

pirms 7 gadiem, 2012.08.17 12:23

Lunta

Kāpēc nepajautāt pilsētas saimniekam jeb mēram?Nāk taču pašvaldības velēšanas.

pirms 7 gadiem, 2012.08.17 14:24

dh

Varbūt ir vērts padomāt par GĀZES katla uztadīšanu mājām individuāli siltā ūdens uzsildīšanai? Projekts nemaz tik dārgs nav.

pirms 7 gadiem, 2012.08.17 15:28

???????

šodienas "Staburagā" ir intervija ar Zēberga k-gu,jo Aldermanis vēl slimo, skaidro par cirkulāciju.....un atkal tas pats- ja visi neuzrāda, cik ir patērēts karstais ūdens, tad pārējie maksā vairāk. Grozi kā gribi-maksājām par parādniekiem. Ir vērts palasīt, jo siltumtīklos noteikti algu saņem visi strādājošie, bet nav neviena, kas varētu atbildēt uz korespondentes jautājumiem, vai nu pēkšņi visi atvaļinājumā...

pirms 7 gadiem, 2012.08.17 22:10

auns

Izlasot interviju Staburagā secinu, ka jāatsakās no karstā ūdens. Te taisnības nav un nebūs. Man tikai viens jautājums radās, vai par cirkulāciju būs jāmaksā, ja atteikšos no karstā ūdens?

pirms 7 gadiem, 2012.08.18 10:51

purciks

man mēģināja skaidrot, ka tā cirkulācija ir sakarā ar ''čūsku'' vannas istabā!!!! Bet zinu, ka vecajā rajonā vasarā nav vannas istabas apsildes, bet tāpat par cirkulāciju rēķins pienāk.
Tad nu īsti nevar saprast , kurš melo, par silto ūdeni, vai par vannas apsildi??????????

pirms 7 gadiem, 2012.08.18 13:39

Jezups

Kāpēc Staburags neieliek rakstu par īzglītības iestāžu remontiem? Varbūt tāpēc, ka tur ož pēc korupcijas Aizkrauklews pašvaldībā?

pirms 7 gadiem, 2012.08.18 16:40

purciks

Speciāli nopirku Staburagu un izlasīju. Pilnīgi meli, neko mazāk nemaksājam pēc ''jaunās'' apmaksas kārtības (man silt.ūd. patēriņš ir 2 kubi). Visas cenas ir nenormāli dramatiski pieaugušas!!!! Ir saglabājušies visi rēķini un paskatījos drusciņ. Ja 2010.gada javārī cirkulācija 1.52 ls un ūd.uzsildīšana 2.76, tad 2011.gada janvārī cirkulācija 1.96 ls ūd.uzsildīšana 3.06, un 2012.gada janvārī cirkulācija 3.66 ,ūd.uzsildīšana 3.61 par kubu.
Uz šodienu cirkulācija 6.98 ,ūdens uzsildīšana 3.88 par kubu.
Protams, ka tā pakalpojumu''uzskaites'' kārtība ir pat ļoti izdevīga Siltumam. Mēs maksājam par nemaksātājiem, bet, kad nemaksātājs varbūt sāks maksāt ,neviens mums pārrēķinus netaisīs, jo būs vai nu jauni nemaksātāji, vai atkal jauni maksāšanas noteikumi.
Un tas nekas, ja divus mēnešus aizbraucu ciemos,nelietoju silto ūdeni, atbraucu mājās un maksāju to ''apzeltīto'' cirkulāciju.

pirms 7 gadiem, 2012.08.18 17:58

aunam

es arī gribu atteikties no karstā ūdens un nopirkt boileri. Manas domas, ka nevajadzētu tad maksāt par cirkulāciju, vienīgi jāsaskaņo ar siltumtīkliem.

pirms 7 gadiem, 2012.08.18 21:12

??

Kaut kas īsti nav kārtībā ar to Siltumu. Kā tā var būt, ja cilvēks ekonomē, viņu ''soda'' ar cirkulāciju. Ja cilvēks lieto ūdeni bez ekonomijas, viņu ''soda'' ar nemaksātājiem.
Iznāk tāda ērta veģitēšana uz cilvēku kakla, jo cerkulācija pirmajā dadījumā (jāuzsilda neizlietotais ūdens), otrajā (jāuzsilda, jo ūdens ir iztērēts) un tam visam klāt NEMAKSĀTĀJI JĀPIELIEK!!!!!!
Pēc raksta avīzē var saprast, ka mums vēl ''jānodrošina'' (maksātājiem) Siltuma PVN pilnā apmērā, nevis sava daļa, ko esam patērējuši!!!!!
Siltums ''iet pa vieglāko ceļu'', savu mēģina dabūt ''izģērbjot'' maksātājus!!!
Bet vai nevajadzētu pamēģināt kaut ko darīt ar nemaksātājiem. Variantu ir daudz. Tie, kas uzrādā patēŗeto un maksā ,par cirkulāciju nemaksā (vai arī simbolisku summu). Cirkulāciju izdala uz tiem , kas nemaksā un neuzrāda iztērēto. To taču var mierīgi izdarīt!!!!!!
Var jau arī aprēķināt vidējo kubu uz dzīvokli, jo ne jau visu laiku nemaksāja, pēc iepriekšējiem patēriņa rādītājiem. Ja ir protesti, tad lai laiž dzīvoklī norakstīt faktosko rādījumu!!!!
Var jau arī rēķināt , piemēra pēc 1 kubu uz ''galviņu'', skatīties pēc piedeklarēto cilvēku skaita.
Ir variantu varianti, tikai vajag piestrādāt pie tā, NEVIS SODĪT MAKSĀTĀJUS un likt bez maz vai iet pie kaimiņs kašķi meklēt par nemaksāšanu!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.08.19 09:28

?

Vai tas nozīmē, ka tā arī paliks? Maksātāji maksās par nemaksātājiem? Nemaksātāji dzīvos zaļi, jo nebūs jāiespringst par maksāšanu, varēs ''cirkulēt'' uz nebēdu?????
Kā tur ir ar to vēstuli??????

pirms 7 gadiem, 2012.08.20 15:34

???????

Vēstule no mūsu mājas ir, bet jūs lūdzu arī savāciet parakstus no savas mājas iedzīvotājiem. Te izskatās, ka atkal gaida, kad kāds ko darīs, bet es sēdēšu forumā un uztraukšos par cirkulācija lielo samaksu! Visas pilsētas iedzīvotājiem vajadzētu tā izdarīt, ne viss vienas mājas......, jo nekas nemainīsies, ja mēs uztrauksimies FORUMĀ. Lāčplēša 8, kur pazudāt, tak atsaucaties?

pirms 7 gadiem, 2012.08.21 09:16

Lāčplēša

nepazudu, parakstīšu, bet vākt parakstus man nesanāks, jo mājās esmu ļoti vēlu.
kā varam sarunāt parakstīšanu?

pirms 7 gadiem, 2012.08.22 08:46

Siltums

A ko jūs gribat? daudzi par silto ūdeni nemaksā, bet jādod tas ir tik un tā. Par kādu naudu???? Citās pilsētās lieto koeficientu (mainīgu) pie 1m3 patēriņa cenas. Jūs domājat, ka par iepriekš paziņoto 1m3 cenu var apgādāt pilsētu ar karsto ūdeni, ja LIELA DAļA lietotaju ļaunprātīgi nemaksā???? Jūs, kas maksā, sedzat arī nemaksātāju parādus. Nav nozīmes, ka to(maksu) nosauc. Dibiniet paši savas māju apsaimniekotāju biedrības, cīnieties par tarifiem, lieciet katlus savus, apkarojiet savus kaimiņus- nemaksātājus.

pirms 7 gadiem, 2012.08.22 09:58

!

Nekas nav jādibina, bet kārtībai jābūt pašā apmaksas sistēmā. Nu nedrīkst tā darīt, ka maksātājiem JĀMAKSĀ par nemaksātājiem!!!!!! Tāpēc jau kaut kas arī jādara , lai nemaksātāji sāktu maksāt. Protams, tas nav viegli un ātri (rezultāta ziņā), bet vajag stingrāk, uzrēķinus arī lielākus, sodus drakoniskākus, kaut ar miliciju kopā tikt dzīvokļos pie skaitītājiem.
Un galu galā Maksātāji nav noslēguši tādu līgumu ar Siltumu, ka ''maksātājiem jāmaksā par nemaksātājiem''
Bet naudu gribas tūlit un tagad un tad nu Siltums čāpo pa maksātāju maciņiem.

pirms 7 gadiem, 2012.08.22 14:25

Komunālo pakalpojumu joma

Uz staburags.lv pilno versiju