maksājums par elektrību 17

Pirms kāda laika kvītīs par apsaimniekošanu parādījās maksājums par elektrību koptelpās. Vai ir bijis skaidrojums kā šo summu aprēķina? Ko nozīmē maksājums par slitumsūkņu darbināšanu? Vai tas neietilpst tīklu apkalpošanā par ko no mums jau iekasē Aizkraukles slitums? Kad pazvanīju uz Laumu, ka spuldzīte kāpņu telpā ir izdegusi, tad man paskaidroja, ka to ieskrūvēt ir pašu īrnieku pienākums. Kāda ir Jūsu domas , aizkrauklieši?

Komentāri 17

user

Ar esmu zvanījis - vobšcem mēs tik maksājam, bet par ko ... tā nav mūsu daļa :) Domē paprasi ko dara regulators.

pirms 10 gadiem, 2009.01.17 17:10

kentai

Tieši ar to pašu saskāros, kad prasīju, lai ieskrūvē lampiņas koridorā. Izrādās, ka mums pašiem jāpērk un jāskrūvē, bet mums jāmaksā par to, ka Lauma NORAKSTA elektrības skaitītāja rādījumus. Manuprāt to varētu izdarīt jebkurš un bez maksas.
Man vēl piedāvāja, noskaidrot kāpēc spuldzītes izdeg, vai pienāk elektrība pareizi...........tad nu jautājums kas, ko, kā apsaimnieko !!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.17 20:24

user

Nu, lūk, un pričom te dzīvokļa kvadrātmetri. To gan es īsti neizprotu, kāda starpība cik man liels dzīvoklis.

pirms 10 gadiem, 2009.01.19 08:15

gaismiņa

Un , kur tie skaitītāji atrodās?Un, ja parēķina 1.23(man bija mēneša maksā) uz vidēji vienā mājā 60 dzīvokļi ,tad sanāk 1.23*60=73.80Ls un cik ,tad tas ir kilovati?Nezinu, kā var tik daudz nodedzinātu.Man mājā strādā dators,TV ,ledusskapis un vēl visādi elektrības rijēji, bet vairāk pa 8Ls mēnesī nesanāk,Bet te kāpņutelpā dažas spuldzītes, kas deg tikai no vakara līdz rītam.Es domāju, ja jau prasa samaksu nesaprotami par ko, tad vajag arī uzrādīt skaitītāja stāvokli (no līdz), ka tiešām pa to mēnesi ir tik daudz nodedzināts.Un visi , kam interesē var iet un pārbaudī,ka tiešām tā ir.

pirms 10 gadiem, 2009.01.20 21:30

kenta

Par to jau ir runa!Galvenais, ka parādās jauna maksājumu pozīcija, bez jebkāda skaidrojuma. Varbūt , ka Staburags var noskaidrot par ko tad mēs maksājam ? Izskatās, ka Laumai grūti laiki, tādēļ plēš naudiņu kur var!

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 09:56

/////

Tulít jau maksásim arí par záles plausanu péc dzívokla m2 !!!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 10:20

user

Par Staburags aizmirsti - visi no vienas rokas ēd, un neko viņi neskaidros, un vēl jo vairāk nekasīsies ar mūsu pilsētas ķēniņiem. Staburags nekad neraksta par aktuālām tēmām, jābrīnās ka kāds viņu vispār pērk un abonē. Latvijas ziņu atreferējumi no ziņu portāliem un lielajām avīzēm mani maz interesē.
Bet par skaitītāju - to jau var nokontrolēt, ir tādas tiesības, tikai kas ir pieslēgts pie tā skaitītāja, kas to lai zina. Grūti spriest par patēriņa atbilstību, nav jau zināms kādas jaudas sūkņi dzen karsto ūdeni pa caurulēm, bet jebkurā gadījumā vienkārši atraduši pie kā pieķerties, lai lieku naudu noslauktu, kam ir līgums ar Laumu pa rokai, var papētīt, kas tur ir teikts par to kas ietilpst maksā, tai skaitā šādi elektrības izdevumi, domājams ka vismaz pusi no tur minētā Lauma nedara.
Heh, laikam jāiet kandidēt pašvaldību vēlēšanās un jāievieš beidzot kārtība visās šajās un ne tikai šajās lietās, pie reizes ķēniņus noliekot pie vietas :))

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 14:24

Uuuu - user

Pie reizes nosauc arī savu vārdu, lai redzam, kurš ir tas glābējs, par kuru jābalso pašvaldību vēlēšanās, citādāk visi liekas vienā maisā bāžami :D

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 15:20

No domes

Lūdzu jums atbildes:

http://www.aizkraukle.lv/news/development/292/

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 15:30

user

:DD Balsosi par mani?
Būtu bezdarbnieks - balotētos :)) Nav man tā vārda Aizkrauklē, lai par mani balsotu, Latvijā visi balso par smukāko purnu un labāko čomu, kuriem aiz muguras politikā ienāk viņu ***ā līdēji, un tad brīnās ka valsts ir bezmaz ūtrupē nonākusi. Neviens jau vēlējot neskatās, cik potenciāli cilvēks varētu būt gudrs un godprātīgs valstvīrs (papildus līdera dotības), tas ir viens, un otrs, kādu komandu šis cilvēks velk sev līdzi, galvenais ka smuki runā un sola debesmannu. (šis teikums nav par mani, esmu pieticīgāks :)) )
Otrkārt, viens nav karotājs, ir vajadzīga spēcīga komanda, it īpaši ja ir jālauž vecā stagnējošā sistēma. Kālab domā neviens te Aizkrauklē neko nekārto - tālab ka visur ir savējie, un kā es savam čomam tagad ko teikšu, mēs tak kopā pirtī alu iedzeram.
Latvietis latvietim ir gardākais ēdiens.

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 16:17

es

http://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=578909

pirms 10 gadiem, 2009.01.22 16:33

Ekonomists

Viena Zīle jau raudāja,ka mēnesī mājai jāmaksā700kW.Parēķināsim.100w spuldzīte.Naktī deg vismaz10stundas.1kW.Pieci stāvi.5kW.30dienas mēnesī.150kW.Četri podjezdi.600kW.Pagrabs.Cirkulācijas sūkņi.Vismaz viens.Vismaz200w.Reiz 24 stundas.Reiz 30dienas.Daudz.Vēl siltumtīklu visa elektronika.Arī 24stundas,visu mēnesi.Kas aizliedz jums ekonomēt?Kaimiņš pieslēdza veļas mašīnu.Es arī.Pie viņa skaitītāja.Tagad abi raudam,ka daudz gan tā tērē elektrību.TV arī pieslēdzu pie viņa kabeļa lielās paketes.Viņš nemaz nezin.Telefonu arī.Viņam internets un sarunas par brīvu.Man arī tagad internets un pazvanīt varu naktī,kad viņš guļ.Neesmu lepns.Un kas man liedz dzīvokli pieslēgt pie koplietošanas gaismas?Ne visu.Vienu istabu un virtuvi.Kas mani ķers?Latvenergo ne.No viņiem nezogu.Lauma samaksā.Laumas elektriķi?Ha!Lai par tādu algu kādu ķertu-diez vai kads ir tik dumjš.Nu-es kādu noķeršu.Sūdzēšu Beinārei vai Zēbergam?Lai pusi maksā man un zog tālāk.Viņam labi un man.Pirmajiem stāviem vispaŗ problēmu nevar būt.Par elektrību un ūdeni nemaksā'ju no2000.gada.Nav patēriņa.Vasarā santehniķi par 200ls pārmetināja kaut kādas 2 caurules un nu esmu atteičies no siltuma.Nevajag.Un piesieties man neviens nevar.Dzīvoklī man viss kārtībā.Par trepēm un pagrabu man nav daļas.Atnāca divi.Viens garš un tievs.Otrs mazs un resns.Kaut ko sķrūvēja.Teica,ka būs labāk.Ir ar.Man.Ideāli.Visu laiku bija problēma ar mobilo.Nācās maksāt.Krīze atrisināja arī šo lietu.Maksāju vienam 100latu gadā un noruna-mēnesī sarunas ne vairāk par20ls.Un viss labi.Telefons strādā,rēķini nenāk.Vajag sarunāt un smuki uztaisīt.Un kas nāks ķert?Ne jau Plūme,ne Aldermanis,ne Makuševs vai Beināre ar Vectirāni.Nāksim mēs-jūsu vīri,tēvi vaikaimiņi.Tie,kurus draud atlaist vai samazināt algas.Vai tad mēs nesarunāsim?Sarunāsim gan!

pirms 10 gadiem, 2009.03.09 19:24

Skudris

Kenta. starpcitu manā padjezdā katrs skrūvē savu spuldzīti, ja izdeg p[aši ieskrūvējam, jo negribam kaklu nolauz un noklūt slimnīcā. Ko var čīkstēt! Valstī Krīze iestājusies un tu vel te kaut ko prasi no Laumas!

pirms 10 gadiem, 2009.03.10 13:52

hmm

zini man ar ta ir gadijies ka mana kapnutelpa ir izdegusi spuldze, neviens negrib ieskruvet, bet par elektribu bij jamaksa, un kad es ieskruveju pec divam dienam ta spuldze bij izskruveta, kur te taisniba, es ar katru reizi nevaru pirkt spuldzes un skruvet, lai citi pec tam varetu tas izskruvet, un Laumai starp citu nav ta krize nemaz tik liela, palasi staburagu, tur par Laumu ka reiz bij rakstits!!!

pirms 10 gadiem, 2009.03.12 11:02

aita

Laumai nekad nebūs krīze,arī siltumtīkliem,ūdenim...jo tie ir cirpēji,bet mēs aitas,kurām tagad mūžīgā krīze...jo cirpēji tak jāuztur,lai viņiem neiestātos krīze....

pirms 10 gadiem, 2009.03.14 19:32

incīc

Mums arī zaga tās spuldzītes. Mēs sākām iekrāsot tās. Kad tā drusku sarkana, tad neņem, kaut gan pāris reizes arī sarkanu zaglēni nesmādēja ;-)

pirms 10 gadiem, 2009.03.15 02:19

aita

tās spuldzes nav vajadzīgas,jo iedzīvotāji tik stulbi,ka nevar aiz sevis nodzēst gaismu...kāpēc man būtu par to jāmaksā?es tikai priecājos ,ja tās spuldzes nav!kur nu vēl skrūvēt?Laikam latvietim jākļūst galīgam nabagam bez biksēm,tad sapratīs ka jāmācās taupīt sīkumos,kā to dara pat pārtikuši cilvēki ārzemēs....

pirms 10 gadiem, 2009.03.15 08:37

Komunālo pakalpojumu joma

Uz staburags.lv pilno versiju