Jauki 4

Tie anonīmie niki gan ir skaisti, burvīgi, brīnišķīgi, forši. Pat tie neprašas, kas citādi neprot atbrīvoties no negatīvās enerģijas, izgāž savu žulti, slēpjoties aiz nika. Godīgi, atklāti viņiem trūkst drosmes. Ja kādu muļķigu jautājumu uzdod ar nika palīdzību, seko tikpat "gudras" niku atbildes. Ja kāds parakstās ar vārdu vai tikai piemin citu vārdu, tad "aprunā" vārda īpašnieku. Lai veicas nikiem. Žēl tikai, ka daži ir teikuši, ka kaut kad pēc komentāriem pētīs sabiedrības uzskatus. Nav jau ko nožēlot - jau tagad bez pētīšanas ir skaidrs, ka sabiedrības vairums ir vienkārši tāds, kā ir.

Komentāri 4

jauks niks

" Nav jau ko nožēlot - jau tagad bez pētīšanas ir skaidrs, ka sabiedrības vairums ir vienkārši tāds, kā ir."

Neticat?! Palasiet Leonas tekstus.

Lai gan ir tāds teiciens "Nevėrtė sabiedrību pēc Leonas"

pirms 7 gadiem, 2012.08.05 01:06

refs

Уважаемая Гунта Леона!
Вы же видите, общество Bac не понимает, и знаете почему? Между Вашеми строками явно просматривается бессилие. А бессилие - думаю Вы это знаете -вызывает насилие. Хищное общество жаждит крови.

pirms 7 gadiem, 2012.08.05 08:35

...

Slims cilvēks...Bet vai ir attaisnojama šī gānīšanās publiskajā telpā par visu un visiem.Vai tiešām to nevar apturēt kaut vai tīri tehniski???

pirms 7 gadiem, 2012.08.07 10:22

Niķene

Nu kurš gan ir pārspējis Tevi savas negatīvās enerģijas un žults izgāšanā. Nu nav neviena, kas tik hroniski slimotu forumos. Un kas gan būtu sūdzējies par to, a Tu. Tiešām jāsaka, kā viens no pēdējiem komentētājiem - vai tiešām nav iespēju aizvākt no šejienes Tavus mistiskos ikdienas murgus. Ja kāds izsakās arī ne tik pozitīvi, tad vismaz tas ir viedoklis, bet taviem palagiem jau vairs nav nekāda satura.

pirms 7 gadiem, 2012.08.07 10:41

Kultūras dzīve

Uz staburags.lv pilno versiju