Suņa sū 5

Nelija. Sniegs arī jau kādas dienas nokusis. Izdomāju, ka kādas dažas tačkas ar nokritušajām lapām jāsavāc, vēl jau tās lapas (pat zaļas) spītīgi turas kokos, bet jāvāc vienalga. Lai tā pavisam droši varētu grābt lapas, pirms tam bija jāsavāc suņa sū. To daudz, sniegotās un lietainās dienās tie arī krājušies. Īpaši grūti nebija. Ja tik vienkārši būtu savākt tos politikāņu ievārītos sū, kas krājušies jau gadiem. Un kas gan tos gribēs vākt? Manu suņu teritorijā es tikai viena vācu sū, citi tikai nobrēcas - vai, iekāpu suņa sū. No brēkšanas vien sū skaits nemazinās.

Kaut kādā forumā saka, ka mans vienīgais draugs esot internets, lai es paskatoties uz sevi. Ha. Kā ko tādu var teikt, es tikai pati zinu, cik man ir draugu. Tādi sū apgalvojumi liecina par zemo izglītības un vispār saprašanas līmeni. Šiem apgalvotājiem sū var kraut uz galvas, cik tik kāds grib, pat nemēģinās kaut tikai no smakas atbrīvoties.

Draugi un draudzība vispār ir vesela "tēma". Ir gadiem nesatikti, bet joprojām cienījami, varbūt pat ne bijuši, bet vispār - draugi. Ir nekad nesatikti, bet tāpat - draugi. Un internets nav draugs. Tā var uzskatīt tie, kam katrs, ar ko sasveicinās vai runā par labu laiku, ir draugs. Draudzība ir ne tikai laba, bet arī ļoti bīstama lieta.Senči bijuši glupi, ka izdomājuši - pie pilna galda draugu daudz?

Cik cilvēku, tik viedokļu. Viens var uzskatīt, ka tam(i) nu gan neveicās, jo ir bijuši(as) trīs vīri(sievas). Cits uzskata, ka tas viens(a) nav derējis trim. Suņa sū ir visur, ar izvairīšanos no iekāpšanas nepietiek.

Komentāri 5

Secinājums

Gunta Leona suņa sū.

pirms 6 gadiem, 2012.11.05 20:56

you

tiramisū?

pirms 6 gadiem, 2012.11.06 10:36

ķilupe

pašā šunciema centrā bruģēs/asfaltēs spec. sū škirošanas placi :)

pirms 6 gadiem, 2012.11.06 12:20

Gunta Leona

Prieks sastapties, brāl (mās). Prieks arī par citiem visszinošiem muļķiem.

pirms 6 gadiem, 2012.11.07 18:52

nedoma ar vaveriti

sunja su -ir dabigs meslojums zemei... un tas ir labi, Tev neviens neliek bradaat pa zaali un bojaat zalaaju!!

un ko Tu ar sho raxtu gribeeji panaakt?

uztaisiit talku ar 100 cilveekiem kas ar smaidu seja lasiis sunja suuuu???

pirms 6 gadiem, 2012.11.11 02:52

Kultūras dzīve

Uz staburags.lv pilno versiju