labradorpuika meklē mīlošus saimniekus!!! 4

Mājas meklē melns, īsspalvains, 1,3 gadus vecs labradora jauktenis. Vesels,draudzīgs, labestīgs, stiprs, vakcinēts.

Komentāri 4

roze

Tas ir suņuks par kuru bija rakstīts Staburagā-izglābts no bada nāves.Suņuka fotogrāfija ir portālā www.ss.lv. pie sadaļas dzīvnieki-suņi-nezināma šķirne.Pagaidu mājās ,pie labiem cilvēkiem ,sunītis aizmirsa par lielajiem pārinodarījumiem-aukstumu,badu.Palīdzēsim šim skaistulim atrast mājas, kurās būs silti, vienmēr pilna bļodiņa un mīloši saimnieki.Sunītis to ir pelnījis.

pirms 9 gadiem, 2010.03.01 21:02

ir

Tuvojas pavasaris un tam līdzi kā jau katru gadu uz trotuāriem, ielām suņu mīnas. Ejot tā vien skaties vai izdosies izvairīties vai tomēr kādā trāpīsi. Riebjas!!! Protams dzīvnieks nav pie tā vainīgs, bet mīļie suņu mīļi,nēsājiet lūdzu maisiņus savāciet un nokopiet visu. Zinu, ka tāpat nekas nemainīsies, tāpēc arī man suņa nav un nebūs.

pirms 9 gadiem, 2010.03.03 12:39

ome_

Paldies labiem cilvēkiem! Suns aizbrauca uz Talsiem, kur uz sludinājumu atsaucās labi saimnieki privātmājā.Lai aizmirstas viņam necilvēku pāridarījumi!
Par suņu"mīnām".Pilnīgi piekrītu, ka šie ornamenti uz kūstošā sniega arī dzīvnikmīlim izraisa nepatiku un riebumu. Bet ko darīt, ja uz visiem aicinājumiem savākt savu suņu kakas visi kakā virsū? Nav, kas šo lietu kontrolē!! Te vajadzētu kādu administratīvi sodīt un sarīkot paraugprāvu, tad varbūt kaut kas mainītos.

pirms 9 gadiem, 2010.03.05 14:05

roze

Sunītis uz Talsiem neaizbrauca,jo lielākā daļa dienas būtu jāpavada piesietam.Šodien suņuks laimīgs guļ uz dīvāna.Par viņu rūpējas jauka ģimene,un par galveno spēļu draudzeni tika izvēlēta saimnieces meita.Sunītis tagad dzīvo Bauskā.

pirms 9 gadiem, 2010.03.13 22:11

Lauksaimniecība

Uz staburags.lv pilno versiju