Par Daugavas produkciju 61

17.februārī Daugavas veikalā pie vecās Maksimas nopirku 1/2kg biezpienu un paci,nu Daugavas saldā siera ar žāvētiem augļiem. Mājās biju pārsteigta un vīlusies, atverot siera iesaiņojumu tas bij viegli pārklājies ar tādu glumu skidrumu, pilnīgi bezgaršigs, arī biezpiens ar skābu un veca ska'bpiena smaku. Informēju, lai cilvēki domā ko un cik pērk, labi, ka miskastēs dzīvo kaķi -bomži, jo cilvēks tādu ieest nevar, vienkārši negaršigi, izmesta nauda.Piebildīšu, ka derīguma termiņš tam biezpiena sieram ar žāvējumiem beidzas 22.februārī. Tātad oficiāli pretenzijas piestādīt kādam nevar. Zinu, tikai to, ka savu kāju tur vairs nesperšu.

Komentāri 61

Utubunga

Hmm, ko tu te muldi? Piena produktus (un maizi) patstāvīgi iepērkos šajā veikalā, un nekad nekādu nepatīkamu pārsteigumu nav bijis, ieskaitot dažādos našķus, ko retāk nopērku.
...
Varbūt tev mājās nav leduskapja, un nopirktos piena produktus līdz rītam atstāj uz radiatora? Jeb tirgus piena bodītēs pircēju apsīkums?

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 16:20

west

daugavas produkcija ir domaata tjip mc2 klientiem. No zemniekiem peerkiet, taa produkcija vareetu buut 90% BIO!
Kvalitaatei Daugavi jaabuut labai, bet domaaju, ka driizumaa tas uznnemums arii izniiks.

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 16:22

ņamm

es ari iepērkos šajā veikalā un vienmēr kvalitāte laba bijusi.Tikai žēl, ka pienam jau pacēla cenu par 2sančiem un nu vairs to nevarēšu atļauties tik brīvi pirkt

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 18:30

pircēja

Nu nezinu kā ar tiem piena produktiem, es pērku maizīti reizēm šajā veikalā. Un arī ļoti jāseko, ko paņem - veca maize sajaukta ra svaigāku kopā... Tā kā diez cik laba reputācija jau nu šim veikalam nav...

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 19:16

lufulyf

Es arī jau retāk eju šājā veikālā, jo agrāk regulāri iepērkāmies Sērenē, bija viss ļoti garšīgs un svaigs. Par Aizkraukles veikalu, varu pateikt, kā maize tiešām ir sajaukta ar vecu , biezpiens ar krējumu arī nebija svaigs.Žel.

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 19:30

una

Iepērkoties Sērenē viss svaigs un patīkam, savukārt Aizkrauklē vai Koknesē maize bieži vien nav pirmā svaiguma.

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 19:44

Regulārs Daugavas klients

Esmu pircis 3 dažādos Daugavas veikalos biezpienu, maizi, sieru, kefīru, desertus, jogurtu, krējumu, saldos un kopā būšu apēdis kādu pustonnu un ne reizi nav bijis ne mazāko sūdzību par kvalitāti. Konkurentu ...a tas viss ir!

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 22:11

es ar

Es ar gandrīz katru dienu iepērkos Daugavas veikalā Aizkrauklē. Visa mana ģimene ir apmierināta ar kvalitāti, cenām, apkalpošanu. Produkcija laba. Ne reizi nav gadījies nopirkt vecus produktus. Nocenotā maize ir salikta atsevišķi(kam termiņš beidzas tekošajā dienā), tā, ka visu var atrast, saprast.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 08:35

pārdevēja

Tas nekas,ka termiņš beidzas 22.02,bet pēc visiem san.minimuma likumiem pircējam ir tiesības preci,kurai vizuāli un pēc garšas -nav derīga lietošanā,arī biezpienu ar skābuma garšu-atgriest atpakaļ veikalā,un ,ja sieram ,nav rūpnīcas vakuma iesaiņojuma,bet gan jau veikala plēves iesaiņojums,tad ,gan pēc rūpnieciskā iesaiņojuma atvēršanas tā termiņš jau samazinās.Un pārdevējas nav tiesīgas tirgot bojātu preci,kaut arī termiņš to atļauj.Nākotnei-ja bojāta jānes atpakaļ,bet tādu biezpienu var ar ožas paņēmienu pārbaudīt tur pat veikalā,jo tagad to veikalu ir daudz,pirktspēja samazinājusies,ne to vien var iegrābties.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 09:18

kjirsis

glumo sieru vajadzeeja aiznest uz PVD... un cheks kad pirkts....tad buus kartiiba:)

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 11:20

Māris

Uz mūsu PVD gan nav jēgas neko nest ;)

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 11:40

doroteja

Kāpēc nevari celt pretenziju, tieši tāpēc ka derīgums bija labs vajadzēja nest atpakaļ uz veikalu....pie tam tūlīt . Es vienmēr kā atnesu nopirkto mājā tā pārbaudu. ja kas tūlīt joņoju uz veikalu ar visu preci,un līdzi paņemu arī pirkuma čeku, citādi nevar... tas lai atgūtu savu naudiņu ....

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 15:47

west

Taa stulbi neizklausaas? Vest atpakall kaut kaadu s-da biezpinu? Tad izlamaat paardeveeju? To var peec skata jau redzeet, kad nav pirmaa svaiguma, un tie auni, kas neatskkir svaigu maizi no jau dienu staaveejuma ir cita probleema. Veikala vadiitiija shajaa gadijumaa ir vainiiga, kad nnem preces, bet pec tam nevar taas paardot! Aaaksti Juus esiet, vairaak man nav ko teikt, vai ar totaalie stulbenni!

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 18:43

cse

Nesprotu, ko tajā veikalā cilvēki meklē...?! Tur tak ir nenormāli dārgi viss, citos veikalos daudz lētāk ir. Man tur nepatika galīgi. Vienreiz iegāju intereses pēc, un vairs arī neiešu.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 19:44

ssss

Man ir bijusi gadijumi kad man tā prece nostāv mājās pāris dienas pec termina beigām, un tad viņa vel jo projām ir garšiga un ēdama. Ražotājs terminu samazina lai produktu nenopirktu beigtu. Var protams gadīties kāds brāķis, vēlos jautāt, Kurš cilvēks nekad nav iegrābies kāda brāķētā precē, produktā? Daugava saražo preci aptuveni 30 veikaliem, tas kvatums ir milzigs, un brāķis vai bojāta prece toč būs pa kādai, un domāju ja aiznestu to preci uzveikalu tad arī viņu samainītu. Tapēc nav jāraksta tādi stulbi raksti.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 19:59

siks

Strap citu Daugavas veikalā daudz kas ir letāks. Ja ārī jus sakat ka svaigā maize ir sajaukta ar vecu, tad paņem tak rokās acis un pameklē visgarako terminu, tas jau nav aizliegs.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 20:03

nn

un tā pārdevēja,kura krāpās tirgū ar zivīm tagad strādā Ķekavas nodaļā!esiet modri!vēl SKOLAS IELAS Maximā viena pārdevēja strādā tik veikli,ka ātrumā ļoti šmaucas!

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 20:44

west

Es, kad senaak kur ieraudziiju Dagavas produkcijas cenas, pat vairaak uz vinnaam neesmu skatiijies-pat nepieveershu uzmaniibu. Skkiet, ka 1l piens maksaaja 1,2Ls stikla puedelee. Lohi, kas, ko taadu peerk :D 2eur pa pienu, jaa... Maize, nu taa, senaak man vinna patika, bet tagad vairs neredzu tur atskkiriibu, jo nav eedama. Liepkalniem arii kvalitaates liimenis zudis, par to maizi gan var maksaat, bet ne par kaadu... Gaumes dazhaadas, cilveeku maki arii-ja man arii buutu miljons lieks, shaubos vai pirktu ko tik deell ziimola. Nerunaajot par dreebeem, tehniku u.c.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 20:48

klients

Varbūt tie kritizētāji ir tik nabagi, ka nav īsti naudas un tāpēc te savu sāpi izliek?

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 20:55

nakotne

nu tak nepērc to maizi ja reiz negarso,cep patii majas.ko var ceptiies.

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 21:17

Lauksaimniecība

Uz staburags.lv pilno versiju