Ķeksīti var ievilkt 2

Būtu labāk braukusi rīta pusē un Aizi, ne taupījusies vakara tukšmuldēšanai, kas oficiāli saucās Skrīveru novada domes priekšsēdētāja Andra Zālīša tikšanās ar iedzīvotājiem pulksten 18.00 Skrīveru kultūras centra zālē. Tukšrunāšana jau valstī cieņā. Pasākuma pašu sākumu nokavēju, bet vēl tad tā apmeklētāji vēlējās noskaidrot, kāpēc citi deputāti šodien netiekas ar iedzīvotājiem. Pat afišās laikam esot bijis rakstīts, ka priekšēdētājs tiekas ar iedzīvotājiem. Vecie pasākuma apmeklētāji lasīt neprot, kur nu vēl ko saprot. Jautājumi priekšsēdētājam arī tādi patukši - gadiem paši nav pat mēģinājuši nokārtot zemes īpašuma lietas, tagad cer, ka deputāti visu izdarīs, neiztiekot bez pārmetuma - deputāti neko nedara. Es arī nesaņēmu gaidīto atbildi. Jautāju, vai tad, kad stāties spēkā jaunais paaugstinātais zemes īpašuma nodoklis, tā izmaiņas atspoguļosies arī kapos, uz kuriem pārcelsies vairums pasākuma apmeklētāju. Atbildē bija - kapus tas neskars. Neesmu papētījusi tabulas, kapu zemei varbūt nodokli nepalielinās. Sēdēju blakus pazīstamiem skolotājiem, noteicu - ja skolas laikā Žanis būtu teicis, ka man šis viss būs jāpiedzīvo, nosistu viņu. Ha. Bet kas mainītos? Nekas. Es tikai būtu slepkava. Pagastvecis (vispār jau ir novads, bet, vai kāds mazāks novads vēl ir?) teica - es izvairos Skrīverus sakt par guļamvagonu. Jā, šodien pagasts nav nekāds guļamvagons, darba jau nav ne tikai Skrīveros, bet visā valstī. Kas tas par guļamvagonu, ja uz Rīgu un otru pusi iet tikai pāris dažu vagonu vilcieni dienā? Visi uz darbu brauc ar personiskajām mašīnām? Bez tūrisma aprunāšanas arī neiztika. Esot tik daudz apskatāmu vietu. Jā, ir. Tikai, kas uz to skaistumu skatās? LMT tornis tika aprunāts. Runāt vajadzēja pirms celtniecības. Tagad vienkārši tornis jājauc nost, bet varbūt ir vieglāk nojaukt pagastu? Kaut kas gaidīja priekšlikumus, kā no LMT izmantot iegūto naudu. Man ir priekšlikums - tuvējo māju saimniekiem katru mēnesi izmaksāt 5 santīmus... Vēl jau runāja šo to. Pasākums ķeksīša pēc, tukšrunāšanas cildināšanai.

Komentāri 2

zzzzz

Kas tā par sapulci, velta laika tērēšana :(

pirms 5 gadiem, 2013.11.06 14:21

ef ef

Pilnīgi piekrītu ieprieķš teiktajam. Tukša muldēšana. Jaunā izpildvara neko ar nepateica, pat nepiecēlās, lai kaut ko jēdzīgi pastāstītu, ar ko tad sāks savu darbu, kas padomā darāms novadā. liekas, ka tikpat tukša būs tā atrašanās tai amatā, kurā nu gan vajadzēja vienu riktīgu,saimniecisku vīrišķi. Zirni noņēma, bet, vai vietā būs kas labāks, vai, tāpat kāizpiddirektoru, ieliks kādu pazīstamu draugu, lai tik saņem algu un nelien, kur nevajag. Vai būs godīgs konkurss..?

pirms 5 gadiem, 2013.11.09 07:42

Pašvaldības

Uz staburags.lv pilno versiju