Pašvaldību un to uzņēmumu principi darbinieku atlasē. Konkursu īpatnības un apstiprināto personu atbilstība. 5

Pēdējā laikā dažās pašvaldībās ( to komunālajos uzņēmumos ) ir parādījies tāds amats kā - parādu piedziņas speciālists. Saprotot šī amata specifiku un īpatnības, kādas ir lasītāju domas par to, kādam ir jābūt šāda amata veicējam vai veicējai? Vienā otrā pašvaldībā konkrētā amata izpildītāji ir ļoti apšaubāmas personas, kurām piemīt tādas īpašības, kas NAV savienojamas ar šo amatu ( dažādas atkarības, neizpratne par jēdzienu - konfidencialitāte -, neorientēšanās likumdošanā utt ) !

Komentāri 5

rigoleto

Cilvēks , kam nav kur iet, kļūst par piedzinēju:) Jautājums tikai, cik drīz pienāks laiks, kad no paša piedzīs:)))

pirms 4 gadiem, 2015.04.07 19:36

pavadzīmis

Par šo jautājumu lai uztraucās tie , kuri šo personu ievēlēja amatā . Kad vajag savējo dabūt par parādu piedziņas speciālistu , tad daži deputāti piever acis , ka tikai vilks paēdis un kaza dzīva .

pirms 4 gadiem, 2015.04.12 04:18

alksnis

Dažās pašvaldībās ne tikai parādu piedziņas speciālists savējais ieliktenis , bet arī sociālajā dienestā un bāriņtiesā valda radniecības saites .Ja māte n-to gadu vada bāriņtiesu , tad meitai obligāti , regulāri palielinot algu , jākļūst par socdienesta v.i..Tikai reāli nepaveiktie darbi jau ir saredzami no LM skatu torņa .

pirms 4 gadiem, 2015.10.13 22:16

tuntulmuntuls

Tu paskaties vispār,kādas radniecības saites valda Kokneses Novada Domē.tur ir sabīdīti gan vīri,gan sievas,nemaz nerunājot par bērniem!

pirms 4 gadiem, 2015.10.14 12:47

selfijs

Tāpēc nevar atšķirt taisnību no radniecības. RADS RADAM ACĪS NESPĻAUS .Tā vienā mierā visiem labi ,kamēr kāda ministrija ko neatkapā .

pirms 4 gadiem, 2015.10.15 17:36

Pašvaldības

Uz staburags.lv pilno versiju