sveicpaši sevi... 7

Štrunts. Lai neteiktu kādu rupju vārdu svešā valodā, ko tā ciena jaunie. Sagadījās tā, ka bija jāiet garām 1. septembra "svinīgajam aktam"pie skolas. Pasākums vēl nebija sācies, var jau gadīties, ka līdz sākumam atnāca 10 reizes vairāk cilvēku (tie nebija tikai 10, tik tālu ātri varu izskaitīt). Atcerējos - pirms pāris nedēļām sarunā ar vienu skolotāju minēju, ka man skolas laiks saistās ar skaitli 700. Viņa teica - bija jau arī 800 skolēnu skolā, šogad apmēram 300. Tad jau tas štrunts nemeloja...

Komentāri 7

Ieva L.

Es vienmēr esmu priecājusies, ka mani bērni mācās tieši Skrīveru skolā! Samazinās skolēnu skaits visās skolās, bet lai tik ciniski, indei pāri plūstot rakstītu par savu skolu.Te tiešām ir tik kompleksains un neiecietīgs cilvēks. Bet Guntai patīk pievērst uzmanību ar štruntīgiem komentāriem par savu štruntīgo atmiņu un štruntīgo dzīvi savā štruntīgajā sabiedrībā : Gunta + Gunta. Gunta Leona, tas vairs nav smieklīgi- indi atstāj mājas kanalizācijā!

pirms 4 gadiem, 2014.09.02 18:57

Vārds_uzvārds

Jā, un citās novadu skolās skolēnu skaits pieaug tā, ka pa durvīm vairs nevar ieiet....

pirms 4 gadiem, 2014.09.02 20:19

Septembris

Nevajag šausmināties un sašust, bet gan priecāties par katru bērnu, kas dzimst, par katru pusaudzi, kas ver skolas durvis. Vēlēsim veiksmi un jauku mācību gadu!

pirms 4 gadiem, 2014.09.03 12:05

Žanis

arī tiem tizleņiem,kas uz skolu iet ālēties un apsaukāt skolotājus? Tie nav bērni-monstri,kuriem būtu psihenes īstā skola.

pirms 4 gadiem, 2014.09.08 09:06

Žanīti!

Sāvāc tos ''tizlenīšus'',un ved tik bariņā uz Bormaņiem! Tur par papildinājumu tikai priecāsies! Nesaprotu,tikai slims cilvēks ,var tā izteikties.

pirms 4 gadiem, 2014.09.13 16:42

Žanna

Tie tizleņi un monstri ir mūsu pašu bērni! Ko sēsi- to pļausi....

pirms 4 gadiem, 2014.09.09 13:44

labais

Nu ta žēl, ka jūs tādus esat iesējuši, ja jums viņi tādi ir.

pirms 4 gadiem, 2014.09.12 10:38

Pašvaldības

Uz staburags.lv pilno versiju