Davai kruti 4

Manā jaunībā cien Z.Skujiņš (rakstnieks) laikam izdomāja televīzijas vietā lietot Tālrāde. Kur ir tā tālrāde? Kādreiz cīnījās pret čau, tagad čau brāļojas ar davai un okei. Valodnieki vainīgi? Jeb referendums jārīko pret čau un davai. Kaut kāds komentētājs saka, ka es putrojot staļina represijas ar šodienu. Tās ir pilnīgi neatkarīgas 2 atsevišķas lietas vai tomēr kaut kā saistītas? Cits saka, ka es ar savu drosmi guļu tik savā būdā. Jā, varbūt. Tikai es varu nebaidīties, nebaidos, ka cits muļķis mani nosauc par muļķi. Man reāli uzbrauca piedzēries. Bet vai tik visiem latviešiem nav uzbraucis kāds piedzēries, ka tagad viņi kaut kā cenšas runāt par to, ko paši 20 gadus pieļāvuši. Veci veči skaisti runā par nacionalitāti, patriotismu... Viņi ir pilnīgi pārliecināti, ka kāda vecvecmām... daudzajos karos, kas te gājuši pāri, nav sagrēkojusi, vai jau iztaisījuši DNS analīzi? Naivi un gļēvi ir tie latvieši. Vecais Ulmanis pieļāva baigo kļūdu ar to 15. maiju, vajadzēja ļaut, lai krievija uzbrūk un apšauj visus latviešus.

Komentāri 4

kjirsis

pilnmeeness ir jau beidzies??? :D

pirms 7 gadiem, 2011.12.16 08:44

Aivis

Nulle bija pilns mēness aptumsums :))

pirms 7 gadiem, 2011.12.16 09:01

gl

Lasu, lasu, bet nekādi nesaprotu jēgu viņas rakstiem. Kaut kas samiksēts kopā, samaisīts, sagrābstīts no kaut kurienes, bet satura nekāda! Un pateikts nav nekas!

pirms 7 gadiem, 2011.12.16 15:45

sirsenis

Tur nekas nav jāsaprot. Lai cilvēks izpaužas, jo tas ir viss, kas viņai palicis. Tie, kas zin viņas traģēdiju-lieciet vismaz jūs mieru viņai.

pirms 7 gadiem, 2011.12.19 13:34

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju