Deg. Gaidīt? 4

Deg, deg. Skaidri redzams, ka deg, dūmi jau lieli, vēl kāda vēja pūsma un liesmos pamatīgi. Bet daži skaļi saka - mēs par to domājam, ir projekts, mēs pie tā strādājam sen, risināsim... Bet deg. Deg. Cik ilgi gaidīt, kamēr sadeg? Tā degšana ienāca prātā, kad pa TV mazliet dzirdēju un dažbrīd arī paskatījos Sastrēgumstundu. Tur runāja par Latgali. To, ka uz Rēdera jautājumu neatbild, bet runā riņķī un apkārt nav vērts pieminēt. Daži nezin ko gaida, kaut kādas pārmaiņas TV. Kaut kā aizmirsts - žurnālistika ir sabiedrības spogulis. Slimnieku spogulī vēlas redzēt veselu. Slimiem jau tas liekas normāli... Par Latgali var turpināt runāt. Vēl jau tur dzīvība ir saglabājusies. Ko latgaļi, kaunēdamies par savu izcelsmi, neizdarīja paši, to politikāņi pabeigs, viņiem jau tik sīkums atlicis. Par citām lietām saka - Igaunija, Lietuva par mums ir labāka, Eiropa mūs nesapratīs... Par Latgales atstāšanu "vispārējai apskatei, sakot - tā bija", sapratīs? Nu beidzot apstriprināta Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome. Tai priekšā daudzas risināmas lietas, arī - tautas uzticības iegūšana. Gan jau ar to klāsies visgrūtāk. Es joprojām uzskatu, ka NEPLP "ies pa glavļita iestaigāto taciņu". Vienu gan es gribētu - lai NEPLP ne tikai uzklausītu un izpildītu politikāņu norādījumus no Saeimas nama, bet arī - pati, kaut slēpti (žurnālisti taču to prot, ja nav iemācījušies, jāiemācās) ietekmētu politikāņus. Par sabiedrisko mediju abonentmaksas ieviešanu spriež gadiem, bet TV un radio joprojām pārplūdina reklāmas un viņi cīnās ar finansiālām problēmām. Ir jau vēl daudzas un daudzas lietas, kas būs, jau ir, priekšā jaunajai NEPLP. Pagaidām NEPLP nav arī vadītāja. Man nav nekas pret vīriešiem, bet varbūt godu un darbu vadībā pelnījusi sieviete?

Komentāri 4

CCCC

TU TAKS ESI GARIGI SLIMA ,PORTALU PIEMESLO AR SAVIEM SUUDIEM

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 11:46

gl

Man gan patīk jaunās padomes Grūbe un Dimants, vēl Mjartāns arī dzirdēts, bet tos divus galīgi nepazīstu. cerēsim, ka jaunā padome ieviesīs ko labu un jaunu. Runājot par Latgali, es domāju ka cilvēki, kuriem ir savas piemājas saimniecības, iztikt var. Liela daļa cilvēku ir palaidušies slinkumā.

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 13:46

Lunta Geona

- Deg. Gaidīt? - gļevi pajautāja savai ēnai Gunta Leona, raugoties degošās istabas liesmās.
- Nē!!! - drosmīgi atbildēja Gunta Leona pati sev, jo viņas ēna nez` kāpēc klusēja. Tad drosmīgi, visus četrus vaigus piepūtusi, skrēja pie kaimiņienes.
- Sveika kaimiņien. Es pie tevis.
- Ko vajag?
- Es pie datora gribēju.
- Vai tad tavs salūza?
- Nē. Sadega. Bet tas netraucē man turpināt piesārņot internetu ar saviem murgiem.

pirms 7 gadiem, 2012.02.04 20:19

Gunta Leona

Tādi tuvredzīgie vienpusējie īsprāši arī noveduši L-ju tur, kur tā ir. Viņiem garšo suņu sū, kas tagad sasaluši, ar tiem jau var zobus izlauzt, tāpēc metas virsū citiem, varbūt var apēst. Ha. Lai ko tie politikāņi stāstītu, vēl jau nav tie briesmīgākie laiki. Vēl tikai būs.

pirms 7 gadiem, 2012.02.05 18:51

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju