Iet vai neiet balsot 66

Nevaru izdomāt - iet vai neiet atdot balsi. Un bez balss nemaz negribu palikt. kaķus indēs nost arī pēc vēlēšanām. Aizver muti - jau folklorizējušos vārdus neievēro pat tie, kuri pašpārliecināti vēlas, lai šie vārdi uz viņiem arī attiektos. Nav jau ko brīnīties, cik cilvēku mūsu sabiedrībā vispār ievēro kādu latvju dainu no folkloras? Kur nu vēl viņiem prasīt, lai ievēro kādus pāris gadus vecus vārdus.

Runā un runā, viens pats runā,neievēro ne kāda cita teikto, ne jautājumu. Ja kāda augstskola izsniegtu diplomu runāšanā, tad šim jau varētu . Diploms būtu kabatā. Kur tā runāšana visus novedusi, mēs redzam, jūtam, zinām. Tik pats runātājs ne, viņš tik saka - viņi neizdarīja to, viņi nedara šito, es gan. Jūs jau sapratāt, ka pieminētais ir ne viens cits, kā daudzu aprunātais Šlesers. Gan jau viņš ar savu runāšanu pierunās, aprunās savus balsotājus. skaļi vārdi ne reizi vien aizmiglo acis, pat aptumšo prātu.

Komentāri 66

siice

nav jau tik traki, tomēr dzīve iet uz priekšu. ir arī mums labie darbi un gribas ticēt. par Šleseru nedomāju. manuprāt politiķi reāli dara tik cik var izdarīt un ja godīgi visu teiktu, tad mēs vēl vairāk viņus maigi sakot kritizētu. lai gan man arī ne viss patīk un ir īpaši mūžīgā griešana. bet ja visur saskatīt tikai melno, tad pēc laika dzīve arī kļūs patiesi melna. kaķus nu gan ne šlesers, ne dombrovskis neindē.

pirms 9 gadiem, 2010.09.07 18:16

laase

JAIET OBLIGĀTI...ja nezini par ko balsot,var tak svītrot ārā ķandidātus,lai netiek pie kārotā

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 07:14

laasei

Izsvītrojot kandidātus, tā PARTIJA vienalga būs piedalījusies vēlēšanās un dabujusi tavu balsi!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 08:11

nihelists

Ja neviena partija nepatīk, tad var balsot ar tukšu aploksni. Nevienai partijai Tava balss neaizies, bet vēlētāju kopskaitā tā būs. Tātad katrai partijai būs par manu balsi mazāk.

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 11:18

?

Kas tas par jautājumu, protams, ka jāiet.
Gunta, Tu arī tikpat daudz runā kā tie Tevis nopeltie politiķi. Ar ko tad esi labāka šajā ziņā?

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 11:22

acs

Es arī nezinu.Varbūt tiešām ar tukšu aploksni?

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 12:15

siice

tukša aploksne ir tukšas domas un bezizeja. Jāizdomā par ko balsot. es vēl arī neesmu izlēmusi.

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 12:24

nihelists

Tukša aploksne nav tukša doma. Tā ir mana attieksme pret politiķiem. Man neliekas pareizi izvēlēties mazāko ļaunumu. Ja man neviena partija neiedveš uzticību, tad ar tukšu aploksni arī to pasaku.

pirms 9 gadiem, 2010.09.08 22:41

karro

domāju, ka nevar palikt malā. Lai arī lēnām tomēr kārpāmies no bedres ārā. Toties bez vecajiem un bārdainajiem zagļiem, kas nu atkal grib nākt un visu ,,sakārtot"... pie tā arī paliksim!

pirms 9 gadiem, 2010.09.10 16:56

zivs

jāiet citādāk pensionāri atkal brīnumus savēlēs.

pirms 9 gadiem, 2010.09.10 21:10

lapkritis

Neiešu vēlēt, nepielikšu savu balsi pie tā lai turpinātos izzagtās valsts izzagšan.

pirms 9 gadiem, 2010.09.14 04:08

santa

jāiet gan un jāparāda savu attieksmi pret buldozeri un bārdainiem kurmjiem,tiešām vai nu balsot ar tukšu aploksni,vai svītrojot nevēlamos muldētājus...tikai ne LPP ! tiem nu gan es savu balsi nekādā ziņā nedošu,bet par pensionāriem arī piekrītu...ka tik Aināriņu atkal nepažēlo...

pirms 9 gadiem, 2010.09.14 07:21

no laukiem

Kad un kas tās ir par vēlēšanām?
Man kā pagasta iedzīvotājam nav vispār nekādas informācijas kas par partijām un ko tās sola. Kaut gan dzīvoju tikai 5km no pilsētas, tad manā pastkastītē neviena partija nav ielikusi nekādu aģitāciju. No tā secinu, ka visām partijām balsis jau ir sarunātas.
Nu tad jūs tur taisiet savas valdības, bet es te lieku virsū jums lielu nikolaju

pirms 9 gadiem, 2010.09.15 12:02

nogurusī

Esmu nogurusi no solījumiem pēdējo 20 gadu laikā, un slikti ir tas ka es no visiem sarakstiem nevaru atstāt kaut pa vienam , bet sev no dažādiem kritērijai vēlamu deputāta kandidātu, tāpēc ir pilnīgi skaidrs vēlēt neiešu, bet tāpat pie varas ņokļūs izlaupītāji un pašlabuma meklētāji, atstājot sev tik uzticamos vēlētājus nabadzībā . Tagad pensionārus apzags paaugstinot ienākuma nodokli pensijai un tur nu neviens vairs neattiesās.

pirms 9 gadiem, 2010.09.19 14:36

nogurusī

Esmu nogurusi no solījumiem pēdējo 20 gadu laikā, un slikti ir tas ka es no visiem sarakstiem nevaru atstāt kaut pa vienam , bet sev no dažādiem kritērijai vēlamu deputāta kandidātu, tāpēc ir pilnīgi skaidrs vēlēt neiešu, bet tāpat pie varas ņokļūs izlaupītāji un pašlabuma meklētāji, atstājot sev tik uzticamos vēlētājus nabadzībā . Tagad pensionārus apzags paaugstinot ienākuma nodokli pensijai un tur nu neviens vairs neattiesās.

pirms 9 gadiem, 2010.09.19 14:36

kas tur ko nesaprast

Par ko iestājas ļoti daudzu pašvaldību vadītāji?Par ko būs pagastu pārvalžu darbinieki,par ko skolotāji,medicīnas darbinieki,par ko visu valsts iestāžu darbinieki?Tiem visiem TREKNAJOS GADOS paaugstināja neadekvātas algas,tad pareiziniet ar to ģimenes locekļu skaitu,kuri ir ieineresēti,lai vismaz viens ģimenē saņem labu algu?Tad paskataties uz pērkamo un naudas kāro Cimdaru-un es domāju,ka jautājumu vairāk nevajadzētu būt!
Kas jau tagad dala posteņus valdībā-vēl it kā nezinot,vai viņi tur nokļūs(TĀTAD VIŅI ZINA,KA TUR BŪS,LAI KO TAS ARĪ MAKSĀTU!)

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 14:19

pensionare

Zelta vārdi iepriekšējā komentā. Nu ko lai dara, kad mūsu tauta ir tik stulba un kuro reizi jau kāpj uz grābekļa, lai dabūtu sev kārtējo reizi punu pierē. Visi neapmierināti, bet balso par tiem pašiem vēžiem, bet citā kulītē... Paradoks vai ne...

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 15:41

Jurka

Jāiet balsot, lai krievi nenāktu pie varas

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 16:59

NP

Labi, ka lielums pensionāriem nav e-pastu...Man ir 2, un katru dienu tur buldozerē savas reklāmas...vot dadomājušies, pat jau tur plijās virsū un mēģina piemānīt

pirms 8 gadiem, 2010.09.22 21:06

Ina

Jaaiet balsot.tikai ar tuksu aploksni.Tas pacels procentu barjeru un dazi muudzi netiks ieksaa.No taa baidaas TP unveel dazas partijas.Tikai ar tuksu aploksni.

pirms 8 gadiem, 2010.09.23 12:51

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju